Mama Gabrielei de la Cheeky Girls : Fiica mea se documenta pentru un rol in magazinul din care a furat

de D.G.     HotNews.ro
Duminică, 9 ianuarie 2011, 13:48 Life | Showbiz

Margareta Irimia, mama gemenelor din trupa Cheeky Girls, a declarat ca fiica ei Gabriela, prinsa in timp ce fura dintr-un supermarket din Marea Britanie, incerca de fapt sa se documenteze pentru un rol, scrie dailymail.co.uk.

Potrivit mamei, Gabriela ar fi luat hotararea de a fura dintr-un magazin, deoarece isi dorea sa se documenteze pentru un rol dintr-un film, regizat de Jason Cook. In acest film ea ar urma sa interpreteze rolul unei sotii de gangster.

"Gabriela era ingrijorata, deoarece acel rol nu se potriveste deloc cu imaginea dulce a trupei Cheeky Girls si credea ca ii va fi extrem de greu sa interpreteze rolul sotiei unui gangster. Era si plictisiata si atunci a decis sa dea o raita sa  vada daca poate deveni gangster. Era disperata si credea ca nu va putea sa faca acest rol", a declarat Margareta Irimia.

Gabriela Irimia, una dintre cele doua gemene romance componente ale formatiei Cheeky Girls si fosta logodnica a ex-parlamentarului britanic Lembit Opik, a fost retinuta de Politie dupa ce a fost prinsa furand produse in valoare de 40 de lire sterline dintr-un magazin Sainsbury din orasul Wilmslow, comitatul Cheshire, anunta Daily Mail. Romanca a fost dusa la cea mai apropiata sectie de Politie, unde a fost interogata, apoi a primit un avertisment.


Citeste mai multe despre   






















3626 vizualizari

  • 0 (2 voturi)    
    Baliverne! (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:00)

    Dakota [utilizator]

    E evidenta disperarea lor dupa publicitate!!
    Nu prea sunt bagate in seama in UK.
  • +1 (3 voturi)    
    hahahaha (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:04)

    jom [anonim]

    ...asta-i buna...la noi in tara toti politicienii se documenteaza pt. mai multe roluri.Mai nou asa se spune cand fura cineva?ma documentez pt. un film...ma scuzati domnilor ofiteri..si trebuia sa fure in valoare de 40 de lire sa se documenteze..asa scrie in scenariu?:))))))))
  • 0 (2 voturi)    
    Penibil!!. Cu asa o mama... (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:08)

    Andradda [utilizator]

    Nu e de mirare ca fetele au mintea pe care o au!

    Bine ca proas-ta aia nu trebuie sa joace rolul vreunei ucigase in serie, ca cine stie cum ar fi exersat pt rolul respectiv.
    Dupa mintea ma-sii ar fi trebuit sa omoare vreo 5 persoane ca sa "isi intre in rol" :)
  • 0 (2 voturi)    
    Asteptam cu incredere filmul (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:12)

    je [anonim]

    In care o sa joace rolul de c....r....va? Sa vedem atunci ce va mai face?
  • +2 (2 voturi)    
    Uitarea.... (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:12)

    Andradda [utilizator]

    Asta e problema "strletelor". teama de a fi uitate inca inainte de a ajunge celebre.
    Asa ca, metoda este folosita cu succes la Hollywood. Mai multe starlete au fost prinse la furat (Lindsa Lohan sau Winoba Ryder)

    Me s-o fi ganditi si "gaina" noastra de Dambovita. ia sa mai apar si eu putin in presa pt ca prea s-a pus praful pe numele meu...
    Adevarul e ca si timpul le preseaza. Avand in vedere ca nu toate au talentul unor Meryl Streep sau Cher, care sa arate bine si sa aiba succes chiar si la 50-60 de ani, starletele astea de geni "gaina" nu exceleaza decat in functie de cum arata in costume de baie.
    Ca atare, de pe la 35 de ani incep sa nu mai aba cautare pt ca nu mai au nimic de aratat.

