VIDEO ​Mircea Badea a luat bataie de la motociclistul care l-a provocat pe prezentator la o lupta organizata

de Narcis Anton     HotNews.ro
Vineri, 7 noiembrie 2014, 22:54 Life | Showbiz


Badea ia bataie
Foto: Captura YouTube
Mircea Badea a fost invins prin KO tehnic in runda a doua de catre Teodor Emanuel intr-un meci organizat de Federatia Romana de Kempo. Badea a abandonat in runda a doua, acuzand dureri la spate dupa ce a primit o lovitura de picior de la adversarul sau. Moderatorul Antenei 3 a rezistat doar 6 minute in fata adversarului sau Teodor Emanuel, acesta din urma fiind multiplu campion national la Muay Thai.






Context

Mircea Badea a criticat constant motociclistii, in emisiunea sa, pentru zgomotul pe care il produc cu "paraitoarele" si pentru ca unii dintre ei incalca des regulile de circulatie. In replica, un grup de motociclisti s-a dus in fata sediului Antenei 3 sa-i ceara socoteala lui Mircea Badea pentru amenintarile pe care vedeta le proferase la adresa unuia dintre ei.

Printre ei se afla si Teodor Emanuel, care l-a invitat pe Mircea Badea la un sparring - lupta de antrenament in ring.

"Mircea, ramane sau nu valabila provocarea?", l-a abordat Teodor.

"Ce vrei tu de la mine? Ia zi, ce vrei?", l-a intrebat Badea.

Teodor Emanuel era nemultumit ca, probabil intr-o postare pe Facebook, Badea ar fi criticat abilitatile de luptatori ale sportivilor K1. "Asta ai scris tu, ca sportivii K1 sunt niste boxeri ratati, ca ne bati", i-a reprosat motociclistul, provocandu-l la sparring.

"Eu nu fac sparring", l-a refuzat Badea scurt.

"Daca vrei, ne batem si fara manusi. Daca tu accepti, eu accept!", l-a provocat mai departe motociclistul-sportiv.

"Aici in fata la Antena 3, asa? Uite, eu sunt usor de gasit, in general. Eu nu pot discuta - <<hai sa ne batem, ca suntem niste cretini>>. Am fi niste cretini, crede-ma. Eu nu vreau sa-ti demonstrez tie absolut nimic. Prietene, esti cel mai bun. E in regula", l-a calmat Badea pe "challanger". ​


Citeste mai multe despre   





Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















54029 vizualizari

  • +57 (65 voturi)    
    Ca la A3 (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:02)

    nano2k [utilizator]

    Ne mintim ca la A3...
    Numai gura e de ei...
    Ei, ei...
    • -92 (114 voturi)    
      Mai baiete, (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:22)

      newlook [utilizator] i-a raspuns lui nano2k

      Nu e important ca a pierdut, relevanta principala e ca A PARTICIPAT, ca a avut si curajul si demnitatea asta. Tu esti viteaz mare din spatele tastaturii, nu-i asa?
      • +62 (72 voturi)    
        halal participare (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:49)

        cris64 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Unde ai vazut "participare" la Badea ? A fugit timp de doua reprize si a abandonat. Si fiu-meu care a facut doar 2 ani de karate si are doar 10 ani, s-ar fi comportat mai onorabil. Macar nu fugea si nu statea doar cu spatele la adversar.
        • +19 (21 voturi)    
          La cum s-a prezentat (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:34)

          rov [utilizator] i-a raspuns lui cris64

          Se vor da la el si copiii pe strada...sa dea si ei un sut in poponetul figurantului.
      • +49 (55 voturi)    
        Baiat esti tu, ok? (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:59)

        nano2k [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Trecand peste mojicia ta, eu cel putin nu ma cred mare si tare, nu vreau sa ma bat cu altii, cu atat mai putin imi proclam invincibilitatea, imi vad de convingerile mele si le apar cu argumente.

        Mirciulica in schimb face bani cu gura, aidoma prostituatelor si politicienilor.
        • +16 (16 voturi)    
          nu va suparati.... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:59)

          translativus [utilizator] i-a raspuns lui nano2k

          ......pe exprimarea newlook.
          Poate ca nu e baiat ci fetita. O fi profesoara aia care era obsedata de mirciulica si care, probabil, si-a tras un "new look".
          Si aia, ca si mirciulica, credea in propriile-i visari mincinoase.
          Cred ca asta este boala A3, unde infractorul Voiculescu se visa un intangibil si asa i-a infectat pe toti.

