Corespondenta din Franta

FOTOGALERIE Fetele salonului auto de la Paris

de Vlad Barza     HotNews.ro
Vineri, 1 octombrie 2010, 14:39 Life | Prin oraş

FOTOGALERIE Fetele salonului de la Paris
Fie ca li se vede un zambet in coltul gurii, fie ca sunt serioase, fetele salonului de la Paris nu-i privesc cu dispret si sila pe cei care le admira. Vor ca pozele sa iasa bine si contribuie la lucrul acesta zambind cand vad obiectivul camerei foto atintit spre ele. Desi numarul de fete e mult mai mare decat la salonul de la Geneva, si in Franta functioneaza principiul ca omul vine la salon sa se uite la masini, nu la fetele de langa, astfel ca decenta este cuvantul de ordine.


Citeste mai multe despre   






















7029 vizualizari

  • 0 (10 voturi)    
    Fete la Paris (Vineri, 1 octombrie 2010, 14:50)

    Marius [anonim]

    Nu prea sunt dragute fetele alea.... normal ca lumea se uita la masini nu la ele.
    Mai bine puneau niste ingineri contructori, care mai dadeau si detalii despre masini
    • +9 (9 voturi)    
      asa e (Vineri, 1 octombrie 2010, 16:02)

      dorian gray [anonim] i-a raspuns lui Marius

      nashpa rau
      nici nu-s machiate ca la circ
      nic nu sunt imbracate DOAR in lenjerie intima si pantofi cu toc.
      nasol, e vai de capul lor. Sa vina la noi sa vada ce e aia hostesa.
    • +2 (2 voturi)    
      mariusica... (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 13:45)

      KV [anonim] i-a raspuns lui Marius

      Mariusica, ia pune mama un link cu poze cu prietena ta, sa ne uitam la una buna dat fiind ca astea sunt "nu prea dragute"
  • 0 (4 voturi)    
    Fiat 500 (Vineri, 1 octombrie 2010, 14:50)

    Vic [anonim]

    Fetele de la Fiat 500 sunt cele mai misto dintre toate!
    • +1 (1 vot)    
      Porcule :) (Vineri, 1 octombrie 2010, 16:23)

      Nick [anonim] i-a raspuns lui Vic

      Aia de la Ferrari era mai buna ... :)
  • +6 (8 voturi)    
    slabutz (Vineri, 1 octombrie 2010, 14:58)

    io [anonim]

    prea multa decenta :-)) daca era in RO ti-o puneau pe nas numa' sa te urci in masina :-))
  • +4 (6 voturi)    
    Exact (Vineri, 1 octombrie 2010, 15:04)

    anonim [anonim]

    La noi fetele sunt imbracate ca niste prostituate, cu cateva exceptii.
    Am fost la Paris in 2008 si nu am vazut asa ceva.
  • -4 (6 voturi)    
    slab (Vineri, 1 octombrie 2010, 15:04)

    car [anonim]

    astia pun fete urate k sa se uite lumea la masini, nu k la noi unde iti fug ochii spre gagik mai tunata decat masina de langa ea... sau poate chiar nu au avut fete frumoase saracii, ca si asta e un adevar..
  • -2 (2 voturi)    
    :( (Vineri, 1 octombrie 2010, 15:28)

    Namo [anonim]

    se putea mai bine, la fata sunt cam naspa astea
  • 0 (0 voturi)    
    ati pierdut esentialul! (Sâmbătă, 2 octombrie 2010, 19:45)

    pete1 [utilizator]

    Le-ati vazut pe cele de langa Duster???
  • 0 (0 voturi)    
    hmmm (Duminică, 3 octombrie 2010, 12:15)

    titi [anonim]

    chiar ma intrebam cum de mi-a aparut, initial, comentariul in care-l atacm putin pe Mr. Varza... Barza, scuze. Probabil ca moderatoru' era in concediu sa... ceva de genu'

    Acum serios, astea trei randuri si 5 poze (ca si cele din "articolul" referitor la masinile de la Paris) nu prea au ce cauta pe pagina unu ziar ce se vrea serios - poate cineva ar trebui sa se gandesca la asta. Cat despre prestatia Domnului Varza (uf... nu-mi iese niciodata)... Barza scuze - poate ar fi cazul sa-l trimiteti la ceva cursuri, din moment ce, clar, nu aveti de gand sa-l dati afara. Nu de alta da' va cam strica imaginea.

    Apropo, comentariile care nu's "validate" de moderator, poate ar trebui sa le pastrati totusi - pentru autor macar. Sau, ati putea sa le discutati in mettingul saptamanal - sigur se pate invata cate ceva de acolo ;)

    Spor!
    Titi.
    p.s. nu, nu ma astept sa-l validati - asta e pentru voi ;)
  • +1 (1 vot)    
    sunt chiar misto (Duminică, 3 octombrie 2010, 12:32)

    delia [anonim]

    care e urata ia spuneti-mi!!ca sunt chiar dragute si decent imbracate si sigur mult mai simpatice decat panaramele noastre ca sincer nu le pot spune altfel pt ca asta sunt majoritatea si cu o atitudine de lehamite pe ele!nu cred ca despre frumusete era vorba in articol e foarte probabil ca ale noastre sa arate mai bine dar pana la urma conteaza si comportamentul ca doar sunt acolo cu un scop nu ca sa faca fitze!