Madonna a cazut de pe cal din cauza unor paparazzi

de D.G.     HotNews.ro
Duminică, 19 aprilie 2009, 14:48 Life | Showbiz

Madonna a suferit un accident de calarie usor, sambata, in timp ce se afla in vizita la niste prieteni, in Long Island, New York, a declarat purtatorul sau de cuvant, citat de Reuters. Calul pe care se afla cantareata s-a speriat de niste fotografi.

Artista in varsta de 50 de ani a suferit rani usoare, ea fiind internata intr-un spital din New York timp de cateva ore.

"Accidentul a avut loc atunci cand calul pe care calarea Madonna s-a speriat de paparazzi, care au iesit din tufisuri pentru a o fotografia pe artista, aflata in vizita la niste prieteni, in Eastern Long Island, in weekend", spune Liz Rosenberg, purtatoarea de cuvant a artistei.

Madonna urmeaza sa faca mai multe analize si se va afla inca un timp sub observatie medicala.

Madonna este asteptata pe 26 august, la Bucuresti, unde va concerta in cadrul turneului "Sticky & Sweet".






















1009 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    calarie? (Duminică, 19 aprilie 2009, 15:35)

    Vlad [anonim]

    sau echitatie... :)
    • +1 (1 vot)    
      Sau călăreală? (Duminică, 19 aprilie 2009, 15:52)

      ady624 [utilizator] i-a raspuns lui Vlad

      Din articol, reiese că Madonna era deasupra calului când niște popândăi au ieșit din tufiș?
      Aoleu, călăreală, clar!

      Adi
      • 0 (0 voturi)    
        Madonna va fi despagubita in moneda africana (Duminică, 19 aprilie 2009, 22:55)

        auuu! [anonim] i-a raspuns lui ady624

        Se pare ca va fi folosita moneda din Botswana, foarte apreciata ca rezerva valutara si de Sexy Braileanca, Oana Zavoranu, etc.:

        http://en.wikipedia.org/wiki/Botswana_pula
  • +1 (1 vot)    
    vai (Duminică, 19 aprilie 2009, 15:46)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    ce emotii mi-ati produs, eram foarte ingrijorat de ce-o fi patit ,,artista"....
  • +1 (1 vot)    
    echitatie interesanta (Duminică, 19 aprilie 2009, 16:38)

    misuser [anonim]

    Cand ma gandesc la Madonna facand echitatie ma apuca o excitatie. O fi normal ?
    • 0 (0 voturi)    
      nu (Duminică, 19 aprilie 2009, 20:53)

      baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui misuser

      nu e normal.
  • +1 (1 vot)