          Boala grea visarea mincinoasa. Cel care ii minte pe toti, este un mare mincinos dar cel care se minte pe el insusi, este pierdut.
      • +36 (38 voturi)    
        Eu zic... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:17)

        AlinL [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        ...sa ai grija la exprimare ca sa nu risti sa patesti precum Badea. Nu intotdeauna in spatele tastaturii se afla un geek de 55 de kilograme mancator de chipsuri si bautor de Cola.

        Este relevant ca Mister Spagat a pierdut. In acelasi timp, este evident ca Badea chiar trage la sala. N-a avut insa nici o sansa in fata unui om care face din asta o sursa de venit, o meserie. Asta il va invata sa fie mai modest. Faptul ca are audienta la o anumita categorie de public nu il califica in nici un fel in alte domenii. A te pune in situatia de a-ti fi aplicata o lectie in public e de toata nostimada si-l felicit pe adversarul lui care a demonstrat, dincolo de superioritatea fizica, superioritatea psihologica pe care a avut-o tot timpul asupra "gladiatorului" de la Antena 3.

        Sa apari in fata camerelor cu o bita de baseball proliferind orbeste amenintari nu e in regula. A fost pus la punct. Eu, unul, sint multumit. A primit ceea ce merita, nici mai mult, nici mai putin.
        • +11 (13 voturi)    
          din ce-am vazut (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 15:18)

          hatru [utilizator] i-a raspuns lui AlinL

          Nu cred ca omul ala a luptat la capacitate maxima. Cred c-a vrut doar sa-i dea un sut in fundul lui de imatur obraznic. Probabil daca nu era asa il baga in spital din primul minut.
          • +6 (8 voturi)    
            Cred... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 20:53)

            AlinL [utilizator] i-a raspuns lui hatru

            ...ca aveti dreptate. A incercat sa se joace cu el putin dar pe Badea l-au lasat balamalele chiar si asa.
      • +24 (26 voturi)    
        Ce post...... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:27)

        potaissa [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Oare toti spectatorii antenelor sunt asa de redusi?
        • +11 (13 voturi)    
          DA (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 7:27)

          cicibau [utilizator] i-a raspuns lui potaissa

          DADADADADADADA
      • +23 (25 voturi)    
        Aaa .. nu! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:28)

        Marionette [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Teoria asta cu "n-are importanta daca a pierdut" este pentru copiii mici ca sa nu aiba traume mai tarziu, pentru filme ca toata lumea sa fie multumita si pentru loseri. Adevarul este ca te lupti pentru ceva ca sa castigi si cand pierzi esti loser! Asa cum este Badea!
      • +19 (23 voturi)    
        ha ha (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:58)

        Snitzelvienez [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Il fac pe Badea in 10 sec knockout... doar gura de el
      • +21 (25 voturi)    
        Comment sters de user (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:39)

        Vuie Pictor Monta [anonim] i-a raspuns lui newlook

      • +26 (28 voturi)    
        Teodor Emi a fost prea blind. (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:46)

        quietguy58 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Teodor Emi a fost prea blind, mult prea blind cu Mircea Badea, dupa cite insulte acest individ a debitat.

        Mircea Badea a fost foarte tare in gura pina a fost pus in fata faptului implinit

        Era si mai bine daca se luptau in cusca ca in UFC.

        Sa vezi atunci ture pe Mircea Badea
      • +31 (33 voturi)    
        Basescu este de vina... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 4:14)

        quietguy58 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Basescu este de vina ca Mirciulica de la Latrina 3 a luat-o pe cocoasa.

        "Sa-ti fie rusine" Basescu.
      • +11 (13 voturi)    
        intradevar (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 7:25)

        cicibau [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        a participat dar dupa cum ii e bunul obicei a iesit dupa cu declaratie in care spunea ca nu a fost facut KO si nu are nici o vanataie in conditiile in care mai aveau putin si se bateau costumati de sus pana jos. Deci oricum u a inteles nimic si precum seful sau dar si mai marele Ponta au ajuns atat de mincinosi si traind zilnic mintind au ajuns bolnavi cronici de minciuna.
      • +10 (12 voturi)    
        Asa este! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:46)

        hipster [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Sigur ca este relevant ca a PARTICIPAT fiindca numai asa am putut observa cat de bun este in comparatie cu cat de bun se crede ca este. Iti mai zic ceva! Nu e atat de important pt public acest lucru cat e de important pt Badea, macar asa a fost adus cu picioarele pe pamant. In fine, noi comentam aici, suntem "tari", dar niciodata nu am afirmat ca ii batem pe toti, ca suntem invincibili, ca le spargem unora si altora mufa...
      • +1 (3 voturi)    
        viteaz din spatele ecranului (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 19:30)

        mdesteptu [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        ....Badea, din spatele ecranului, e cel mai viteaz!

