Loredana Groza, postare din ambulanță: "Mă simt mai bine"

de Red. Life     HotNews.ro
Duminică, 19 septembrie 2021, 14:09 Life | Muzică


Loredana Groza, fotografie din ambulanta
Foto: Captura Instagram
Loredana Groza și-a pus duminică fanii pe jar cu o postare dintr-o ambulanță. Cântăreața nu precizează care este motivul pentru care a ajuns în această situație, rezumându-se doar să spună că "se simte mai bine".

Loredana a postat duminică o imagine cu ea dintr-o ambulanță, fără a preciza însă deocamdată ce a pățit.

Fotografia apare atât pe contul de Instagram, cât și pe cel de Facebook.

"Mă simt mai bine. Mulțumesc pentru tot sprijinul vostru. Cu toată dragostea și recunoștința, Loredana", a scris artista pe rețelele de socializare.

Loredana Groza a împlinit 51 de ani pe 19 iunie.



Cu doar câteva zile în urmă (n.r. pe 15 septembrie), Loredana Groza a cântat la nunta Simonei Halep cu Toni Iuruc. Artista a postat de altfel și o imagine în care apărea alături de cei doi.

"A fost o noapte magică, a fost absolut minunată atmosfera. De la invitaţi, de la felul în care a fost aranjată locaţia şi bineînţeles faptul că am văzut-o pe Simona într-o altă ipostază decât cea de pe terenul de tenis, foarte elegantă, foarte frumoasă, foarte fericită. E o zi memorabilă pentru toţi cei care au fost prezenţi", a spus Loredana după nunta Simonei Halep.


Loredana Groza, la nunta Simonei Halep cu Toni Iuruc







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















81541 vizualizari

  • +63 (81 voturi)    
    I-o fi ajuns niște botox în sânge (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:13)

    Nyk1 [utilizator]

    Nu vă jucați cu operațiile estetice. Sunt doar o fațadă și pe ansamblu fac rău sănătății corpului. Mă adresez, desigur, majorității românilor, care câștigă 3000 de EUR pe lună și merg în fiecare weekend la o rundă de golf cu prietenii.
    • +22 (28 voturi)    
      Nasol (Duminică, 19 septembrie 2021, 17:15)

      Fanel01 [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      Tencuiala tine si ea dar nu o viata !
    • +13 (19 voturi)    
      Minunat comentariu (Duminică, 19 septembrie 2021, 18:20)

      Omics [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      Mulțumesc pentru el.
    • +2 (8 voturi)    
      cred ca i s-a facut rau.. (Duminică, 19 septembrie 2021, 22:40)

      Ismail Paine de circ [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      .. de la sarmalele de la nunta lu Haplea.
  • +32 (42 voturi)    
    Plastica (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:16)

    NoFive [utilizator]

    E de la tencuială.
  • +28 (32 voturi)    
    Sanatate (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:21)

    SebastianD [utilizator]

    M-a dus cu gandul la clipul de pe Youtube "Family Guy - A selfie in a hospital".
  • +42 (48 voturi)    
    i s-a (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:42)

    andrei1245 [utilizator]

    facut rau cand s-a uitat in oglinda.
  • +5 (11 voturi)    
    Feri (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:46)

    mitg [utilizator]

    Fericire.
  • +37 (43 voturi)    
    Doamne, in ce hal (Duminică, 19 septembrie 2021, 14:56)

    fat.cat [utilizator]

    A putut sa-si bata joc de ea insasi femeia asta. Arata grotesc. Poate sa-i fie mama lui Halep si ii plesneste pielea pe fata de umflata ce e. Cred ca si maica-sa tresare cand o vede si ii trebuie vreo zece secunde sa se prinda cine e.
  • +27 (31 voturi)    
    ce bine (Duminică, 19 septembrie 2021, 15:00)

    zot [utilizator]

    ca se restabileste!
    numai cand ma gandeam cati plasticieni(nu artisti
    plastici) ii vor duce lipsa, ma ingrozeam.
    bravo, fetita frumoasa!
  • +29 (35 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 19 septembrie 2021, 15:03)

    [anonim]

  • +12 (16 voturi)    
    watch?v=xfP7gKslE28 (Duminică, 19 septembrie 2021, 15:52)

    da78n2 [utilizator]

    youtube.com/watch?v=xfP7gKslE28
    • +9 (9 voturi)    
      ! (Duminică, 19 septembrie 2021, 17:50)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui da78n2

      Tare! :))
  • +13 (15 voturi)    
    Se crapa tencuiala!!! (Duminică, 19 septembrie 2021, 17:02)

    Fu Leng [utilizator]

    Prea mult botox dauneaza grav sanatatii. Recomand chiar deloc!!!
    PS: Lori realizzeaza in ce hal s-a autodistrus? Ca cine a lucrat-o a cam distrus-o, nu a imbunatatit nimic. In California sunt destui din astia second hand botching the jobs!!!
  • +17 (19 voturi)    
    O stire (Duminică, 19 septembrie 2021, 19:29)

    lumira [utilizator]

    Foarte importanta pentru natiune!!!!!!!
    Halal!
  • 0 (2 voturi)    
    sunteti prea rai !!!! (Duminică, 19 septembrie 2021, 22:55)

    PISSIKU [utilizator]

    Are si ea ceva probleme !
    Enescuzabila si neavenita rautatea voastra !
    Aveti atatea subiecte caraghioase de "demolat" si
    luat la misto " Ex Catu Dragnea si nu deloc si golful wernerian si Dealu' patriarhal si Cosoaka aurului ,etc etc
    ca si ei face misto de noi :la propriu chiar
  • +6 (6 voturi)    
    bine ca nu a postat de la morga... (Luni, 20 septembrie 2021, 11:28)

    liviu_ [utilizator]

    ba nene... oamenii s-au tampit de tot!?!
    se electrocuteaza ca sa faca poze de le tren
    pun selfiuri din ambulanta...

    WTF?!?!?!?
  • +5 (5 voturi)    
    Si eu am fost constipat (Luni, 20 septembrie 2021, 13:53)

    Mihail. [utilizator]

    Dar stati linistiti, ma simt mai bine.