​CLIPUL ZILEI Cu taxiul pe trotuar, la Cotroceni

de R.M.     HotNews.ro
Joi, 27 octombrie 2016, 12:26 Life | Prin oraş

Cu taxiul pe trotuar
Foto: Captura Facebook
O inregistrare video in care o femeie merge cu taxiul pe trotuar pe Soseaua Cotroceni, pe langa Gradina Botanica, a devenit virala, strangand joi peste 18.000 de vizualizari.

In inregistrare, femeia care a distribuit videoclipul ii spune unei persoane, care pare sa fie copilul ei: "Cum sa merg cu taxiul pa trotuar? Asa se merge cu taxiul in Bucuresti, pa trotuar (...) Da mama, na, ca te plimb cu taxiul pe trotuar, vezi?".

Inregistrarea a fost distribuita si de politistul Marian Godina, iar comentariile la adresa femeii nu sunt cele mai elogioase.













Citeste pe Stirile ProTV

VIDEO USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, perla a coroanei Marinei americane, s-a stricat in Canalul Panama

USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, "perla a coroanei" Marinei americane, s-a stricat in canalul Panama, acolo unde se gasea in drum spre baza navala din San Diego, a anuntat Marina Statelor Unite.
5245 vizualizari
  • +14 (14 voturi)    
    /// (Joi, 27 octombrie 2016, 12:34)

    hmara [utilizator]

    Un Ghiolban !
    Eu ma mir de alti soferi care ii lasa apoi sa se bage in fata , in coloana.
    Atata timp cat ii lasam in fata, vom avea acesti ghiolbani printre noi.
    • +2 (2 voturi)    
      bine (Joi, 27 octombrie 2016, 13:03)

      misunel [utilizator] i-a raspuns lui hmara

      Bine zis !
    • 0 (0 voturi)    
      si pe mine ma mira asta (Joi, 27 octombrie 2016, 14:58)

      eu sunt [utilizator] i-a raspuns lui hmara

      dar nu toti stapanesc f bine masina si altora le e frica (pt ca intra cu tupeu).
  • +8 (8 voturi)    
    doua proaste cocalare (Joi, 27 octombrie 2016, 13:06)

    monterosa [utilizator]

    cel mai tare ma scarbeste proasta care pare sa fie pasager. De la taximetristi te astepti la orice. Dar aialalta ii arata copilului ei ca a incalca orice bun simt e cool.
    Ma intreb: copilul, cand va fi mare, cam cum se va comporta, daca asta invata de la mama lui...
  • +9 (9 voturi)    
    Nu e prima oara... (Joi, 27 octombrie 2016, 13:07)

    Pierrotlefou [utilizator]

    Din pacate nu este prima oara cand se intampla. Politia ar putea sa se autosesizeze.
    • 0 (0 voturi)    
      Poliția nu știu ce face (Vineri, 28 octombrie 2016, 9:29)

      mr_mojo [utilizator] i-a raspuns lui Pierrotlefou

      Mai nou trebuie să mergi la ei să le zici să ia pe cineva de urechi, nu știu unde sunt pe străzi că eu nu îi văd.
      Și când vezi câte unul e complet pasiv în loc să intre între ei și să dea amenzi. Mie îmi pare că Bucureștiul e scăpat de sun control; a devenit normalitate trecutul pe roșu, lipsa de prioritate pentru pietoni sau depășitul coloanei la semafor pe contrasens.
      După părerea mea Poliția nu își justifică salariile (mari, mici cum sunt ele).
  • 0 (0 voturi)    
    patronii firmelor de taxi (Joi, 27 octombrie 2016, 14:34)

    manon [utilizator]

    La ce patroni au aceste firme de taxi din Bucuresti nu ma mir de ce fac angajatii lor, soferii de taxi. Mi-e suficient ce am vazut in reportajul de la Protv.
  • +1 (1 vot)    
    asa a ajuns Bucurestiu (Joi, 27 octombrie 2016, 14:59)

    eu sunt [utilizator]

    asta e realitatea... si din pacate asta e doar un mic exemplu.