        Din turnul lui de fildes, necontrazis de nimeni, jumatate din discursul lui este despre Basescu, si cealalta jumatate, despre cum le-o "trage" el la toti.

        Bine ca l-a adus cineva cu picioarele pe pamant!

        :)
      • 0 (0 voturi)    
        Ai dreptate.. (Luni, 10 noiembrie 2014, 12:53)

        altRoman [utilizator] i-a raspuns lui newlook

        Iti dau si un plus...Daca m-ar provoca Simona Halep la un meci de tenis si m-ar bate la 0 s-ar simti cea mai campioana ? :)) Patetic campion
    • +2 (2 voturi)    
      mircea badea=un nimic (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 17:00)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui nano2k

      Pentru ca merge de doua ori pe saptamana la sala acest neica nimeni se crede mare sportiv. Asta este in mintea lui, asta este capacitatea lui (redusa) de perceptie si intelegere. La fel se crede mare reporter de televiziune si este un nimeni, si acolo tinut ca face servicii murdare varanului. Ce mai , o nulitate cu pretentii, ridicat la suprafata apei de zvarcolirea ultimilor comunisti si kgb-isti. Un cocalar (inainte de 90 le ziceam pinguini). Ii stiu viitorul, isi va peterece ultimii ani ai vietii intr-o garsoniera murdara, traind de la o pensie la alta si reclamandu-si vecinii de palier la seful scarii pe diverse teme meschine.
  • +39 (49 voturi)    
    :)) (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:05)

    corvus coraX [utilizator]

    Un alt fel de Mister Pîrț...
    • +18 (20 voturi)    
      hahaha (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:18)

      giigi [utilizator] i-a raspuns lui corvus coraX

      mi-a tremurat mana vreo douazeci de secunde, de ras, pana am put sa apas thumbs up.. :D
  • -53 (73 voturi)    
    campionul asta (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:05)

    numaiamnume [utilizator]

    ce a vrut sa demonstreze ? Ca poate sa bata un amator ? Felicitari, esti un luptator bun! Ca si fost sportiv nu pot insa sustine demersul tau de a provoca la lupta oameni pentru ca nu iti convine ce spun. Il provoc si eu pe Boc ca a zis ceva generalizat candva de orasul din care provin, ca sa ma simt bine ca m-am razbunat pentru ce a zis.
    • +53 (61 voturi)    
      domnule securist (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:51)

      cris64 [utilizator] i-a raspuns lui numaiamnume

      Omul nu a batut un amator ci un derbedeu cu gura mare care iesise cu bata sa-l bata. Ca sa fie fair play l-a batut elegant in ring, asa cum ii sta bine oricui. Derbedeul putea din prima sa-si ceara scuze si totul se rezolva. Dar de unde cuvantul scuze la un huligan.
      • -32 (36 voturi)    
        Stai asa! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:12)

        Marian G. [utilizator] i-a raspuns lui cris64

        Badea iesise cu bata pentru ca motociclistii erau nesimtiti si ii bruiau emisiunea, parca asa era povestea. Deci motociclistii au dat dovada de nesimtire. Se pare ca motociclistii nu inteleg ca daca nu le place emisiunea de pe Antena 3, pot schimba programul.
        • +23 (25 voturi)    
          ?!? (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 6:15)

          thebblack [utilizator] i-a raspuns lui Marian G.

          badea era la el in curte (actualmente a statului sau cel putin asa ar trebui daca mai exista cel mai vag respect pentru lege in tara asta) iar motociclistul era pe domeniul public.

          sau trebuiau inchise bulevardul si inca vreo 2 cartiere in jur ca isi face magnificul emisiunea in curte?
          • -2 (4 voturi)    
            Motociclisti nesimtiti (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 19:39)

            Pep1 [utilizator] i-a raspuns lui thebblack

            Daca domeniul este public, nu înseamna ca motociclistul respectiv poate face ce-i trece prin cap.
            Motociclistul ar trebui sa se gandeasca la faptul ca turându-si motorul la ora târzie din noapte, poate deranja pe altii (domeniu public = mai sunt si altii prin zona). E o logica elementara de bun-simtz. Nu era numai Badea afectat.
        • +4 (4 voturi)    
          Well, (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 14:15)

          Nanavd [utilizator] i-a raspuns lui Marian G.

