Fotografii rare cu cei trei copii ai lui Michael Jackson, aparute in presa

de V.M.     HotNews.ro
Luni, 29 iunie 2009, 17:20 Life | Showbiz

Michael cu cei trei copii
Foto: Captura DailyMail
O serie de fotografii personale, preluate din albumul de familie al lui Michael Jackson si care il infatiseaza pe starul american impreuna cu cei trei copii ai sai, au fost publicate luni de presa internationala. De-a lungul vremii, Regele Pop a avut grija sa isi protejeze copiii de ochii presei, astfel ca fotografiile cu acestia sunt foarte rare.

La numai cateva zile de la moartea sa, peste 20 de  fotografii private ale lui Michael Jackson au fost postate pe site-ul TMZ, infatisandu-l pe artist in viata de zi cu zi, alaturi de cei trei copii ai sai sau alte persoane din anturajul sau.

Megastarul, care a incercat ani de zile sa tina mass-media la distanta de viata lui personala, obisnuia sa apara in public purtand o masca pe fata si isi obliga copiii sa poarte astfel de masti, starnind de fiecare data controverse.

DailyMail noteaza ca aceste noi si inedite fotografii, care se pare ca au fost facute in ultimii sase ani, prezinta un Michael Jackson mult mai aproape de imaginea unui tata de familie decat oricare dintre excentricele sale aparitii publice din ultimii ani. In imagini, starul pare cu adevarat fericit alaturi de micuti, la petreceri sau zile de nasteri.

Michael Jackson a avut 3 copii: Prince Michael, in varsta de 12 ani, Paris, de 11 ani si Prince Michael II, de 7 ani.

Vezi fotografiile aici.


Citeste mai multe despre   






















9145 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    parca nu prea.... (Luni, 29 iunie 2009, 18:22)

    otonel [anonim]

    seamana copii cu el. Voi ce ziceti?
  • +6 (6 voturi)    
    Nu sunt copiii lui biologici (Luni, 29 iunie 2009, 19:37)

    Dan [anonim]

    MJ era negru, chiar daca s-a albit de-a lungul timpului. ADNul nu-l poti modifica, orice-ai face. Iar copiii aia nu sunt nici macar mulatri...

    Cu certitudine, nu sunt copiii lui biologici...
    • +3 (3 voturi)    
      Culoarea pielii (Luni, 29 iunie 2009, 20:44)

      Til [anonim] i-a raspuns lui Dan

      Ai dreptate numai partial, vreau sa iti amintesc ca o gena poate sa se manifeste sau nu la o anumita generatie. Cunosc o familie : tatal alb, mama mulatra, baiatul blond si fata mulatra! Drept esta ca, statistic, macar unul din copiii lui Michael ar fi trebuit sa ii semene.
      Dumnezeu sa-l ierte!!!
    • 0 (0 voturi)    
      documentare slaba (Marţi, 30 iunie 2009, 12:02)

      camelia [anonim] i-a raspuns lui Dan

      ai auzit de un cuplu unde partenerii erau diferiti, adica unul negru altul alb...eh...exact asa s-au nascut gemenii lor, unul negru altul alb.
  • -1 (5 voturi)    
    mda (Luni, 29 iunie 2009, 22:01)

    lux [anonim]

    "voi ce ziceti" dar creierul tau nu e suparat pe tine?
    ce zici?
    Ce conteaza? Era fericit alaturi ei si apoi e mort.
    Dumnezeu sa-l ierte?
    • +1 (1 vot)    
      of, of... (Luni, 29 iunie 2009, 23:26)

      cv [anonim] i-a raspuns lui lux

      si-a dat si omul cu parerea, si-a cerut si parerea celorlalti, si-i sariti in cap..
  • +1 (3 voturi)    
    seamana sau nu? (Luni, 29 iunie 2009, 23:13)

    XxX [anonim]

    http://karthikhce.files.wordpress.com/2008/10/kid2.jpg cel din poza este cel de-al 3-lea copil al lui.si pana la urma dupa cum zice si lux:era fericit alaturi de ei? vedeti, asta l-a demoralizat si l-a omorat.pentru ca lumea trebuia tot timpul sa rada de el ba ca are nu stiu cum nasul, ba ca arata ca un schelet, ba ca nu sunt copii lui, ba ca este pedofil...lucrurile aceste l-au omorat, el fiind un om emotiv si punand la suflet toate vorbele a ajuns sa consume fel de fel de medicamente antidepresive.credeti ca el a vrut sa faca atatea operatii estetice?a crezut ca acestea o sa il salveze dar se pare ca mai rau l-au ingropat.sa ii vad pe toti ceilalti care au ras de el cand aparuse in reviste cu poza aia cu nasul...sa ii vad pe acei oameni cum s-ar simti daca ar iesi in oras cu o problema la fata si nu numai sa aiba niste pete si oamenii de pe strada sa rada de acest defect sa vad cum s-ar simti.si presa nu intelege vad ca ea continua...nu crede ca le face rau si acelor copii?poate nu sunt copii lui biologici si peste ani poate o sa inteleaga dar nu e bine pt ei ca la aceasta varsta sa auda astfel de povesti si mai ales ca ei sunt la o varsta cand isi pun multe intrebari si incep sa descopere si ei anumite lucruri, incep sa vina la realitate. Odihneasca-se in pace!!!
  • 0 (2 voturi)    
    seamana sau nu? (Luni, 29 iunie 2009, 23:27)

    XxX [anonim]

    http://karthikhce.files.wordpress.com/2008/10/kid2.jpg cel din poza este cel de-al 3-lea copil al lui.si pana la urma dupa cum zice si lux:era fericit alaturi de ei? vedeti, asta l-a demoralizat si l-a omorat.pentru ca lumea trebuia tot timpul sa rada de el ba ca are nu stiu cum nasul, ba ca arata ca un schelet, ba ca nu sunt copii lui, ba ca este pedofil...lucrurile aceste l-au omorat, el fiind un om emotiv si punand la suflet toate vorbele a ajuns sa consume fel de fel de medicamente antidepresive.credeti ca el a vrut sa faca atatea operatii estetice?a crezut ca acestea o sa il salveze dar se pare ca mai rau l-au ingropat.sa ii vad pe toti ceilalti care au ras de el cand aparuse in reviste cu poza aia cu nasul...sa ii vad pe acei oameni cum s-ar simti daca ar iesi in oras cu o problema la fata si nu numai sa aiba niste pete si oamenii de pe strada sa rada de acest defect sa vad cum s-ar simti.si presa nu intelege vad ca ea continua...nu crede ca le face rau si acelor copii?poate nu sunt copii lui biologici si peste ani poate o sa inteleaga dar nu e bine pt ei ca la aceasta varsta sa auda astfel de povesti si mai ales ca ei sunt la o varsta cand isi pun multe intrebari si incep sa descopere si ei anumite lucruri, incep sa vina la realitate. Odihneasca-se in pace!!!
  • -2 (2 voturi)    
    ! (Marţi, 30 iunie 2009, 1:05)

    Protoss [utilizator]

    nu-s ai lui nici unu biologic, asta e, daca vroia putea sa faca 100 cred :), oricum ce este mai important din pozele astea e ca il umanizeaza enorm, multi oameni credeau ca traieste izolat , singur, fara prieteni, e uita ca nu e asa... RIP
  • 0 (0 voturi)