Canti, nu canti, vremea Paulei trece

de Cosmin Navadaru     HotNews.ro
Sâmbătă, 11 octombrie 2008, 16:30 Life | Fun


jocuri de cuvinte
Nu ne face o deosebita placere sa va aratam ceea ce se afla in poza alaturata, mai precis in zona denumita, probabil nu intamplator, "cuvinte cheie". Daca nici voua nu va face in mod special placere sa vedeti, va rugam sa nu va uitati. Oricum, se poate intampla si la case mult mai mari.  

Noi nu am inteles cu exactitate daca este vorba de o simpla greseala de scriere a numelui cantaretei sau de o eroare gramaticala mult mai grava – un dezacord intre subiect si predicat.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5678 vizualizari

  • 0 (2 voturi)    
    :)))))) (Sâmbătă, 11 octombrie 2008, 16:50)

    Mihai [anonim]

    asta da greseala de tipar :))))
    Am verificat linkul si exact ca in poza apare
    http://www.comunicatemedia.ro/detalii_comunicat.php?id=18717
  • 0 (2 voturi)    
    Nu am avut noroc! (Sâmbătă, 11 octombrie 2008, 17:54)

    Paula [anonim]

    http://www.comunicatemedia.ro/cautare.php?sectiune=comunicate&cuv=pula%20seling
  • +2 (4 voturi)    
    ? (Sâmbătă, 11 octombrie 2008, 23:37)

    mihai [anonim]

    asta e subect care se preteaza sa fie publicat pe hotnews? indiferent de sectiune, e grobian. nu-si are locul aici.
  • 0 (0 voturi)    
    jenant (Duminică, 12 octombrie 2008, 13:15)

    ina [anonim]

    serios, chiar nu mai aveti ce scrie?
    Lansati un concurs de subiecte, poate va ajutam cu idei, asta e categoric mult prea proasta si pentru cel mai manelist dintre cititori.
  • 0 (2 voturi)    
    Paula Seling (Duminică, 12 octombrie 2008, 20:15)

    armaghedon [anonim]

    Sunteti penibili......cred ca o sa va scot din "favorites' e o stire pt cititori cu IQ-ul sub 3-...40
    asa ca daca v-ati schimbat publicul tinta ......dati-ii inainte.....defilati cu noii fani eu o sa caut alceva
    ati pierdut un (mai multi ) cititor(i)
    • 0 (2 voturi)    
      foarte tare... (Luni, 13 octombrie 2008, 1:36)

      paula selinge [anonim] i-a raspuns lui armaghedon

      tineti-o tot asa ca sunteti comici...iar pt ceilalati exista si alte variante de info!
    • +1 (1 vot)    
      IQ-ul, cititorul pierdut si limba romana, saraca (Luni, 13 octombrie 2008, 9:20)

      unul cu IQ-ul normal [anonim] i-a raspuns lui armaghedon

      Armaghedoane, zici ca IQ-ul d-tale nu suporta stirea asta (vaai, ce IQ delicat!), dar scrii "dati-ii" si "alceva"... Uite, de-aia-i buna cite-o stire de-asta, cu "paula", ca mai filtreaza din cititorii cu incompatibilitati de IQ... A, si, cind pleci, nu trinti usa! ;)