          A iesit cu bata, da? Macho, macho, da? Nu dadea el 'lectii' despre cum sa te bati, cum ii face el pilaf si pulbere pe toti? E, si nu a fost asa? Multi au ramas pilaf si pulbere, vazand cum fuge prin ring. Mai, mai si catiga suta de metri plat daca era in timpul olimpiadei din Anglia.
          Cam asa e cu toti batausii (pretinsi) si guristii devotati: si-o iau in creasta, dar nici macar nu au decenta sa recunoasca faptul ca sunt looseri. Nu-i nimic, poate mai provoaca pe vreunu care nu-i cu frica si mila Domnului in suflet. Ca asta l-a salvat! Desi nu merita. In rest, si bunica mea il troznea pe marele MB! Ea nu facea discutii, il troznea. Probabil asta i-a lipsit si continua sa-i lipseasca.
    • +23 (25 voturi)    
      A vrut sa demonstreze... (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:52)

      Ion B [utilizator] i-a raspuns lui numaiamnume

      ca daca esti prost, stai macar in banca ta!
      • -12 (16 voturi)    
        am avut si eu smecherasi (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:16)

        numaiamnume [utilizator] i-a raspuns lui Ion B

        In curtea scolii cand eram mic. Repetentii aia care se luau de tine si nu le puteai zice nimic ca sareau la bataie. Cam asa e campionul vostru. Total nesportiv.
    • +22 (24 voturi)    
      se pare ca voi ... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:37)

      math [utilizator] i-a raspuns lui numaiamnume

      ... curajosii votanti de Ponta ati luat microbul de la Antena3/RTV. Nu mai vedeti si nu mai spuneti nimic adevarat. Totul este rastalmacit, intors pe dos. Albul e negru, 2+2 fac 7. Cred ca nici cat e ora nu o spuneti corect, poate PSD are interes sa fie mai tarziu (si sa inchidem sectia de vot).

      Badea nu a luptat, a facut atletism. Penibil asa cum este de obicei. Ar trebui sa va fie rusine sa va uitati la emisiunile lui.

      Au domonstrat cumva cercetatorii britanici ca daca esti curajos nu poti fi complet cretin ?
      • -5 (13 voturi)    
        bai frate (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:18)

        numaiamnume [utilizator] i-a raspuns lui math

        Voi chiar legati asa toate persoanele intre ele ? Daca nu-mi place comportamentului unui sportiv care a batut un amator inseamna ca sunt votant Ponta, ca ma uit la Antena 3, ca sunt securist, asistat social, pensionar prost si asa mai departe ? Vai de capul tau cum ai ajuns sa "deduci lucruri" fara nici o umbra de logica elementara.
        • +4 (6 voturi)    
          Haide, sa vedem (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 14:17)

          Nanavd [utilizator] i-a raspuns lui numaiamnume

          Zi ca nu-i asa, nu de alta dar macar sa tragi baremi o minciunica de Sfantul Mihai si Gavril! Hai, stiu ca te bagi, ca voi umblati si cu credinta in bot, dar nu in suflet.
          • -2 (2 voturi)    
            felicitari (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 17:44)

            numaiamnume [utilizator] i-a raspuns lui Nanavd

            mi-ai dovedit ca poti sa faci legaturi "logice" si mai lipsite de sens.
        • +1 (1 vot)    
          unele le-ai adaugat aiurea (Luni, 10 noiembrie 2014, 11:02)

          math [utilizator] i-a raspuns lui numaiamnume

          Altele sunt clare: Aparatorii lui Mircea Badea sunt putini, se uita la Antena3 si vor vota duminica cu Ponta. Nu e nimic ilegal si probabil ca esti mandru.

