VIDEO Cum sa bagi un cal intr-o masina din 9 miscari

de Marius Mihaiescu     HotNews.ro
Miercuri, 15 aprilie 2009, 16:04 Life | Fun

La ce e bun un Hyundai Accent? Pe langa mersul la birou, la supermarket sau in vacanta, in autoturisme se pot transporta si cai. Ma rog, manji, in cazul de fata.



Ideea pare sa nu apartina in totalitate romanilor: si arabii isi folosesc masinile in scopuri mai putin obisnuite. De aceasta data, este vorba despre transportul camilelor.



Citeste mai multe despre   























5285 vizualizari

  • 0 (10 voturi)    
    Numere de Sibiu :))) (Miercuri, 15 aprilie 2009, 16:26)

    Georgia Baleanu [utilizator]

    Deci cu asta se ocupa ardelenii din zona Sibiului cand au terminat de aruncat cu noroi in cei din sudul tarii :))
    Ma gandesc cam ce ar fi zis comentatorii ardeleni care scriu pe hotnews daca numerele masinilor erau din jurul Bucurestiului...
  • +6 (6 voturi)    
    tu nu vezi (Miercuri, 15 aprilie 2009, 16:50)

    ardeleanu [anonim]

    se vede clar ca e zona sasilor unde acum toate casele sunt ocupate de tigani, iar individu care baga calu in masina tot etniei aleia apartine. Deci terminati cu ardelenii ca tiganii is tigani, oriunde ar fi.
    • +1 (3 voturi)    
      Pai da (Miercuri, 15 aprilie 2009, 17:50)

      Georgia Baleanu [utilizator] i-a raspuns lui ardeleanu

      Tiganii sunt tigani oriunde ar fi ei. Dar de ce nu vad ardelenii treaba asta si atunci cand e vorba de bucuresteni sau de oamenii din sud sau din Moldova? Ori vedeti ca tiganii sunt tot tigani numai cand va fac pe voi de ras?
      • -1 (1 vot)    
        de aia (Joi, 16 aprilie 2009, 13:03)

        tiganu [anonim] i-a raspuns lui Georgia Baleanu

        de aia fiindca prin ardeal mai sunt si din astia mai albi la ten
  • -1 (7 voturi)    
    bucuresteni (Miercuri, 15 aprilie 2009, 16:59)

    alex [anonim]

    Oricum, cred ca v-ati dat seama ca sunt bucuresteni cu o masina inmatriculata in Sibiu....
    • +3 (5 voturi)    
      ..... (Miercuri, 15 aprilie 2009, 18:10)

      gab [anonim] i-a raspuns lui alex

      claaaaar, numai miticii putea sa faca asha ceva. nu se poate intampla o mizerie ca asta in imparatia ardealului. :))))
  • -2 (2 voturi)    
    . (Miercuri, 15 aprilie 2009, 17:01)

    TERENONLINE [anonim]

    sunt nr. false!
  • +5 (5 voturi)    
    protectia animalelor (Miercuri, 15 aprilie 2009, 19:42)

    un cal breaz [anonim]

    ar trebui sa se sesizeze in acest caz, deoarece este clar un abuz, mai ales ca bizonul (deci nu calu) a mai facut si poze ca sa se laude la cunoscuti; cred ca nu va fi prea greu sa fie identificat, mai ales ca si-a mai ranjit si fasoalele la obiectiv; pacat de sarmanul cal care are un asemenea stapan, sper sa fie vandut cat mai repede si sa nu isi mai cumpere alte fiinte pe care sa le chinuie in halul acesta
  • -1 (1 vot)    
    camila (Joi, 16 aprilie 2009, 14:40)

    bre [anonim]

    hahahha, si eu vreau o camile de aia de urla :))
    • 0 (0 voturi)    
      Urla de cald (Vineri, 17 aprilie 2009, 14:48)

      ady624 [utilizator] i-a raspuns lui bre

      Dacă ai fost vreodată în Egipt sau vreo altă țară arabă, poate știi că în mașină e mult mai rău decât afară. În general, mașina trebuie să aibă aer condiționat ca să poți sta în ea. Cum omul are două geamuri deschise, e clar că nu a băgat cămilele în mașină ci în cuptor.

      Nu-ți doresc să ai aceeași experiență ca ele.

      Adrian
  • 0 (0 voturi)    
    ardeleanu' (Duminică, 26 aprilie 2009, 16:16)

    aluvasilescu [anonim]

    Am intalnit f multi ardeleni si nu pot sa zic ca am ramas placut impresionat ! Chiar va rog sa nu va mai dati rotunzi pt. ca nu sunteti buricul pamantului...lucrez pt. ardeleni si sunt f. dezgustat de maniera lor de lucru ! Sa ziceti mersi ca voi nu ati avut de lucru cu turcii sute de ani ca "prostii" de la sud sau de la est, voi din contra ati fost sub dominatie austro-ungara, nu se(mai) vede ! La voi da-u numai e da si nu-u numai e nu, cum , cica, ar fi fost odata, tot aceeasi natie de roman sunteti si voi .