    Asa ca, gainile s-au pus pe furat!
  • +1 (1 vot)    
    .... (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:13)

    marius [anonim]

    Multi romani se "documenteaza" asa. Mai usor cu documentarea ca nu mai intram in Schengen.
  • +1 (1 vot)    
    Hahahaha (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:14)

    tzuptzup [anonim]

    Uau, ce explicatie...cred ca devine foarte evident faptul ca toata familia Cheeky Chici e una de distrusi.
  • +3 (3 voturi)    
    Suntem convinsi..... (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:21)

    viorel [anonim]

    de valoarea artistei ! Ce ne facem cand o sa primeasca un rol de criminal ?
  • +1 (1 vot)    
    Suntem convinsi..... (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:21)

    viorel [anonim]

    de valoarea artistei ! Ce ne facem cand o sa primeasca un rol de criminal ?
  • +2 (2 voturi)    
    cel mult amuzanta, (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:26)

    Alin [anonim]

    de fapt, penibila explicatia.
  • +1 (1 vot)    
    RUSINE! (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:33)

    Gangster [anonim]

    Cred ca e mai grav acum ca mama o "protejeaza" in acest fel...Tine de educatia data tot ce fac fetele astea. Daca au ajuns si sa fure...Nici la asta nu se pricep. I se potriveste rolul de gangster, dar pentru viata reala. Rusine !
  • +17 (19 voturi)    
    bancul zilei :)))))))))) (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:35)

    eu [anonim]

    ati confundant sectiunea stiri cu bancul zilei. am ras de era sa cad de pe scaun :)))
    • +10 (10 voturi)    
      bancul zilei (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:30)

      legionaru' [anonim] i-a raspuns lui eu

      da, eu la fel :)))
    • +8 (8 voturi)    
      Esti norocos (Duminică, 9 ianuarie 2011, 16:15)

      ady624 [utilizator] i-a raspuns lui eu

      Eu am căzut... :D

      Adrian
  • +11 (11 voturi)    
    idiotenie (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:42)

    tatal vitreg [anonim]

    mama idioata ....punct!
  • +12 (12 voturi)    
    va rog (Duminică, 9 ianuarie 2011, 14:56)

    alex [anonim]

    ne scutiti cu stiri despre asemenea "vedete" bune de pomenit in cancan si alte fituici mizerabile. mai bine ati scoate din anonimat romani care chiar fac ceva pentru tara asta.
  • +9 (9 voturi)    
    Winona Ryder (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:00)

    gaspy [utilizator]

    O mai tineti minte pe Winona Ryder? Eram sigur.
    Candva, promitea o cariera frumoasa ca acrita, dar a fost prinsa furand.

    Culmea e ca apararea ei a fost identica cu a Gabrielei.
    • +1 (1 vot)    
      culmea e (Duminică, 9 ianuarie 2011, 16:59)

      dw [anonim] i-a raspuns lui gaspy

      ca e chiar ERA actrita...deci era mai plauzibil:)
  • +7 (11 voturi)    
    imperialistii astia.. (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:01)

    dan [anonim]

    Cred ca este o provocare,unde s-a mai auzit ca un roman sa fure ?
  • +11 (11 voturi)    
    Documentare (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:20)

    barbidoc [anonim]

    De data asta a scapat cu avertisment dar... stimata doamna-mama, daca fiicei dumneavoastra i se ofera rolul Annei Karenina?
    • 0 (0 voturi)    
      Nu ardeti neronul lu' madam Maregareta (Duminică, 9 ianuarie 2011, 16:44)

      Dejan [anonim] i-a raspuns lui barbidoc

      Chiar credeti ca stie madam Margareta ce "personagiu" a fost Anna Karenina si la ce local de gara canta ea?
    • 0 (0 voturi)    
      Mai rau (Duminică, 9 ianuarie 2011, 22:18)

      Porcurorul General [utilizator] i-a raspuns lui barbidoc

      Decat rolul Annei Karenina ar fi cel al Elisabetei I. La cate capete s-au taiat din ordinul ei...