          Nu stiu nimic de asistenta sociala dar probabilitatea este foarte mare sa aveti legaturi stranse cu bugetul de stat. Contracte, pensii, salariu, ajutoare....
    • +21 (23 voturi)    
      Comment sters de user (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:40)

      Vuie Pictor Monta [anonim] i-a raspuns lui numaiamnume

  • +36 (44 voturi)    
    Am simtit satisfactie! (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:08)

    loopdawg [utilizator]

    Ca si cum eu as fi dat. Bravo Teo, dar poate trebuia totusi sa il dai de pamant. Macar sa taca din gura vreo saptamana ca m-am cam saturat de spurcatul asta.
  • +31 (37 voturi)    
    numai figuranti, hoti si capuse (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:13)

    rov [utilizator]

    trebuie sa-i luam pe toti rand pe rand
  • +31 (39 voturi)    
    Cine-i,,, (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:15)

    valy_74 [utilizator]

    Mircea Badea?...
  • +28 (36 voturi)    
    Video Clip (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:33)

    bryan_t [utilizator]

    M-a uns la suflet!...
  • -23 (33 voturi)    
    de neprezentat (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:35)

    mbcmbc [utilizator]

    Aceasta nu e o stire, e o barfa.
    • +23 (29 voturi)    
      Da? (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:00)

      nano2k [utilizator] i-a raspuns lui mbcmbc

      Daca nu se da pe A3 nu e "stire" :)
      Daca ar fi castigat Mirciulica "ierea" o "stire"?
      • +2 (4 voturi)    
        Sigur ca da (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 15:24)

        hatru [utilizator] i-a raspuns lui nano2k

        mai probabil era sa castige la 6 din 49.
    • +10 (12 voturi)    
      bla bla (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:44)

      Zalmoxis [utilizator] i-a raspuns lui mbcmbc

      sigur, sigur... numai la antena sunt "stiri" nu barfe
    • +8 (10 voturi)    
      Ghinion (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 3:44)

      zyk [utilizator] i-a raspuns lui mbcmbc

      nu e o stire pentru A3
  • +28 (32 voturi)    
    spagatul (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:40)

    Adrian_1234 [utilizator]

    atat despre spagatul lui Badea
  • +19 (29 voturi)    
    foarte bine (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:46)

    StanNicolae [anonim]

    Degeaba ii plangeti de mila lui Mircea, Badea, pacat ca nu ia spart gura aia proasta.
  • +11 (13 voturi)    
    Numai prostii se bat ... (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:54)

    MugurelMunteanu [anonim]

    Badea asta chiar e cretinoid ... Pai el nu stie ca artele martiale nu au nici o legatura cu cafteala de strada ... Cunosc multi karatisti cu centuri negre care au fost bagati in spitali de niste baieti de pe strada care le au cu bataia ...
  • -8 (26 voturi)    
    Teodor Emanuel Presedinte (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:56)

    Velma Kelly [utilizator]

    Il voteaza toti basistii. In sfarsit frustrarea lor a fost razbunata. :)
    • +12 (18 voturi)    
      ! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:27)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui Velma Kelly

      Orice papagal care foloseste cuvantul "basesist" e un papagal care priveste zilnic A3! Noapte buna, ponta lucreaza pentru tine! BTW stiai ca badea are 10.500 Euro salariu/luna? La ce actor slab e, de banii aia ii face si... (editat Hotnews.ro) zilnic lui Voiculescu si sponsorilor de la psd!
  • +5 (11 voturi)    
    basescu si basistii sunt de vina (Vineri, 7 noiembrie 2014, 23:56)

    zyk [utilizator]

    un infinit de lol-uri
  • +10 (52 voturi)    
    L-am admirat in delir pe Mircea Badea (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:01)

    Intermezzo [utilizator]

    Pentru ce ? Pentru demnitatea cu care a stiut sa incaseze lovitura dupa lovitura . Putina lume a remarcat cita MARETIE ascundea atitudinea sa aparent sovaielnica . Era in ea ceva din incrincenarea dacilor care-si aparau fiecare palma de pamint in fata cotropitorilor romani . Fortei brute a acelui ciomagar Badea i-a opus o forta spirituala infinit superioara . Parea ca primeste fiecare lovitura cu un gigantic hohot de ris , strivindu-si adversarul sub un dispret suveran . Chiar cind parea incoltit Badea emana un suflu de optimism de o virulenta halucinanta . N-as fi vrut sa fiu in pielea adversarului sau pe care l-a ridiculizat din priviri chiar cind primea suturi in fund . Bravo , Badea ! Ai purtat stindardul Antenei 3 cu o demnitate supraomeneasca , la care nu puteau spera nici cohorte intregi de mardeiasi . Nici chiar Dan Voiculescu in inchisoare nu putea emana acea forta mistica cu care Badea si-a ingenunchiat psihologic rivalul . Nasc si in Baneasa oameni !
    • -1 (25 voturi)    
      In delir l-ai admirat.. (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:32)

