VIDEO Britney Spears a lansat videoclipul 3

de Cosmin Navadaru     HotNews.ro
Joi, 5 noiembrie 2009, 14:18 Life | Showbiz

Britney Spears - 3
Cel mai nou material video al lui Britney Spears a fost lansat saptamana trecuta, prin intermediul Twitter-ului. Cantareata si-a prezentat noul material printr-o serie de tweet-uri, care le-au oferit fanilor posibilitatea de a vedea poze si secvente din clipul 3.   

Pe 18 aprilie, Britney a devenit primul artist care a atins pragul de 1 million de followers pe Twitter. In prezent, cantareata se apropie de 4 milioane.

Single-ul 3 a fost lansat la sfarsitul lunii septembrie si va fi inclus pe The Singles Collection, album programat sa apara pe 24 noiembrie, in Statele Unite, in format standard si ca box set special pentru fani. Box set-ul va cuprinde 29 de single-uri, printre care se afla si noua piesa, 3. Vor mai fi incluse un DVD cu toate videoclipurile artistei si un booklet cu imagini si amanunte amuzante despre fiecare piesa.  

In luna iulie, a fost lansat un videoclip animat pentru piesa Kill The Lights, de pe albumul Circus. Clipul a fost realizat pe baza unei povesti de 200 de cuvinte, apartinand unui fan. Povestea a fost aleasa in urma unui concurs organizat de casa de discuri a artistei.

Vezi aici site-ul artistei si pagina ei de myspace.



Citeste mai multe despre   



















1469 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    scces (Joi, 5 noiembrie 2009, 15:11)

    maria [anonim]

    cool melodia mie chiar imi place
  • -1 (1 vot)    
    asta e pe calculator ?! (Vineri, 6 noiembrie 2009, 10:30)

    bogdan [anonim]

    Ultima data Britney era cheala, drogata, grasa rau de tot si fara voce.
    In videoclipul asta vad ca apare o blonda superba - o fi chiar Britney sau e un alt videoclip facu tpe calculator cu imaginea lui Britney de la debut ??
    • -1 (1 vot)    
      cu buget pe masura... (Vineri, 6 noiembrie 2009, 16:38)

      un oarecare [utilizator] i-a raspuns lui bogdan

      ... ii platesc pe colegii de la grafica si iti fac si tie videoclip si o sa arati mai bine ca ea. Vocea e ieftina... ieftin cd-playeru... playback-u se exerseaza.
      si`mi ramane si mie de o bere.
      pe sticla am vazut si Titanicu si pe KingKing. Toate aratau veridic ..dar totusi cica nu erau de`adevaratelea...
      mai noi l-am vazut si pe Arnold tanar (T4).
      • +1 (1 vot)    
        Britney (Duminică, 8 noiembrie 2009, 23:57)

        Andra [anonim] i-a raspuns lui un oarecare

        Am vazut-o in concert si chiar asa arata, s-a schimbat mult din punct de vedere fizic din perioada ei de dizgratie.
  • +1 (1 vot)    
    e super videoclipul (Marţi, 10 noiembrie 2009, 1:32)

    Bobi [anonim]

    In acest videoclip e chiar Britney Spears pentru cei care nu stiu si vorbesc urat despre ea. Sunt fan B.S de 11 ani asa ca o cunosc mult mai bine decat voi. SA VA FIE RUSINE
  • 0 (0 voturi)