VIDEO O familie de americani se deplaseaza pe autostrada cu un sarpe pe parbriz

de I.R.     HotNews.ro
Marţi, 2 august 2011, 11:15 Life | Fun

Sarpele pe parbriz
Foto: Captura video
O familie din Tennessee care se deplasa cu masina pe autostrada a avut un pasager neasteptat, dupa ce un sarpe a aparut dintre stergatoare pe parbriz si timp de cateva minute a incercat sa scape de pe capota vehiculului in mers, relateaza BBC.

Rachel si Tony Fisher, care aveau si un copil pe bancheta din spate, au filmat intregul incident si l-au postat pe YouTube

Sarpele ajunge pana la urma pe oglinda din dreptul soferului, de unde cade.



Citeste mai multe despre   





















2613 vizualizari

  • -7 (9 voturi)    
    Trebuie sa fii idiot la greu... (Marţi, 2 august 2011, 11:20)

    vasile vasile [anonim]

    ... ca sa te amuze asa ceva si ca sa mergi cu sarpele pe capota - cu un copil in masina!
    • +9 (9 voturi)    
      zau? (Marţi, 2 august 2011, 11:43)

      a [anonim] i-a raspuns lui vasile vasile

      si ce-ai fi vrut, sa traga pe dreapta si sa il ia in mana? sa sune la 911? cam ce propui? Problema s-a rezolvat de la sine in final.

      S-au amuzat, doar nu au vazut un om ucis ca sa se sperie. Mai relaxeaza-te si tu. In masina oricum nu putea intra. ce le-ar fi putut face sarpele? sa ii muste de parbriz? :D
    • +6 (6 voturi)    
      :)) problema ta nu e sarpele.... (Marţi, 2 august 2011, 12:30)

      anca [anonim] i-a raspuns lui vasile vasile

      probabil esti un anti-american ingust la minte si orice se intampla acolo e aiurea.....de ce mai folosesti calculatorul? A fost inventat de americani...
      • -1 (3 voturi)    
        mare frustrat esti (Marţi, 2 august 2011, 13:42)

        heck [anonim] i-a raspuns lui anca

        putea sa traga pe dreapta si sa astepte sa se dea jos sarpele de pe masina. asa sarpele sigur nu a supravietuit...si sa te iei de alti oameni pe care nu ii cunosti, sa ii faci in toate felurile, din cauza frustrarilor tale, mi se pare tipic sudisto-romanesc. get a life!
  • 0 (2 voturi)    
    Vezi 1:38 (Marţi, 2 august 2011, 12:44)

    http://construireacasei.wordpress.com [anonim]

    Toata scena este foarte amuzanta!

    Animalele iubesc tehnologia de aceea, probabil a urcat la una dintre statii. Bine ca iesit de sub capota si nu si-a bagat coada pe la distributie.

    Sau sa genereze o alarma, opresti masina, ridici capota si ... preinfarct.

    Interesant minutul 1:38. Apoi pare ca atunci cad vede o masina in fata isi trage capul dupa oglinda :D
  • +1 (1 vot)    
    Basescu :) (Marţi, 2 august 2011, 13:02)

    Vizitiul [utilizator]

    Mai nou, Basescu pune serpi pe capota :))
    • 0 (0 voturi)    
      eu o stiam altfel. (Marţi, 2 august 2011, 22:12)

      paraipan [utilizator] i-a raspuns lui Vizitiul

      Mai nou, Basescu este un sarpe pe capota :))