VIDEO Piersic vs Piersic

de Cosmin Navadaru     HotNews.ro
Miercuri, 12 mai 2010, 13:57 Life | Fun

Piersic vs Piersic
Foto: tiff.ro
Cum isi bate Florin Piersic (aka Darth Vader) gura degeaba in Spotul TIFF 2010.

Regie si concept: Radu Muntean
Cu: Florin Piersic, Florin Piersic Jr.
Filmat la: Cinema Republica, Cluj-Napoca
 
Aflat la cea de-a noua editie, Festivalul International de Film Transilvania (TIFF) se va desfasura in perioada 28 mai - 6 iunie. Detalii despre festival gasiti aici.



Citeste mai multe despre   



















9751 vizualizari

  • +4 (4 voturi)    
    S U P E R B (Miercuri, 12 mai 2010, 14:22)

    Koka larul [anonim]

    Nu pot spune decat ca imi place la nebunie!!!!!!
  • +4 (4 voturi)    
    Foarte tare (Miercuri, 12 mai 2010, 15:25)

    Daniel [anonim]

    Nota 10 pentru idee si prestatie, chiar imi place :D.
  • +1 (1 vot)    
    super! (Miercuri, 12 mai 2010, 17:10)

    outside_the_wall [utilizator]

    Faina idee! Prima data cind am citit titlul, credeam ca e o critica nemeritata. :) Bravo!
  • +2 (2 voturi)    
    Toronto International Film Festival(TIFF) (Joi, 13 mai 2010, 17:14)

    nea vasile [utilizator]

    "The Toronto International Film Festival ranks among the most prestigious international film festivals in the world.
    Now in its 32nd year, the annual event is the launch pad for many Oscar hopefuls..."
    Ma surprinde ca organizatorii, care ar trebui sa aiba cultura cinematografica, au "furat" sigla festivalului din Toronto.
    Mai corect, si pe romaneste, ar fi FIFT...
  • -1 (1 vot)    
    Misto. Dar care e ideea? (Joi, 13 mai 2010, 22:16)

    John Doe [anonim]

    Festivalul blockbusterelor necomerciale? Hm... Sau?
  • -4 (4 voturi)    
    extrem de slab (Vineri, 14 mai 2010, 1:03)

    ccalpcr [anonim]

    nu inteleg mesajul....foarte foarte slab clip....
  • -3 (3 voturi)    
    slabut. (Vineri, 14 mai 2010, 19:31)

    Sabina [anonim]

    Dar ceva inteligent de la noi putere nu se poate? Asta cu "era ta'su" a mai aparut si in ceva reclama, mai demult.
    Interpretari mioritice si parafrazari am vazut suficiente, poate ca putina inventivitate n-ar strica filmului romanesc... si nici campaniilor de promovare a acestuia.
  • 0 (0 voturi)    
    florinel (Luni, 17 mai 2010, 23:11)

    somebody [anonim]

    Florin Piersic, tot respectul, din pacate Florinel are atat de multe hibe... si ca om, si ca actor...