Concert Madonna: Biletele pentru gazon A au fost suplimentate

de E.M.     HotNews.ro
Marţi, 24 februarie 2009, 14:12 Life | Muzică

Rezerva de bilete de 160 de lei (gazon A) din pre-sale pentru concertul pe care Madonna il va sustine la Bucuresti a fost suplimentata, au anuntat marti organizatorii.

Ei au reamintit ca luni, 23 februarie, a inceput perioada de pre-sale pentru biletele la concertul Madonna, perioada ce se va extinde pana la 2 martie.

In aceasta saptamana, doar clientii Vodafone Romania pot achizitiona bilete de pe site-ul MyTicket.ro, pe baza codului unic obtinut dupa trimiterea unui SMS la 4545.


Citeste mai multe despre   





















5797 vizualizari

  • 0 (2 voturi)    
    suplimentare? (Marţi, 24 februarie 2009, 16:05)

    andrei [anonim]

    unde s-a suplimentat???
    • +1 (1 vot)    
      inghesuiala.. (Miercuri, 25 februarie 2009, 9:37)

      gabone [utilizator] i-a raspuns lui andrei

      au fost suplimentate biletele.. zona (gazon A) banuiesc ca a ramas aceeasi :)) o sa se cam calce in picioare.. ca unii sa scoata niste bani in plus.. doar la noi.. la super oferta..
  • +1 (1 vot)    
    or fi anuntat ei, dar nu merge (Marţi, 24 februarie 2009, 16:06)

    NU FUNCTIONEAZA [anonim]

    nu inteleg astfel de strategii de vanzare, poate ma lamureste cineva, la fel s-a intamplat si la Sting, ba apareau ca epuizate toate biletele, ba era cate unul disponibil si pana la urma am agatat doua!
    • 0 (2 voturi)    
      Eu cred ca da. (Marţi, 24 februarie 2009, 16:18)

      M. Jackson [anonim] i-a raspuns lui NU FUNCTIONEAZA

      Asa s-a intimplat la primul eveniment Bucharest Ring. Au tot anuntat ca nu mai sint bilete ca m-au facut sa cumpar Gold!!!. Si am fost singur in tribune pina in ziua in care au dat acces gratuit......
      Cit despre Madonna, eu ofer 5 lei /bilet. Chiar mi-ar placea s-o vad dar mai mult nu (mai) merita.
      • +1 (3 voturi)    
        Hai nu zau... (Miercuri, 25 februarie 2009, 11:25)

        Tetelu [anonim] i-a raspuns lui M. Jackson

        5 lei? mai putin ca pe gutza?
  • 0 (0 voturi)    
    A (Miercuri, 25 februarie 2009, 14:18)

    Nano78 [utilizator]

    S-a suplimentat my eye. Azi am vrut sa achizitionez pe gazon A prin myticket si nu mai era bucata de bilet disponibila in A.
  • 0 (0 voturi)    
    teapa livrare bilete madonna (Duminică, 29 martie 2009, 18:59)

    ana [anonim]

    Unde putem depunde plangere impotriva celor de la EMAG!C care de 22 zile lucratoare nu ne-au livrat biletele platite online la concertul Madonna?
  • 0 (0 voturi)    
    concert Madona (Joi, 20 august 2009, 9:25)

    condela [anonim]

    pana la ce ora poti sa intri la concertul Madonei
    multumesc