Tuncay Ozturk sugereaza ca s-a casatorit cu Andreea Marin, intr-un mesaj publicat pe Facebook

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 3 ianuarie 2014, 16:24 Life | Showbiz

Andreea Marin-Banica
Foto: unicef.org
Medicul turc Tuncay Ozturk sugereaza ca s-a casatorit cu Andreea Marin, intr-un mesaj publicat vineri pe contul sau de Facebook, informatia nefiind pana la aceasta ora confirmata de vedeta de televiziune, scrie Mediafax.

"Dragi prieteni, am avut o relatie destul de buna cu Andreea pana acum. Mi-am dorit intotdeauna ca aceasta relatie sa fie ferita de publicitate. Din acest motiv, nu am vorbit niciodata despre relatia noastra nicaieri. Am facut pasi importanti in relatia noastra, in viata noastra privata. Suntem amandoi persoane mature. Si in fiecare etapa nu ne-am gandit doar la noi, ci si la familia noastra. Am prezentat-o anterior pe Andreea ca logodnica mea. Si acum este o onoare pentru mine sa impartasesc cu voi casatoria noastra. Voi fi mandru intotdeauna sa am alaturi de mine ca sotie o femeie atat de minunata. Va multumesc pentru gandurile bune si un An nou fericit", a scris medicul Tuncay Ozturk, vineri, pe pagina sa de Facebook.

Pana la ora difuzarii acestei stiri, Andreea Marin nu a putut fi contactata. De asemenea, pe pagina de Facebook a Andreei Marin nu a fost publicat niciun mesaj in acest sens.

Vedeta de televiziune Andreea Marin si cantaretul Stefan Banica Jr. au anuntat, la inceputul anului 2013, pe conturile lor de Facebook, ca au decis de comun acord sa se desparta, dupa o casnicie care a durat sapte ani. Andreea Marin si Stefan Banica Jr. s-au casatorit in ianuarie 2006 si au impreuna o fetita, Ana Violeta, nascuta in decembrie 2007.
























Citeste pe Stirile ProTV

VIDEO Un barbat din Bucuresti a ascuns 140.000 de euro in portbagajul masinii. Ce a facut iubita lui dupa o cearta

Un barbat de 46 de ani din Bucuresti a ramas fara 140.000 de euro pe care ii tinea ascunsi in portbagajul masinii.

5664 vizualizari

  • +5 (9 voturi)    
    Totuși (Vineri, 3 ianuarie 2014, 16:53)

    GrinDragneanu [utilizator]

    Cu un asemenea gen de femeie nu trebuie sa exagerezi (casatorindu-te cu ea) ca sa o bagi in pat.
    • +3 (5 voturi)    
      Au americanii un proverb... (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 9:24)

      John M. [utilizator] i-a raspuns lui GrinDragneanu

      "De ce sa cumperi vaca daca laptele e gratis" (Why buy the cow when the milk is free)
  • +3 (3 voturi)    
    Poza zice altceva (Vineri, 3 ianuarie 2014, 17:00)

    septimiuss [utilizator]

    Sub poza scrie Marin-Banica ..
  • +3 (7 voturi)    
    Pai si daca ei ii place (Vineri, 3 ianuarie 2014, 19:24)

    potaissa [utilizator]

    usa dfin dos ,si-a luat si ea un musulman .Nu e prima . Zeci de compatriote traiesc in Palestina pentru ca e ... frumos.
  • +3 (7 voturi)    
    DOAR MINUS 12 ANI, LA VALOAREA TA ?!! (Vineri, 3 ianuarie 2014, 19:49)

    fosta zoezoe [utilizator]

    sau te pomenesti ca intre Raduleasca si otet sunt minus 11? Doar atata ego ai ? Ai scos moldoveanca din tine si ai dat cu ea de gard !
  • +1 (7 voturi)    
    marfa SH (Vineri, 3 ianuarie 2014, 19:50)

    iondelaafumati [utilizator]

    marfa uzata SH!
  • +1 (7 voturi)    
    Misogini sunt unii (Vineri, 3 ianuarie 2014, 22:54)

    Nazgul [utilizator]

    Indiferent de simpatiile pe care unii le au sau nu pentru Andreea Marin, mi se pare lipsit de bun simt sa cataloghezi o femeie drept Second Hand doar pentru ca a avut mai multe relatii si casatorii. Fiecare are dreptul sa isi caute fericirea. Sau unii dintre voi sunteti inca virgini la 30 de ani asteptand noaptea nuntii. Grow up!!!
  • +4 (4 voturi)    
    titlul (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 0:16)

    adi_b_razzor [utilizator]

    Nu stiu cum defineste dex-ul "a sugera", dar din ce citesc din mesajul lui Ozturk, el nu "sugereaza" ci zice "pe shleau": "castoria noastra" :-) Ma intreb cine la cine se converteste ! Casa de piatra oricum !
  • +3 (5 voturi)    
    complet fals (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 0:16)

    alecu77 [utilizator]

    EU sunt cel care s-a casatorit cu Andreea Marin-Banica-Alecu-Ghitzaciobanu! Am si ceferticat!
  • 0 (2 voturi)    
    Stiati ca (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 9:29)

    John M. [utilizator]

    toti sultanii turci au avut numai neveste straine? Deci toti urmasii lor aveau cel putin 50% ADN strain.
    • +3 (3 voturi)    
      ADN (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 12:24)

      ViorelPopa [anonim] i-a raspuns lui John M.

      Primul urmas a avut 50% ADN strain, al doilea 75% si tot asa.
      Putem spune ca poporul turc a fost condus de sultani straini (dpdv ADN) si turci prin educatie.
  • +7 (7 voturi)    
    Curiozitate... (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 11:39)

    marki [utilizator]

    Cine-i Andreea Marin?
    Și ce știre e asta, Hotnews? Chiar sunteți în pană de subiecte?
  • +4 (4 voturi)    
    Nunta mare in Serai ! (Sâmbătă, 4 ianuarie 2014, 18:56)

    raudegura [utilizator]

    D'acu zana e cadina !