Anna Lesko, impuscata cu un pistol cu bile intr-o comuna din Prahova dupa un concert

de Alina Ciobanu     HotNews.ro
Luni, 1 august 2016, 15:41 Life | Showbiz

Anna Lesko, impuscata cu un pistol cu bile
Foto: Facebook
Cantareata Anna Lesko a fost impuscata duminica seara cu un pistol cu aer comprimat, in timp ce dadea autografe si facea fotografii cu fanii. Incidentul, in urma caruia artista a ramas cu o vanataie pe picior, s-a petrecut dupa concertul pe care aceasta l-a sustinut in comuna Cornu din judetul Prahova, in cadrul festivalului "Florilor de tei".




Dupa acest incident, pe scena a urcat Delia care le-a spus spectatorilor sa nu mai faca glume proaste.

"Dacă se întâmplă ceva asemănător cu ce i s-a întâmplat mai devreme Annei Lesko, oprim concertul și plecăm acasă. Fără glume proaste", a precizat artista pe scena festivalului Florilor de tei, scrie campinatv.ro.


Citeste mai multe despre   






















13496 vizualizari

  • +25 (25 voturi)    
    Multi e vananatori la Cornu!! (Luni, 1 august 2016, 16:04)

    Lok [utilizator]

    Pusca si Burberrrrrrrrrry lataaaaaa!!
    • +9 (9 voturi)    
      crezi ca El Insusi e atras de "dive" sau (Luni, 1 august 2016, 16:46)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Lok

      pura diversiune ca sa demostrezeze Cornenilor ca e Totusi Barbat ?
      • 0 (0 voturi)    
        Dimpotrivă (Marţi, 2 august 2016, 14:41)

        nick24 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        Din gelozie, să-și elimine o rivală.
    • +5 (5 voturi)    
      :) (Luni, 1 august 2016, 16:48)

      cristianaxl [utilizator] i-a raspuns lui Lok

      m-ai facut sa zambesc...
  • +8 (8 voturi)    
    localitatea Cornu (Luni, 1 august 2016, 16:48)

    AlexRatoi [utilizator]

    mi se pare cam ciudat ca la o localitate sa aiba loc concerte in gen Lesko, Delia si altii, de unde au avut fonduri?
    • +1 (1 vot)    
      Au vândut oo (Marţi, 2 august 2016, 14:40)

      nick24 [utilizator] i-a raspuns lui AlexRatoi

      la preț redus...
  • +14 (14 voturi)    
    sigur a tras Bombo, (Luni, 1 august 2016, 17:23)

    nesuferitu [utilizator]

    ca el le ''rateaza''.
  • +3 (5 voturi)    
    Se mai duce cineva la concerte la Anna Lesko? (Marţi, 2 august 2016, 10:54)

    bancher [utilizator]

    nu are niciun fel de voce....cred ca aa a tras pt ca ii canta fals