Paris Hilton s-a logodit cu actorul Chris Zylka
Chris Zylka, in varsta de 32 de ani, cunoscut pentru rolurile din ''90210'' si ''The Amazing Spider-Man'', a cerut-o in casatorie pe mostenitoarea lantului de hoteluri in timpul vacantei de Anul Nou, petrecuta pe partiile de ski din Aspen, Colorado.
Hilton a declarat pentru revista People ca Zylka este ''perfect'' pentru ea, ca este dragostea vietii ei si ''cel mai bun prieten''.
''Basmele exista cu adevarat'', a spus vedeta. Cei doi s-au cunoscut in urma cu opt ani, la o gala de decernare a premiilor Oscar, dar au devenit un cuplu abia acum doi ani.

Fascinanta legătură dintre spionaj și tehnologie: de la datele stocate în ADN-ul uman, la falsul turn GSM din aeroport care-ți fură informațiile din telefon
Dan Amariei, la 20 de ani de la lansarea albumului Omul cu Șobolani – „Ne punem în cap”: „Existau niște locuri cu un farmec mișto, cum ar fi Lăptăria sau Motoarele, genul de locuri care nu cred că vor mai exista vreodată”
VIDEO REPORTAJ Libearty Sanctuary, cel mai mare sanctuar de urși bruni din Europa/ Care este populația reală de urși? Cât de mare ar trebui să fie ea?
Paradoxul pandemiei: internările s-au prăbușit în 2020, dar numărul infecțiilor nosocomiale a crescut față de 2019 - date oficiale la nouă luni
De ce căutăm urme de viață pe Marte și ce ar însemna pentru omenire dacă le-am găsi