Daniela Crudu a sunat la 112 pentru a reclama că este bătută de iubit. Ea ar fi fost dusă la spital cu nasul spart și traumatism cranio-facial

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 9 februarie 2020, 12:53 Life | Showbiz


Daniela Crudu
Foto: Facebook
Daniela Crudu a sunat la 112, duminică la 5.30 dimineața, pentru a reclama că iubitul ei o bate. Polițiștii, ajunși la fața locului, au deschis un dosar pentru lovire, iar Crudu a fost dusă la spital pentru îngrijiri, transmite Mediafax.

UPDATE 13.41 Animatoarea TV a fost audiată de polițiști și a anunțat că nu va formula plângere împotriva iubitului ei. Între timp, a fost emis un ordin de protecție provizoriu, anunță purtătorul de cuvânt al Poliției Capitalei, Ciprian Romanescu.

„La data de 09 februarie a.c., în jurul orei 5:30, Secția 25 Poliție a fost sesizată prin apel 112 de către o femeie, de 30 de ani, cu privire la faptul că este agresată fizic de iubitul ei. Polițistii sosiți la fața locului, au luat legătura cu persoana vătămată care și-a rezervat dreptul de a depune plângere la acel moment”, informează Poliția Capitalei.

Este vorba despre Daniela Crudu. Aceasta a fost dusă la spital pentru a primi îngrijiri medicale.

Potrivit Cancan.ro, medicii i-au spus că are nasul spart, un traumatism cranio-facial și o entorsă la gleznă. Se pare că ar trebui să fie supusă unei intervenții chirurgicale și este foarte probabil ca în cursul acestei zile să fie transferată la o altă clinică unde se poate face operația.

Polițiștii s-au sesizat din oficiu și continuă cercetările pentru infracțiunile loviri și alte violențe.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















30205 vizualizari

  • +23 (25 voturi)    
    spune-mi cu cine te-ntilnesti, (Duminică, 9 februarie 2020, 13:14)

    iodixit [utilizator]

    ca sa-ti spun cine esti!
    • -1 (1 vot)    
      Ce fapte de arme a facut aceasta Crudu...? (Luni, 10 februarie 2020, 17:02)

      newlook [utilizator] i-a raspuns lui iodixit

      Ce fapte de arme a facut aceasta Crudu...?

      A descoperit ceva in medicina, a inventat masina fara carbon? Ce a facut...ca sa merite atentia media fata de atatea alte femei care sufera de violenta conjugala?
  • +27 (29 voturi)    
    ... (Duminică, 9 februarie 2020, 13:24)

    tirolez [utilizator]

    Ce lege stramba. Politia gaseste o persoana plina de sange, cu atacatorul langa ea si nu fac nimic pentru ca victima nu doreste sa depuna plangere?
    Multumim celui care a modificat legea.
    Pe whatsup sau cum il cheama l-au retinut deoarece atacase politistii? Daca agresorul insa e politicos cu ei, desi victima e intr-o balta de sange sa inteleg ca e OK?
    • +9 (13 voturi)    
      Ce vrei sa-ti zic? (Duminică, 9 februarie 2020, 22:14)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui tirolez

      Legi facute de infractori pentru infractori. Cum era regula ai ca nu au voie sa faca perchezitii intre anumite ore. Cine a mai pomenit asa ceva?

      Ma mir ca nu modifica legea "daca nu are curat si strans in casa, politia nu are voie sa intre".
      • 0 (0 voturi)    
        ma intrebam, (Luni, 10 februarie 2020, 20:36)

        iodixit [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        cam cine n-a fost de acord cu tine?
        cine ar putea, decit niste cretini jegosi de psd-isti, sau adepti de-ai lor.
        sa faca o afacere cinstita (chiar cu bani de la stat), nu se pricep, in schimb la hotii nu-i intrece nimeni!
  • +18 (28 voturi)    
    Mda (Duminică, 9 februarie 2020, 13:43)

    Fanel01 [utilizator]

    Imi pare rau de ea ca e hazlie dar astea sunt riscurile meseriei practicate de ea. NCSF
  • +23 (29 voturi)    
    Who the hell is Daniela Crudu?! (Duminică, 9 februarie 2020, 13:45)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Stirea putea sa se limiteze la asta:

    „La data de 09 februarie a.c., în jurul orei 5:30, Secția 25 Poliție a fost sesizată prin apel 112 de către o femeie, de 30 de ani, cu privire la faptul că este agresată fizic de iubitul ei. Polițistii sosiți la fața locului, au luat legătura cu persoana vătămată care și-a rezervat dreptul de a depune plângere la acel moment”, informează Poliția Capitalei.

    Cand e un neica nimeni nu vad ca apare numele in titluri si de mutle ori nici in articol. Chiar e relevant daca e Daniela Crudu sau Daniela Milostiva?!

    Daca ajungeti sa faceti reclame si sa preluati cancan nu stiu ce sa zic.

    Logic ca imi pare rau ca a fost agresata, dar numele ei nu e relevant pentru o stare sau reactie absolut normala. Daca imi spuneti ca Popescu Maria din blocul X de pe strada Y a fost batuta imi va parea la fel de rau dar sincer, ma indoiesc ca o sa puneti numele unei necunoscute in titlu.
  • +18 (22 voturi)    
    E revoltator. (Duminică, 9 februarie 2020, 14:13)

    Marionette [utilizator]

    Legea in Romania este facuta de jeguri de hoti alesi la randu lor de jeguri de hoti pentru jeguri de hoti si aplicata de judecatori si procurori (din randurile carora pleaca cei care fac legile ca sa intelegeti mai exact).
    Cum poti sa gasesti pe cineva cu fata sparta si pe cel care l-a batut si tu ca politie sa-l lasi in pace ca "nu face plangere"?
  • -6 (30 voturi)    
    Când oamenii onești au nevoie de autorități, (Duminică, 9 februarie 2020, 15:13)

    spirache [utilizator]

    acestea pierd timpul și resursele cu o panaramă.
    • -6 (22 voturi)    
      True (Duminică, 9 februarie 2020, 15:41)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui spirache

      Comentariul Zilei
  • +14 (14 voturi)    
    Ce nu am înțeles. (Duminică, 9 februarie 2020, 15:48)

    asavreau [utilizator]

    Daniela Crudu era acasă la ea sau la//iubit//?
  • +5 (21 voturi)    
    judecand dupa aspect (Duminică, 9 februarie 2020, 15:53)

    dessik [utilizator]

    Probabil a exagerat cu figurile de piti si nu a tinut cont de eventualele riscuri.
  • +14 (16 voturi)    
    Victimele pot fi amenintate sa nu depuna plingere (Duminică, 9 februarie 2020, 18:52)

    D-or [utilizator]

    Parchetul trebuie sa se autosesizeze si sa ancheteze.
    Acordul victimei nu exonereaza criminalul.
  • -3 (7 voturi)    
    Trebuie neaparat s-o consolam... (Luni, 10 februarie 2020, 1:53)

    Sparafucile [utilizator]

    Maria Antoaneta a patit-o mai rau. Si nici nu s-a mai putut privi in oglinda.