      Alius [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      .in delir ai ramas. Daca si un vierme ca asta are 'admiratori"... "Incrincenarea dacilor". Ai fost tu de fata sa vezi incrancenarea? Delir, nu gluma.
    • +9 (11 voturi)    
      induiosator (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:48)

      AlexRatoi [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      Cu cata mila in fiecare seara vorbeste cu fiecare cetatean, cum nu ii spurca, cum nu manipuleaza si isi face meseria de ziarist. Cum poate respecta cetatenii care au o parere diferita fata de ceea ce el este platit sa o aiba. Cat de frumos a vorbit de sportivii k1, laundandu-i, care fiind niste vagabonzi fara onoare l-au inteles gresit si s-a ajuns la cruzimea aceasta, el fiind fortat in ring, desi si-a cerut mii de scuze.
    • +12 (14 voturi)    
      nu s-a prins lumea :) (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:52)

      eGerula [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      ...
    • +13 (15 voturi)    
      hehehe (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:14)

      war4peace [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      Lumea nu prea s-a prins de sarcasm. păcat :)
    • +10 (14 voturi)    
      curat forta mistica (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:15)

      Bribery (fularu) [anonim] i-a raspuns lui Intermezzo

      Parerea mea e ca Badea s-a nascut in Grecia, la Marathon, dupa felul in care a luptat.
    • +10 (12 voturi)    
      :)) (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:30)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      Multimea ti-a dat cu minus, fara sa citeasca aceasta mica oda umoristo/epico/fantastica :)!
      • +6 (8 voturi)    
        poate fi adoptata ca varanta oficiala a latrinelor (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:39)

        rov [utilizator] i-a raspuns lui tudorr

        dar ei nu se exprima asa elegant...
        Latrina va spune ca spagaton a avut o zi proasta din cauza stresului cu Basescu...
    • +5 (15 voturi)    
      impresionant (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:46)

      Withdrawal [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      demnitatea de a fugi din ring la fiecare lovitura.

      numai la A3 infractorii sunt eroi si numai un admirator A3 poate vedea maretie intr-un looser.

      maretie, demnitate, incrancenarea dacilor, forta spirituala, dispret suveran, optimism, forta mistica, unde, frate, intr-un looser ?
    • +9 (13 voturi)    
      Nu s-au prins ca esti sarcastic. (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:51)

      Dalinar [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      Continuu eu. Demn, demn Badia dar cand pupa-n fund Soparla Uriasa e de o demnitate inegalabila, totusi.....Pastorul sa-l egaleze, poate.
    • -13 (13 voturi)    
      Bai esti nebun?! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 2:31)

      GRANDFATHER [anonim] i-a raspuns lui Intermezzo

      Eu cred ca ai vazut alt film!!! Sau ai probleme cu perceptia realitatii si asta este, deja, de domeniul patologicului! Recunosc ca delirul tau verbal este de un comic colosal! Limba romana, logica si gramatica ti-au joact feste! Ai vrut sa fi elocvent si ai reusit sa fi penibil! si ridicol! Daca taceai "filosof de Baneasa" ramaneai ! Si daca toti "oamenii" din Baneasa sunt ca tine si ca m.b. e vai si amar...! V-ati dat amandoi cu firma-n cap, gargaragiilor!
      • +5 (7 voturi)    
        Omul a fost ironic, insa ... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:00)

        shutu [utilizator] i-a raspuns lui GRANDFATHER

        ... mai bine sa ne uitam fiecare cat de corect scriem, inainte sa le reprosam altora niste greseli; iti corectez greselile facute de tine: „Bai, (virgula) esti nebun?”; „Recunosc (cacofonie) ca...”; „Ai vrut sa fi+i” si „ai reusit sa fi+i”; „Si daca toti "oamenii" din Baneasa sunt ca tine si ca m.b., (virgula) e vai si amar...!”!
        Apreciez, totusi, ca ai folosit corect cratima!
      • +4 (6 voturi)    
        nu stiu daca el este nebun, (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:59)

        Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui GRANDFATHER

        dar tu esti extraordinar de inteligent
    • -3 (5 voturi)    
      ...hm... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:53)

      _MaG_ [utilizator] i-a raspuns lui Intermezzo

      Spune-ne și noua te rog, ce ai fumat...?
  • +14 (22 voturi)    
    vai (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:08)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    ce muay a luat slugoiul obraznic badea...
  • +7 (11 voturi)    
    Nu mai plânge Mirceo (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:41)

    Steamy [utilizator]

    I-a dat de l-a julit!

