Tatăl lui Elon Musk, Errol Musk, are un copil cu fiica sa vitregă

de A.L.     HotNews.ro
Duminică, 25 martie 2018, 22:24 Life | Showbiz


Errol Musk
Foto: Captura Telegraph
Tatăl lui Elon Musk, Errol Musk, are un copil cu cea care i-a fost timp de 18 ani fiică vitregă, despre care spune că ar fi "planul lui Dumnezeu", informează The Telegraph. 

Errol Musk, în vârstă de 72 de ani, are un copil de 10 luni cu Jane Bezuidenhout, fiica sa vitregă de numai 30 de ani. Musk s-a căsătorit cu Heide, mama lui Jana, când aceasta avea patru ani, însă a declarat pentru Sunday Times că niciodată nu a privit-o ca pe o fiică, din cauza perioadelor lungi de timp în care a crescut departe de familie. Errol Musk a avut doi copii cu mama Janei, însă au divorțat după 18 ani de căsătorie. 

Acesta spune că Jana a fost cea care l-a contactat, după ce s-a despărțit de prietenul ei anul trecut. 

"Eram singuri, pierduți. Un lucru a condus la altul - îl poți numi planul lui Dumnezeu", a declarat acesta. 

Două luni mai târziu, Jana a aflat că este însărcinată. Deși presupuneau că tatăl copilului este fostul prieten al tinerei, după ce a făcut testul de paternitate, Musk a aflat că el este tatăl.  

"Jana este o fată încântătoare și o mamă minunată. Mi-a spus că i-am schimbat viața", a mai adăugat Musk. 

Povestea ar putea explica mai multe luni de ostilitate între Elon Musk și tatăl său, despre care se spune că n-au vorbit mai bine de un an. 

Într-un interviu recent, Elon Musk l-a descris pe tatăl său ca fiind "o ființă umană teribilă", însă nu a motivat spusele sale.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5553 vizualizari

  • +14 (20 voturi)    
    Ce surpriza (Duminică, 25 martie 2018, 22:44)

    mitg [utilizator]

    Perversiuni de-astea sunt de cand lumea. Dizgratios, si-l mai si invoca pe Dumnezeu. Macar sa invoce hedonismul, deconstructivismul social sau alta scuza credibila.
    • +10 (12 voturi)    
      Mda. (Duminică, 25 martie 2018, 23:12)

      Cataleya [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      Ar fi fost, poate, de inteles daca fata vitrega ar fi intrat in familie cand ea avea peste 20 de ani.
      Dar daca i-a fost tata adoptiv de pe vremea cand fata avea 4 ani...deja e o mizerie.
    • -2 (10 voturi)    
      De Lot cel neprihanit, (Luni, 26 martie 2018, 2:20)

      seiomi [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      personaj biblic nu ai auzit? Dumnezeu poate fi invocat pentru tot felul de lucruri si uneori pare f bucuros ca e pomenit. Oricum fiecare om isi face Dumnezeu dupa chipul si asemanarea sa...de ce nu si Errol Musk.
  • +7 (9 voturi)    
    mosu ca mosu, dar (Duminică, 25 martie 2018, 22:47)

    SarbaLUIGhitza [utilizator]

    fatuca aia avea o pb mare cu drogurile
  • +5 (15 voturi)    
    ''Jane Bezuidenhout''...? Imi suna familiar...! (Duminică, 25 martie 2018, 22:48)

    scaraotchi [utilizator]

    Probabil ca face parte din clanul vecin...Belzebuth...

    Foarte suspect momentul ales pentru o asemenea ''blasfemie'', tocmai cand ''fiul ratacitor'' renunta la conturile Cambridge Analytica, pardon Facebook, ''opera'' tot a unei ''rude'', asa cum am mai precizat ...!
  • +8 (12 voturi)    
    Jerry Springer (Duminică, 25 martie 2018, 23:15)

    This_User_Is_Real [utilizator]

    Asta e subiect 100% de Jerry Springer! Parca ii si vad cum se paruiesc, injura si scuipa intre ei :)))
  • +3 (3 voturi)    
    ,,, (Luni, 26 martie 2018, 8:53)

    erevan [utilizator]

    nas este woody allen,,,
  • +4 (4 voturi)    
    Interesant... (Luni, 26 martie 2018, 10:27)

    dandra [utilizator]

    Cum aceasta stire vine fix la maxim o zi dupa ce Elon Musk a decis sa inchida conturile de facebook ale companiilor sale. Au cautat ei repede un rahat ca sa arunce in el...