VIDEO BUG Mafia a lansat clipul In Anii Ce Au Trecut

de Cosmin Navadaru     HotNews.ro
Luni, 26 octombrie 2009, 13:54 Life | Showbiz

Dupa lansarea videoclipului Cu Talpile Arse in urma cu doua luni, formatia BUG Mafia revine cu un nou material video. Clipul piesei In Anii Ce Au Trecut a fost filmat in Mega Discoteca Tineretului din Costinesti, in timpul concertului de pe 15 august, scrie site-ul trupei.  

Cantecul In Anii Ce Au Trecut este inclus in materialului aniversar Viata Noastra Vol. 2. Clipul piesei a fost realizat de Ador Media. Detalii despre noul album si despre clipul Cu Talpile Arse gasiti aici.

BUG Mafia va concerta pe 16 decembrie, de la ora 20:00, la Sala Polivalenta din Capitala. In deschidere - Grasu XXL. Invitati: Villy, Mario si Jasmine.



Citeste mai multe despre   





















3462 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    mafia (Luni, 26 octombrie 2009, 14:25)

    sergiu [anonim]

    Penali,pacat,am fost nebun de legat pt mafia,ERAU ca un al doilea Dumnezeu pt mine....pacat.
    Parazitii sunt trupa momentului hip hop in Romania
  • -2 (2 voturi)    
    cine nu stie sa nu vorbeasca (Luni, 26 octombrie 2009, 20:29)

    comy [anonim]

    segiu, nu stiu cat de atent ai fost la versuri. daca cel mai potrivit cuvat pentru a-i descrie ti se pare ca este "penali" inseamna ca nu ai ascultat in viata ta o melodie marca b.u.g. mafia. cat despre trupa sau artistul momentului, ai auzit de guess who ? daca nu, asculta. inca nu ai se pare destule cunostinte in muzica pentru a-ti putea exprima opinia...
    • 0 (0 voturi)    
      si pe guess cine l-a format? (Miercuri, 28 octombrie 2009, 11:11)

      Ci Ciong [utilizator] i-a raspuns lui comy

      nu parazitii? ”inteligentule”
      melodia BUG e foarte slaba... si nu... lumea nu vrea sa asculte mafia... ca nu mai au mesaj in versuri doar relatari din vieti imaginate
  • 0 (0 voturi)    
    Limbaj (Miercuri, 28 octombrie 2009, 14:20)

    Verde [anonim]

    Si Parazitii si BUG Mafia numai muzica nu au,versuri ieftine,totul ieftin.Toti isi baga si scot de parca lumea a cazut total.Aceasta muzica este pentru cei pierduti cu sufletul si fara prea multe cunostinte.Doua formatii care promoveaza idei idioate ce demoralizeaza oamenii,ar trebui sanctionati intr-un fel (amendati nu mai mult) .Promoveaza o imagine falsa ,realitatea este cu totul alta.Lumea nu este plina de drogati si de oameni lipsiti de caracter.Nu totul este de vanzare.
    Am vazut ca si regizorii tineri ,tot filme de acest gen fac ,personajele sunt simple,totul simplu.Cred ca ar fi nevoie de o schimbare de atitudine.Nu totul este cenusiu.Sau poate nu au inspiratie si o cultura bogata sa poata produce ceva de calitate.M-am saturat de aceste mizerii.
  • 0 (0 voturi)    
    obositi... (Miercuri, 28 octombrie 2009, 17:20)

    un om din popor [anonim]

    Rime obosite... Mai bine s-ar lasa, dar e foame de bani, e foame de bani, baieti...
  • 0 (0 voturi)    
    Deci (Sâmbătă, 31 octombrie 2009, 11:44)

    Deci [anonim]

    slabutzi. inco observatie - astia de vreo cativa ani par foarte frustrati si jenati si ca cineva are ceva cu ei - n-ar frate nimenmi nimic cu voi, puteti pleca
  • 0 (0 voturi)    
    ..tu (Vineri, 6 noiembrie 2009, 20:25)

    tu [anonim]

    reSpect
  • 0 (0 voturi)    
    Sincron (Marţi, 22 decembrie 2009, 14:58)

    cons [anonim]

    Sincron a la Backstreet boys! Penibil! Aveti copii de crescut, scrieti-va memoriile, stati acasa !
  • 0 (0 voturi)    
    bravo baieti (Vineri, 23 aprilie 2010, 22:54)

    discus discus [anonim]

    sunt singurii din tara, sunt singurii care au tupeu . respect !