S-a stins din viata astrologul Hotnews Tina Rizea

de     HotNews.ro
Duminică, 18 decembrie 2016, 9:42 Life | Horoscop

Florentina Marmureanu alias Tina Rizea a plecat dintre noi pentru totdeauna si s-a ridicat la cer printre astrele pe care le-a iubit si pe care a incercat sa le inteleaga si sa le descifreze pentru cititorii Hotnews.ro mai bine de 16 ani. De-a lungul timpului, previziunile ei au incercat sa ne dea un licar de speranta sau sa ne atentioneze.
Pentru Tina Rizea horoscopul s-a oprit pe 16 decembrie 2016, ora 15.00. Inmormantarea, luni ora 12.30 la Cimitirul Ghencea (Prelungirea Ghencea).
Odihneasca-se in pace! Condoleante familiei!


Citeste mai multe despre   























Citeste pe Stirile ProTV

Un indian a cunoscut o romanca pe net, s-a indragostit de ea si a cerut-o de sotie. Ce facut tanara dupa ce a primit inelul

Dragostea n-a fost doar oarba, ci si paguboasa pentru un barbat stabilit in Dubai, caruia i-a furat inima o tanara olteanca. Credul, omul a cerut-o de nevasta si i-a facut daruri scumpe, dar ea era interesata numai de portofelul barbatului.

10980 vizualizari

  • +7 (7 voturi)    
    :-( (Duminică, 18 decembrie 2016, 9:44)

    Soljenitin [utilizator]

    Sa ii fie tarana usoara.
    Se pare ca nimeni nu ar fi prevazut asta...
  • +4 (4 voturi)    
    Oameni frumoși (Duminică, 18 decembrie 2016, 9:58)

    mumuishere [utilizator]

    Sa se odihneasca in pace. Condoleanțe familiei.
  • +5 (5 voturi)    
    RIP (Duminică, 18 decembrie 2016, 10:19)

    StefanB52 [utilizator]

    Odihneasca-se-n pace!
  • +3 (3 voturi)    
    D-zeu sa o ierte! (Luni, 19 decembrie 2016, 7:10)

    didiutzu [utilizator]

    ....Si pe mine sa ma iertati ca va critic: Cum, oameni buni, sa scrieti " sa ne ghidoneze viata"? Ce exprimare e asta? Nu e demna decit de o exprimare libera, intre amici, nu de un anunt sobru ca cel de mai sus.
    Cred ca ati vrut sa scrieti " ghideze" ....
  • 0 (0 voturi)    
    Condoleante! (Luni, 19 decembrie 2016, 8:45)

    Alfabetix [utilizator]

    M-am intrebat de multe ori "cine o fi Tina Rizea" si iata ca am aflat raspunsul intr-un mod trist!
  • +1 (1 vot)    
    cool (Luni, 19 decembrie 2016, 11:59)

    Walking_dead [utilizator]

    Oare citi isi ghideaza viata dupa horoscop, o superstitie, un humbug oferit si de catre publicatii care se vor serioase.
    Si ne miram ca psd cistiga alegerile la scor.
  • 0 (0 voturi)    
    in pragul Craciunului... trist! (Luni, 19 decembrie 2016, 13:52)

    zaboo [utilizator]

    sa isi gaseasca lumina si pacea printre stele
  • -1 (1 vot)    
    Trist (Luni, 19 decembrie 2016, 15:08)

    Radu-Mihai [utilizator]

    Trist e ca am vazut pe FB niste solicitări de donare de sange pentru ea, solicitări cu foarte putine share-uri...
    Condoleante!

    PS: Din cele mai vechi timpuri astronomia a fost legata de astrologie. Inca din antichitate cei care studiau miscarile corpurilor ceresti foloseau astronomia pentru cunoastere si astrologia pentru supravietuire...

    [Ca sa fiu mai bine ]nteles:
    "Un ban de arama ca sa imi explici tranzitul lui Mercur, fazele Lunii sau cum a fost descoperita planeta Neptun? Fugi wai de aici! Da' ce, ma crezi prost? In schimb... iti dau un ban de aur daca imi zici ca astrele imi vor fi favorabile saptamana viitoare, am un gheseft atunci..."]
  • 0 (0 voturi)    
    Dumnezeu sa o odihneasca!!! (Luni, 19 decembrie 2016, 15:16)

    Impotriva prostiei din tara [utilizator]

    Dumnezeu sa o ierte!!!