Bono, solistul trupei U2, a fost operat de urgenta la coloana

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 21 mai 2010, 20:41 Life | Showbiz

Bono
Foto: Reuters
Bono, solistul trupei U2, a fost operat de urgenta la coloana, dupa ce a suferit un accident in timp ce se pregatea pentru turneul pe care celebra trupa urma sa-l inceapa in Statele Unite, anunta BBC News.

Cantaretul, in varsta de 50 de ani, a fost internat la o clinica specializata din Munchen, unde va ramane si in urmatoarele zile.

El va reveni ulterior in Irlanda, unde va urma un tratament de recuperare, a anuntat un purtator de cuvant al formatiei.

Turneul trupei din Statele Unite, care trebuia sa inceapa in 3 iunie, a fost amanat.

360 Degree a adus formatiei 109 milioane dolari in 2009 - cel mai profitabil tuneu al anului trecut, protrivit revistei Billboard. 


Citeste mai multe despre   






















2406 vizualizari

  • +3 (7 voturi)    
    Sanatate (Vineri, 21 mai 2010, 20:55)

    Gii [anonim]

    Pacat. Sper sa se faca bine. Tare-as vrea sa-l vedem si in Bucuresti. Dupa succesul AC/DC poate o fi posibil.
    • 0 (0 voturi)    
      eheeei (Marţi, 25 mai 2010, 12:29)

      adinama [utilizator] i-a raspuns lui Gii

      mai trec 10-15 ani pana vine U2 in Romania...
      Costul unui concert este in jur de 2-3 mil euro si ma indoiesc ca se vor gasi sponsori pt suma asta..

      Dar pana atunci, ii vedem la Moscova, la Athena...si tot asa...
  • -6 (10 voturi)    
    so what (Vineri, 21 mai 2010, 23:04)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    si ce ma intereseaza ca un papagal cretinoid a fost sau nu operat de nu stiu ce? Atita timp cit nu se opereaza pe creier, nu ma intereseaza. Asa, mai era o sansa.
    • +2 (4 voturi)    
      bec (Sâmbătă, 22 mai 2010, 1:13)

      grigore [anonim] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      Se vede ca tie iti lipseste iodul din alimentatie, de aici si cretinismul cronic de care suferi.
    • +1 (3 voturi)    
      Chiar asa... (Sâmbătă, 22 mai 2010, 8:52)

      mircea [anonim] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      De ce te intereseaza pe tine?! De ce nu stai in banca ta si iti vezi te problemele tale? De ce te obosesti sa iti postezi dejectiile aici? Inchide lumina si la culcare!!!
    • +1 (1 vot)    
      idiot... (Sâmbătă, 22 mai 2010, 18:51)

      bryze [anonim] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      Daca Bono este un papagal cretinoid, cu toate realizarile pe care le are la activ, where does this leave you???
  • 0 (2 voturi)    
    idiot! (Sâmbătă, 22 mai 2010, 8:25)

    mishu [anonim]

    Chiar iodul, dar din pacate, pun pariu si il si castig, din pacate, ca faci parte din sleahta de manelisti buluciti in tara asta care cu oameni ca voi nu mai are nici o sansa!! Ia vezi-ti tu de manele, si lasa tastatura jos si revino doar cand iti vine neuronul din vacanta. Multa sanatate, Bono!!