VIDEO Imagini rare cu Michael Jackson, alaturi de copiii sai, la ferma din Neverland si la Disneyland

de Marius Mihaiescu     HotNews.ro
Vineri, 3 iulie 2009, 12:48 Life | Muzică

Michael Jackson, alaturi de copiii sai
Foto: YouTube
O inregistrare care il prezinta pe Michael Jackson jucandu-se cu doi dintre copiii sai la Neverland, cu ocazia Craciunului, si la Disneyland Paris a fost data publicitatii joi seara, relateaza The Telegraph.


<

Scenele din ferma Neverland, filmate de un participant la petrecere, il prezinta pe Jackson despachetand cadourile pentru Prince, printre care se afla un avion personalizat, la Craciunul din 1998.

Imaginile prezinta o locuinta decorata cu generozitate, plina de copii si alti participanti la petrecere.

Filmarea de la Disneyland Paris, datand din anul 2000, il arata pe Jackson care se demachiaza intr-o camera de hotel, langa fiul sau si alti doi copii. Prince se joaca alaturi de actori imbracati ca Mickey Mouse, Pluto si Baloo. De aceasta data, Michael Jackson ii face poze copilului sau si ramane, cea mai mare parte a timpului, in afara cadrului.


Citeste mai multe despre   






















14944 vizualizari

  • -3 (9 voturi)    
    Asemanare (Vineri, 3 iulie 2009, 12:59)

    Weather [utilizator]

    Seamana leit cu tatal lor....Blonzi si cu ochii albastri...
    • +1 (1 vot)    
      copiii sunt in avantaj (Vineri, 3 iulie 2009, 18:04)

      Siegchen [anonim] i-a raspuns lui Weather

      Chiar daca nu sunt ai lui, ei raman cu banii.... daca sunt, iar daca nu sunt, oricum vor veni din vanzari de discuri, etc.... avantaj ei.... cum e si cu copii lui Brad Pitt....apropo si sunt blonzi cu ochi albastri ca tatal lor....:))
  • +9 (9 voturi)    
    cei buni nu mor niciodata (Vineri, 3 iulie 2009, 13:19)

    qwerty [anonim]

    .
  • -9 (13 voturi)    
    MJ (Vineri, 3 iulie 2009, 13:59)

    leiti [anonim]

    Sa speram ca asa cum seamana fizic sa semene si psihic.Adica no,popo.no pedo,no electrical monkey no maical.
    • +7 (9 voturi)    
      eu nu inteleg (Vineri, 3 iulie 2009, 14:22)

      lux [anonim] i-a raspuns lui leiti

      Are vreo relavanta cat cum si cu cine seamna? Va intreb asa de curiozitate. Daca voi ati infia un copil in mod evident sunteti de ckt pentru ca nu seamna cu voi. Incredibil...
    • +2 (4 voturi)    
      . (Vineri, 3 iulie 2009, 14:32)

      Mda [utilizator] i-a raspuns lui leiti

      ha?
  • +3 (7 voturi)    
    Un suflet de copil (Vineri, 3 iulie 2009, 16:07)

    Lucia [anonim]

    care a iubit copiii si in continuare ii va proteja de SUS!
  • -1 (1 vot)    
    copii (Duminică, 5 iulie 2009, 12:07)

    cretzu [anonim]

    Care copii?MJ era popo-pedo.Pericol public pentru copii altora ca el nu putea sa produca.Pentru documentare cititi:UNMASKED (fara masca) de Ian Halperin.
  • 0 (0 voturi)    
    Te iubesc! (Marţi, 7 iulie 2009, 0:45)

    D.A. [anonim]

    Ai fost un inger, un om cu suflet mare si ma doare ca ai fost tarat prin atatea umilinte! Dumnezeu sa te ierte! Nu te voi uita niciodata :-((
  • 0 (0 voturi)