VIDEO Ca sa scape de politie, doi americani au aruncat pe fereastra masinii peste 17.000 dolari

de M.M.     HotNews.ro
Vineri, 20 martie 2009, 18:07 Life | Fun

Dolarii aruncati au perturbat traficul pe autostrada
Foto: www.liveleak.com
Doi presupusi traficanti de droguri au incercat sa scape de urmarirea politiei aruncand pe geamul camionetei in care fugeau peste 17.000 dolari. Incidentul a avut loc joi, in orasul american San Diego.

In final, politia a reusit sa opreasca masina si sa-i aresteze pe cei doi, dupa o urmarire care a durat 45 de minute.

Politistii au reusit sa stranga peste 17.000 de dolari imprastiati pe o distanta de mai multi kilometri.

Nicio persoana nu a fost ranita, dar traficul a fost serios perturbat, in conditiile in care mai multi participanti la trafic au oprit masinile in mijlocul autostrazii, incercand sa adune cat mai multe bancnote.



Citeste mai multe despre   





















3040 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    mda... (Vineri, 20 martie 2009, 18:28)

    Michel Renault [anonim]

    Se pare ca in America nu opreste nimeni sa adune banii.. misto, asa se vede in imagini !!!

    la noi era carambol !
  • +4 (4 voturi)    
    Cinste lor! (Vineri, 20 martie 2009, 18:48)

    vlad [anonim]

    Americanilor! Caci asa cum reiese din stire, cetatenii care s-au oprit ca sa stranga cat mai multe bacnote, au facut-o pentru a da o mana de ajutor politiei, aceasta reusind sa recupereze in final intreaga suma. Iata o tara cu cetateni integri, in care a trai, nu inseamna a-ti irosi viata. Toata stima pentru acesti oameni si pentru cei asemeni lor, oriunde s-ar afla.
    • +3 (3 voturi)    
      corect (Vineri, 20 martie 2009, 21:38)

      marius [anonim] i-a raspuns lui vlad

      Perfect de acord!
    • -3 (3 voturi)    
      Dumnezeule... (Vineri, 20 martie 2009, 23:13)

      Alex [anonim] i-a raspuns lui vlad

      Daca ai observa cata prostie aburinda iese din comentariul tau.... :))))) auzi la el..."au facut-o pentru a da o mana de ajutor politiei". Tu crezi ca Americanii sunt semi-zei..oameni care sunt in urmarirea binelui si a dreptatii?Prietene, uiti ca e vorba de SUA!! Tara materialismului si a imbogatirii,unde oricine "can make it"..si alte abureli de genul. Esti atat de naiv incat inghiti toate galustile aruncate de presa? Trebuie sa fii si citez "cel putin cretin" sa crezi ca oamenii aia s-au oprit din mersul lor, arsi la fund de datoria civica.
      • +2 (2 voturi)    
        raspuns (Sâmbătă, 21 martie 2009, 1:19)

        vlad [anonim] i-a raspuns lui Alex

        Dumneata traiesti cu siguranta in Romania.
        • -2 (2 voturi)    
          Bineinteles (Sâmbătă, 21 martie 2009, 13:35)

          Alex [anonim] i-a raspuns lui vlad

          Presupun ca voi traiti pe taramul Albei ca Zapada si Zanei Maseluta.
  • -2 (2 voturi)    
    Salut (Sâmbătă, 21 martie 2009, 9:19)

    MIki [anonim]

    Este incredibil ca noi romini ne comparam in permanenta cu ceilalti, vrem sa fimi iei nu ne este bine in tara noastra mica. Problema tari astuia este faptul ca idolizam prea usor alte popuare. Am trait in America si Australia si va rog sa ma credeti ca lucrurile nu sunt asa cum par. Devi sclav pe viata, coruptia este mult mai mare ca la noi si lumea este mult mai violenta. Deci cei care la curg balele numa cind aud america, chiar va rog sa parasitit si sa ramineti acolo.
  • -2 (2 voturi)    
    cum sa te opresti bre! (Sâmbătă, 21 martie 2009, 10:27)

    selim abu salam [anonim]

    ..pe highway, tu dai sama la tine ce vorbeste, sa faci accident la masina pentru maxim cateva sute de dolari....Si roiu de masini de police pe langa tine..come on....