    Chiar dacă pitecantropul o să spună la a3 că filmulețul e trucat și că de fapt el a câștigat.
  • +8 (10 voturi)    
    Mirciulică.... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 0:45)

    MrTodd [utilizator]

    ...cred ca urmarea altceva in intalnirea asta, (ce am vazut acolo nu pot numi sparring, eventual se antrena Teo cu el). Faptul ca statea mai tot timpul cu dosu' la adversar ma face sa cred ca el avea alte asteptari :))
  • -11 (17 voturi)    
    cioflingar bataus, mare prostie... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:02)

    Anonim AntiBasescu [utilizator]

    Foarte urit ca un baiat inteligent ca Badea se lasa "dus" de orgoliu la provocarile unui cioflingar. Cu siguranta cioflingarul nu ar fi acceptat o provocare pe terenul lui Badea, de exemplu exprimare in limba romana...
    • +7 (13 voturi)    
      Eu cred ca cioflingaru' (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 4:40)

      Alius [utilizator] i-a raspuns lui Anonim AntiBasescu

      ar fi pierdut daca accepta o provocare la injuraturi. Badea ii dadea "clasa".
    • +5 (9 voturi)    
      "baiat inteligent ca Badea" (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 6:21)

      thebblack [utilizator] i-a raspuns lui Anonim AntiBasescu

      expresia "genunchiul broastei" iti zice ceva?
    • +2 (4 voturi)    
      Întâi au discutat (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 20:18)

      Mihail_AD [utilizator] i-a raspuns lui Anonim AntiBasescu

      I s-a dat șansa lui Mircea Badea să-și explice amenințările.
      Dar neajungând la o concluzie logică, au căzut de acord să treacă la demonstrația practică.
  • +6 (12 voturi)    
    mircea badeaa (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:07)

    satmareanu1975 [utilizator]

    TOTUSI CINE ESTE ACEST mirciulica ???
  • +11 (15 voturi)    
    Comment sters de user (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 1:22)

    NL [anonim]

    • +9 (13 voturi)    
      MB ca individ... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 5:23)

      Lucky1 [utilizator] i-a raspuns lui NL

      ...nu merita atentie, in schimb, ceea ce reprezinta el merita toata atentia pentru ca MB este un pericol social, un atentat la democratie si etica si echitate.
      Un gunoi care prin munca lui incearca sa transforme tara intr-un munte de gunoaie.
      • +2 (4 voturi)    
        subscriu (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:27)

        Snitzelvienez [utilizator] i-a raspuns lui Lucky1

        100%
  • +8 (12 voturi)    
    Tonomate, tonomate ... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 4:27)

    tono [utilizator]

    Mircica, mami, fotomodela si unchiul Felix tot pe tine te iubeste. Nu-i baga in seama pe basisti ,noi stim adevarul, e mana piratului.
    Te asteptam cu drag acasa, la Antena 3,unde-i cald si bine. Unchiul Felix are o surpriza pentru tine. Ai fost viteaz.
  • +7 (11 voturi)    
    Inspectorul Clouseau (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 4:33)

    Skeptical [utilizator]

    = Pantera Roz se declara invidioasa.

    Prin comparatie Clouseau era un campion de MMA.

    Oare mama acestui vierme dusmanos care raspunde la numele Badea este mindra de ce cotarla de baiat are? Cu gura mare, "pumnul" mica si mincinos de le e rusine si prostituatelor cinstite sa se afiseze cu dinsul?
  • +10 (14 voturi)    
    Badea - "licence to kill" ? (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 4:49)

    LuciaTatarascu [utilizator]

    Licence to kill himself, more likely.

    O precupeata cu botul mereu deschis, fie pentru cearta si calomnie, fie ca sa-si indeplineasca norma la, aaa, activitatea pentru care il plateste Voiculescu si la care Badea se pricepe, ca o profesionista.

