Britney Spears a pierdut custodia celor 2 copii

de A. Neagu, C.G     HotNews.ro
Vineri, 4 ianuarie 2008, 11:06 Life | Showbiz

Un tribunal din Los Angeles a decis sa acorde custodia deplina a copiilor cantaretei Britney Spears tatalui acestora, dansatorul Kevin Federline. Mai mult, vedeta a pierdut si drepturile de vizitare a copiilor, care i-au fost suspendate.  Ieri dimineata, cantareata a fost dusa la spital pentru o serie de analize clinice, ca urmare a unei dispute cu fostul sau sot izbucnite la locuinta sa pe tema custodiei celor doi copii. Vedeta a izbucnit in momentul in care un bodyguard al fostului sau sot a venit la locuinta ei pentru a-i lua pe cei doi micuti. Spears a refuzat sa-i inapoieze pe micutii Sean Preston (2 ani) si Jayden James (1 an) lui Kevin dupa ce isi petrecuse o zi impreuna cu acestia.

Britney Spears a fost dusa de urgenta la un spital din Los Angeles dupa un conflict dramatic cu politia izbucnit la ea acasa in noptea de joi spre vineri. Nu se stie in ce stare se afla cantareata, dar site-ul nme.com scrie ca ea era sub influenta unei substante necunoscute cand a venit politia. CNN transmite ca Spears a fost spitalizata pentru a i se face teste care sa determine daca a consumat alcool sau droguri. Ea va fi supusa si unei evaluari psihologice la centrul medical Cedars Sinai.

Politia a fost chemata acasa la Britney Spears pentru a calma o noua disputa izbucnita intre cantareata si fostul sau sot, Kevin Federline, scrie presa internationala.

Potrivit site-ului de stiri din lumea muzicii nme.com Spears a refuzat sa-i inapoieze pe cei doi copiii lui Kevin dupa ce isi petrecuse o zi impreuna cu acestia. La locuinta cantaretei au fost vazute cateva ambulante, masini de pompieri si mai multi politisti. De asemenea, Mark Vincent Kaplan, avocatul fostului sau sot a sosit la fata locului.

Comportamentul lui Spears ar putea sa-i puna in pericol dreptul de a-si mai vizita copiii, mai scrie presa internationala.

Britney Spears a pierdut custodia celor doi copii ai sai, vara trecuta, dupa ce a divortat de dansatorul Kevin Federline. Sean Preston, in varsta de doi ani si Jayden James, de un an au fost incredintati tatalui dupa ce un judecator din Los Angeles a decis ca Britney este un pericol pentru copiii sai.

Ea a tinut in repetate randuri prima pagina a ziarelor de scandal pentru viata sa haotica, consumul de alcool si droguri sau accidente rutiere.
























4103 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Asta da stire hot!!! (Vineri, 4 ianuarie 2008, 11:25)

    Mario [anonim]

    !!
  • 0 (0 voturi)    
    Nu mai vreau (Vineri, 4 ianuarie 2008, 15:44)

    Justin [anonim]

    Nu mai vreau stiri despre fata asta (Britney) sau despre Elodia. M-am saturat!!!
  • 0 (0 voturi)    
    Britney este femeie sau barbat? (Vineri, 4 ianuarie 2008, 15:55)

    tzuptzup [anonim]

    "El va fi supusa..." ?!? =))))
  • +1 (1 vot)    
    Destul...!!! (Vineri, 4 ianuarie 2008, 17:42)

    Lavs [utilizator]

    Suntem informati cu fidelitate asupra fiecarei crize a acestei pseudo-vedete. Se semnaleaza in mod constant ca individa e o mama denaturata, dependenta de droguri&alcool etc., astfel incat acest lucru nu mai constituie de mult timp o stire. Abia cand teribila Britney isi va incepe reabilitarea, vom putea spune ca mai aflam o noutate despre ea. Pana atunci, domnilor jurnalisti, abtineti-va de la astfel de "stiri", chiar cu riscul de a ne considera mai putin "informati"...
  • 0 (0 voturi)    
    esti idiot frate (Vineri, 4 ianuarie 2008, 20:31)

    Un om normal [anonim]

    Daca continui sa publici astfel de stiri nu faci altceva decat sa confirmi ca si tu faci parte si cea a cititorilor carora te adresezi,adica cei cu IQ sub 50.Degradezi mentalitatea oamenilor si mai ales a copiilor promovand persoane de factura drogatei.
    • 0 (0 voturi)    
      ... (Vineri, 4 ianuarie 2008, 22:56)

      oblio [anonim] i-a raspuns lui Un om normal

      Ooffff, ce opariti sunt unii... cine va pune sa cititi o stire daca titlul nu va impresioneaza?

      Imi pare rau pt voi, insa hotnews.ro este site de dtiri pentru toata lumea; unii citesc astfel de stiri, iar daca tie cititorule nu iti place titlul articolului, nu te mai obosi sa faci click pe acea stire.

      Simplu...
    • 0 (0 voturi)    
      cine e idiotu? (Marţi, 8 ianuarie 2008, 12:39)

      isc [anonim] i-a raspuns lui Un om normal

      esti tu penal... daca cu iq tau de 50+++ intelegi din articolu asta ca se promoveaza persoana in cauza.
      britney este si va fi o vedeta, oricat de mult ar decadea (cum zic unii). e viata ei, nu aveti cum sa o judecati
  • 0 (0 voturi)    
    O boarfa (Sâmbătă, 5 ianuarie 2008, 16:02)

    Galbeaza [anonim]

    Cum dracu' se face ca toti cei care dau de bani o iau pe panta alcoolului, drogurilor, scandalurilor etc. Se pare ca totusi banii n-aduc fericirea, daca toate nulitatile astea se apuca de baut si de curvasarit.