Razboiul divelor continua

Andreea Marin o ataca din nou pe Mihaela Radulescu

de Daniel Ionescu     HotNews.ro
Marţi, 22 aprilie 2008, 1:38 Life | Showbiz

Care dintre cele doua o fi mai mov de suparare? (Foto: andreeamarinbanica.acasa.ro)
Andreea Marin-Banica, fosta "Zana a Surprizelor" nu a ramas indiferenta la comentariile  Mihaelei Radulescu. Intr-o noua postare pe blogul personal, ascunsa intr-un raspuns pentru o admiratoare, Andreea ii da replica Mihaelei, considerand-o complexata si sufocata de invidie.

"Un om care are fericire acasa, care are in mod real dragoste si armonie in propria familie, nu are de ce sa se tot raporteze la altcineva, nu are de ce sa faca public referiri repetate, mereu acide, la adresa altei persoane care nici macar nu-i raspunde; mai mult, nu are de ce sa coboare atat de jos incat sa-si dea cu parerea despre durata casniciei actuale a fostului sot de care oricum o desparte multa vreme, pentru ca nu arata decat ca are un complex in aceasta zona, o problema nerezolvata. Stii vorba “daca taceai filozof ramaneai", comenteaza Andreea Marin Banica.

Apoi, singura, Andreea isi toarna cenusa in cap, aratandu-se neajutorata in a o putea salva pe Mihaela. "Ultima isprava este, precum stii probabil, aceea a premonitiilor gratuite facute public despre posibila durata a casniciei mele cu Stefan. Daca nu poti respira din pricina fericirii altora, probabil ai o problema serioasa ascunsa pe care nu o poti direct exprima, dar eu si sotul meu nu avem nici o vina si nu o putem rezolva, nu suntem genul de oameni care se uita in curtea vecinului, ne vedem de treaba si familia noastra", ii scrie Andreea, admiratoarei sale de pe blog.

Dupa o relativa perioada de calm, razboiul dintre Mihaela Radulescu si Andreea Marin a reizbucnit la inceputul acestei luni. Startul a fost dat de "Zana Surprizelor", care a postat un mesaj pe blogul ei in care spunea ca Mihaela Radulescu e o mincinoasa. La randul ei, vedeta Antenei 1 i-a "prezis" Andreei ca mariajul ei nu va dura mai mult de 10 ani, scrie "Libertatea"

Inainte de a fi casatorit cu Andreea, Banica jr a fost sotul Mihaelei Radulescu.




















6673 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    Ce sa fac daca sunt vedeta? (Marţi, 22 aprilie 2008, 10:40)

    Vlad [anonim]

    Tiganeala asta are miros de PR... !!!
    • +1 (1 vot)    
      FAKE (Marţi, 22 aprilie 2008, 14:44)

      Alex [anonim] i-a raspuns lui Vlad

      Cele mai 'fake' personaje publice din Romania. Andreea Banica conduce detasat.
  • -1 (1 vot)    
    Handicapate (Marţi, 22 aprilie 2008, 11:32)

    cosmin [anonim]

    2 handicapate se cearta si presa face valuri, ca tribunele.daca domnul ionescu trebuie musai sa reactioneze la ineptiile a doua pseudo-vedete la care daca le furi PR-ul raman de scara de bloc, atunci cu regret trebuie sa afirm ca "articolul" de fata transforma hot-news intr-un site de paranghelie miticeasca de toata jena. Aveti grija la pozitionare, ca va fu**ti cititorii si ramane prafu de bunatate de site.
  • +2 (2 voturi)    
    titlul! schimbati titlul! (Marţi, 22 aprilie 2008, 11:35)

    io [anonim]

    razboiul tzatzelor nu razboiul divelor.
    astea in tot ce fac is false amindoua si rele de gura mai ceva ca precupetzele din piatza.
  • +2 (2 voturi)    
    doua caraghioase (Marţi, 22 aprilie 2008, 12:11)

    Davidescu [anonim]

    Nici una nu este mai desteapta.
    Ca sa se termine acest balci una nu ar mai trebui sa raspunda la atacuri.
    Din prostie fiecare vrea sa aiba ultimul cuvant.
    Mare rusine! Aveti tot ce va trebuie dar va lipseste mahalaua din Moldova de unde ati venit.
  • +1 (1 vot)    
    penibil! (Marţi, 22 aprilie 2008, 12:27)

    camelia [anonim]

    Mie personal mi se pare penibila Andreea si consider ca are lucruri mai bune si mai importante de facut decat sa isi planga de mila public....
  • +2 (2 voturi)    
    licenii roacanrol (Marţi, 22 aprilie 2008, 13:01)

    ispy [anonim]

    numai stefan banica jr ar putea, pe blogul sau, sa exprime adevarul in aceasta problema de interes national.
  • +1 (1 vot)    
    Razboiul Tzoapelor Continua (Marţi, 22 aprilie 2008, 14:19)

    Lorenzo Monkson [anonim]

    Doua biete tzoape sclifosite....hai...luati o pauza
  • +1 (1 vot)