      Apropo: cine o fi regizorul acestui film cu gangsta's ca as vrea sa ii dau un sfat: sa faca un inventar al recuzitei dupa fiecare "dubla".
  • -1 (9 voturi)    
    Fie ea si-n Anglia, (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:26)

    memma [anonim]

    Radacinile-si spun cuvantul!
  • +10 (10 voturi)    
    Stimata mama (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:37)

    moucha [anonim]

    Va felicit din toata inima pentru faptul ca fiica dumneavoastra joaca rolul unei sotii de gangsta'. Totusi, sfatuiti-o sa nu joare niciodata rolul unei sotii de savant in fizica nucleara sau al unei sotii de militar cu grad inalt. Riscam sa intram degeaba intr-un holocaust nuclear doar pentru ca fiica dvs vrea sa se documenteze.
  • +7 (7 voturi)    
    Imaginatie (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:46)

    dragos [anonim]

    E clar, imaginatia noastra in a ne justifica prostiile nu are limite...
    :)))))))))))))))))))))))))))))))
  • +8 (10 voturi)    
    chestia amuzanta e ca (Duminică, 9 ianuarie 2011, 15:59)

    bula [anonim]

    englezii astia chiar ar putea sa puna botul la asa prostii, nu au ei experienta noastra de viata in ceea ce priveste minciuna si golaneala
    • 0 (0 voturi)    
      esti mic copil (Duminică, 9 ianuarie 2011, 16:49)

      otonel [anonim] i-a raspuns lui bula

      ...ca ei n-au furat sute de ani atatea popoare. pe ce credeti voi ca s-a facut imperiul britanic? Pe cinste si onestitate?
      Si in alta ordine de idei madama asta a furat de 40 de lire, adica vreo 200 de lei. Voi o vedeti la nivelul asta?
    • 0 (0 voturi)    
      Gentiletze (Duminică, 9 ianuarie 2011, 18:32)

      DJoooon [anonim] i-a raspuns lui bula

      Au fost gentili, sensibilizati de faptul ca reprezentantul lor a devenit al nostru la Eurovision, si reprezentantele noastre au devenit ale lor. In fine, ceva de soiul asta...
    • 0 (0 voturi)    
      P.S. (Duminică, 9 ianuarie 2011, 18:58)

      Toteu - Joooon [anonim] i-a raspuns lui bula

      Aruncai un ochi pe un site englezesc dedicat fetelor cu obrajori - unul gasit la intamplare (http://www.popwinners.co.uk/cheeky-girls/index.htm). Care ar fi frecusurile de care s-ar ingrijora ei/ ele:
      - Au suferit un soc in urma unui incident in care un jefuitor s-ar fi ciocnit de un obrajor, in timp ce fugea cu prada dintr-un magazin.
      - Obrajorii au strans 1,5 Melioane de sterlingi prin... stransoarea pungii.
      "Pe fondul" (cum incep relatarile politiei despre accidentele rutiere) acestor solicitari deosebite, "precum si oboselii accentuate" provocate de stresul activitatii care presupune contactul cu publicul (si nu unul oarecare, ci unul englez), "s-a produs" evenimentul regretabil, care s-a incheiat in final si in cele din urma si nu in ultimul rand in mod amiabil, prin acordul partilor. Cand plesneste un obrajor, il intorci pe celalalt.
  • +1 (1 vot)    
    las-o moarta cucoana. (Duminică, 9 ianuarie 2011, 20:28)

    ciordy [anonim]

    Pleaca cu fufele tale care se cred artiste , lasa-ne cu curvele dumitale ce doresc sa fie vedete internationale si pentru care ai inventat ce-a mai penibila scuza
    Dute, rulind usor sa nu zdrongani, cu fufele tale pe post de marionete la teatru de copii. Gata s-a terminat istoria lor de artiste in regat, nu vor ajunge nimic mai mult decit ce sunt , lumea le va uita pentru ca nu au valoare, este dorinta dumitale sa incerci sa le unfli talentul, dar daca nu-i nici al de sus nu cere.
  • -2 (2 voturi)    
    stupid people! (Duminică, 9 ianuarie 2011, 22:44)

    Geo [anonim]

    Ce se naste din.....tarfa este!
    Cea mai stupida replica din perioada basesciana! Daca era de la Udrea, OK!