    A fost blind sportivul cu el, se vedea ca nu vroia sa-si puna mintea.
  • +12 (14 voturi)    
    Mirciulica (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 6:04)

    KostasP [utilizator]

    E un amator. Iar adversarul lui s-a menajat. Altfel se termina cu somn de voie din prima repriza pt badia mircea.
  • +3 (7 voturi)    
    norocul lui badea (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 6:37)

    mihaiff [utilizator]

    ca s-au batut in ring fara corzi... il prindea in corzi, il rupea
  • -3 (11 voturi)    
    Celebrul meci (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 6:47)

    Gheorghe-AndreiGradin [anonim]

    batalia a fost intre Mircea Badea-ziarist A3 si un bataus profesionist.Cei ce se dau mari dupa acest meci inseamna ca nu stiu sa faca diferenta.
  • +4 (8 voturi)    
    Castrat in ring (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 8:07)

    ion_de_la_raion [utilizator]

    Mircea Badea din punct de vedere sportiv a fost castrat.Un sportiv amator,cinstit nu va mai avea curajul sa vorbeasca despre abilitatile sale sportive,inexistente.
    Mai ramane sa asistam la o castrare intelectuala a domnului Badea.Astfel ne vom delecta cu lipsa acestuia de pe micile ecrane.Mai mult ca sigur exist si acel cetatean printre noi,care va reusi acest lucru !
  • +4 (8 voturi)    
    Bravo (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 8:46)

    Bravia [utilizator]

    RESPECT MOTOCICLISTULUI
    SA-L IEI SI PE GADEA
    Rupele gura!
  • +5 (7 voturi)    
    Mircea Badea (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:06)

    John M. [utilizator]

    acest Gabriela Vranceanu Firea ...La tot ce fac, ne bucura ca nu suntem ca ei si ar trebui sa le multumim pentru asta.
  • +5 (5 voturi)    
    Cel mai norocos om (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:12)

    pentru_eugen [utilizator]

    Cred ca multi ar fi vrut sa fie in pielea motociclistului:D
  • +6 (8 voturi)    
    tupeistul a-ncasat-o! (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:21)

    rados [utilizator]

    peste gura sa-i fi dat, ca spurcata gura mai are. De la adapost, din studio, varsa laturi cu galeata, jicnind si mintind pentru talerii varanului, da' la o adica... s-a vazut ce-i de capul lui!
    Teodor Emanuel, fiecare lovitura data acestui mascarici a fost insotita de strigatele de bucurie ale celor care au vazut (life sau pe facebook)
    Si uite cum dintr-un om pasnic, pentru care violenta n-a fost nicicand o solutie, m-am trezit in corul celor care strigau:DA-I!
    PS Pe cand un meci cu Victor Viorel Ponta?? Te sponsorizam!
  • +5 (9 voturi)    
    Intr-o zi... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 9:27)

    Skeptical [utilizator]

    Pustiulica al lui Badea (dac-o fi al lui, ca Badea e cam efeminat si ii place sa se pozeze in chilotei rosii cu danteluta cind cauta pe naiba prin parcuri) va vedea intr-o zi, peste ani, ce "isprava" a facut lasul de taica-su, fugind de pumnii campionului ca dracul de tamiie.

    Si daca nu va vedea singur, ii vor arata videoul colegii de clasa si vor ride de bietul pusti al lui Badea zi dupa zi - uite ce fatalau comic ai pe post de tata etc.

    De suparare, Badea va mai face un spagat, sau ceva care rimeaza. Dar tot asa, mai peste marginea terenului de sport, unde ii place sa se refugieze cind da de greu, clatinindu-se ca o balerina beata.
    • -3 (5 voturi)    
      constipant (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 15:49)

      Anonim AntiBasescu [utilizator] i-a raspuns lui Skeptical

      ...intr-o zi se va descoperi si un medicament pentru diareea verbala...
  • +4 (8 voturi)    
    Asta nu este nimica . (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 10:14)

    LazarGheorghe [anonim]

    Cea primit ce la motociclist nu este nimic pe langa ce pedeapsa va primi de la dumnezeu pentru aroganta, minciuna si fareseism.
    Doamne iarta-l !!!!!
  • +3 (5 voturi)    
    TALK RADIO(SUA,1988) (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 12:17)

    ubermensch [utilizator]

    Pentru cei care nu au vazut acest film este de recomandat o vizionare,zic eu,urgenta.Este o lectie pentru toate "taberele"care se "incaiera"pe acest site.
    • 0 (2 voturi)    
      Nu cred... (Sâmbătă, 8 noiembrie 2014, 22:18)

      Excelsior [utilizator] i-a raspuns lui ubermensch

      ...nu mintea odios facand din negru alb sau inventand ca Latrina3.
  • 0 (0 voturi)    
    comentariu (Duminică, 9 noiembrie 2014, 6:34)

    LiviuDrula [anonim]

    Pacat ca nu l-a omorat trebuia batut rau si asa e batut de soarta fiind de o prostie geniala si batut in cap de mic.