Mircea Badea, după ce a fost făcut KO în 5 secunde: O lovitură norocoasă

de R.M.     HotNews.ro
Marţi, 5 februarie 2019, 13:37 Life | Showbiz


Mircea Badea, KO
Foto: Captura YouTube
Mircea Badea susține că lovitura primită sâmbătă de la „motociclistul” Teodor Tedi Emi în urma căreia a fost făcut KO, după doar 5 secunde de la începerea meciului, a fost una „norocoasă”.

Sâmbătă, Mircea Badea a urcat în ring cu multiplul campion Teodor Tedi Emi, într-un meci revanșă după înfrângerea din 2014. Meciul a durat doar cinci secunde, vedeta TV căzând la sol după ce a încasat un genunchi în barbă.

„S-a întâmplat practic nimic în urma unei lovituri norocoase. Sunt ok, fac emisiuni live radio/tv de a doua zi”, a comentat marți Mircea Badea, într-o postare pe Facebook în care precizează că nu are nimic de reproșat organizatorilor.

Iată mai jos postarea lui Mircea Badea:

„Bai, nene, mai terminați cu istericalele și băgatul capului în poză. Organizatorii sunt absolut ok și n-am nimic să le reproșez. N-am spus absolut nimic înainte, nu intenționam să spun nici după, dar mă forțează istericii care și-au găsit o ocupație.

Nu sunt genul care să cer voie, aprobare, confirmare nimănui. Au fost respectate toate regulile, am avut viza medicală rezultată în urma unui control detaliat.

S-a întâmplat practic nimic în urma unei lovituri norocoase. Sunt ok, fac emisiuni live radio/tv de a doua zi.

M-am înscris ca orice altă persoană într-o competiție bine organizată. Și cu asta, basta. Organizatorul și domnul Cristian Iordache și-au respectat toate înțelegerile luate de comun acord. Lasați-i în pace!

P.S. Iar eu personal nu dau doi bani găuriți pe "grija" sau "îngrijorarea" isterică manifestată de ipocriți. Fiți bărbați, hienelor!”.

Citește și:






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















16637 vizualizari

  • +29 (29 voturi)    
    Lol (Marţi, 5 februarie 2019, 13:43)

    mitg [utilizator]

    E penibil.
      #showComment#showComment
  • +26 (26 voturi)    
    La cat il duce capul (Marţi, 5 februarie 2019, 13:43)

    Martinezu [utilizator]

    Nu ar surprinde pe nimeni sa ceara o revansa.
    Eu l-as sutine: Omul are dreptul la o noua sansa.!
    Nu cred ca motociclistul ar mai intra cu prostul in ring dar poate s-o gasi altul.
      #showComment#showComment
  • +10 (10 voturi)    
    Zise Duru, tare ca baticu (Marţi, 5 februarie 2019, 13:47)

    KTerinca [utilizator]

    .
  • +18 (18 voturi)    
    Dar si Mircea Badea ar putea avea noroc (Marţi, 5 februarie 2019, 13:52)

    Intermezzo [utilizator]

    Ce, el nu i-ar putea administra motociclistului o lovitura norocoasa? Totul e sa mai incerce. Deja ma pregatesc cu suc si pop-corn pentru urmatoarea confruntare. Numai sa am timp sa desfac sucul...
  • +22 (22 voturi)    
    Oricum o dai, pute (Marţi, 5 februarie 2019, 14:01)

    pehash [utilizator]

    De fapt, "chiar el" ne spune ca nu a incasat cine stie ce KO, doar s-a prefacut ca e lovit ca sa scape mai repede. Mascariciul nu se dezminte..
  • +21 (21 voturi)    
    Doamneee (Marţi, 5 februarie 2019, 14:02)

    Gojifruit [utilizator]

    Rau e sa fii prost!
  • +11 (11 voturi)    
    haha (Marţi, 5 februarie 2019, 14:03)

    ras-putin [utilizator]

    da, a fost norocul lui ca s-a mai ridicat de jos!
  • +13 (13 voturi)    
    mare prost si tine sa si confirme! (Marţi, 5 februarie 2019, 14:11)

    Francisc 1 [utilizator]

    .
  • +15 (15 voturi)    
    Cocosel rebut, (Marţi, 5 februarie 2019, 14:17)

    Ponta [utilizator]

    Esti cel mai prost reprezentant al speciei umane.
    Cum te suporta femeia aia acasa in asa hal de duhoare.
    Vai steaua ta rebutule.
  • +20 (20 voturi)    
    tu nu esti sportiv ba (Marţi, 5 februarie 2019, 14:26)

    liviu_ [utilizator]

    tu esti un cioflingar, sugator de diverse si pupator de altele si ATAT

    un sportiv adevarat recunostea ca ala e cu 10 clase peste tine!

    dar tu esti prea badaran, nesimtit, plin de tine etc ca sa o faci!

    PS: 2 din 3 ?! apoi 3 din 5 etc etc?! mie imi convine ca imi place sa te vad batut! meriti din plin!
  • +17 (17 voturi)    
    Miercica! (Marţi, 5 februarie 2019, 15:01)

    alllx [utilizator]

    Noi credem in tine! Vrem o revansa! Suntem siguri ca in al 3-lea meci il faci praf pe motociclist!
    REVANSA MIERCICA! REVANSA!
    "Orice om ii e dreptu la revansa" asa a zis veorica dupa meciul 2!
    Hai miercica! hai cu revansa!
  • +15 (15 voturi)    
    Prostu' (Marţi, 5 februarie 2019, 15:16)

    VARCIOROVA [utilizator]

    daca nu-i fudul parca nu e prost destul.
  • +3 (3 voturi)    
    Noi am avut noroc. (Marţi, 5 februarie 2019, 15:49)

    asavreau [utilizator]

    Am văzut că Mircea Badea a fost făcut ko și nu a urlat la tv că mai vrea.Încearcă să-și facă publicitate din asta.Un prost care nu poate spune o frază fără să jignească pe cineva.Nu merită să pierzi timpul uitându-te la emisiunea lui.
  • +4 (4 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Marţi, 5 februarie 2019, 17:14)

    [anonim]

  • +4 (4 voturi)    
    hmm (Marţi, 5 februarie 2019, 18:09)

    dum_i [utilizator]

    hai cu revansa. si sa il lasam pe motociclist sa-i administreze vreo 50 de lovituri "norocoase"
  • +3 (3 voturi)    
    a fost (Miercuri, 6 februarie 2019, 0:09)

    andrei1245 [utilizator]

    intr adevar o lovitura norocoasa
    ca altfel te lua o tanti cu coasa
  • +5 (5 voturi)    
    Badia nici macar nu stia sa stea (Miercuri, 6 februarie 2019, 1:59)

    Dalinar [utilizator]

    in pozitie defensive, statea exact ca popandau cu ochii in soare.
      #showComment
  • 0 (0 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Miercuri, 6 februarie 2019, 11:54)

    [anonim]