Daniela Crudu a sunat la 112 pentru a reclama că este bătută de iubit. Ea ar fi fost dusă la spital cu nasul spart și traumatism cranio-facial

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 9 februarie 2020, 12:53 Life | Showbiz


Daniela Crudu
Foto: Facebook
Daniela Crudu a sunat la 112, duminică la 5.30 dimineața, pentru a reclama că iubitul ei o bate. Polițiștii, ajunși la fața locului, au deschis un dosar pentru lovire, iar Crudu a fost dusă la spital pentru îngrijiri, transmite Mediafax.

UPDATE 13.41 Animatoarea TV a fost audiată de polițiști și a anunțat că nu va formula plângere împotriva iubitului ei. Între timp, a fost emis un ordin de protecție provizoriu, anunță purtătorul de cuvânt al Poliției Capitalei, Ciprian Romanescu.

„La data de 09 februarie a.c., în jurul orei 5:30, Secția 25 Poliție a fost sesizată prin apel 112 de către o femeie, de 30 de ani, cu privire la faptul că este agresată fizic de iubitul ei. Polițistii sosiți la fața locului, au luat legătura cu persoana vătămată care și-a rezervat dreptul de a depune plângere la acel moment”, informează Poliția Capitalei.

Este vorba despre Daniela Crudu. Aceasta a fost dusă la spital pentru a primi îngrijiri medicale.

Potrivit Cancan.ro, medicii i-au spus că are nasul spart, un traumatism cranio-facial și o entorsă la gleznă. Se pare că ar trebui să fie supusă unei intervenții chirurgicale și este foarte probabil ca în cursul acestei zile să fie transferată la o altă clinică unde se poate face operația.

Polițiștii s-au sesizat din oficiu și continuă cercetările pentru infracțiunile loviri și alte violențe.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















30315 vizualizari

  • +23 (25 voturi)    
    spune-mi cu cine te-ntilnesti, (Duminică, 9 februarie 2020, 13:14)

    iodixit [utilizator]

    ca sa-ti spun cine esti!
    • -1 (1 vot)    
      Ce fapte de arme a facut aceasta Crudu...? (Luni, 10 februarie 2020, 17:02)

      newlook [utilizator] i-a raspuns lui iodixit

      Ce fapte de arme a facut aceasta Crudu...?

      A descoperit ceva in medicina, a inventat masina fara carbon? Ce a facut...ca sa merite atentia media fata de atatea alte femei care sufera de violenta conjugala?
  • +27 (29 voturi)    
    ... (Duminică, 9 februarie 2020, 13:24)

    tirolez [utilizator]

    Ce lege stramba. Politia gaseste o persoana plina de sange, cu atacatorul langa ea si nu fac nimic pentru ca victima nu doreste sa depuna plangere?
    Multumim celui care a modificat legea.
    Pe whatsup sau cum il cheama l-au retinut deoarece atacase politistii? Daca agresorul insa e politicos cu ei, desi victima e intr-o balta de sange sa inteleg ca e OK?
    • +9 (13 voturi)    
      Ce vrei sa-ti zic? (Duminică, 9 februarie 2020, 22:14)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui tirolez

      Legi facute de infractori pentru infractori. Cum era regula ai ca nu au voie sa faca perchezitii intre anumite ore. Cine a mai pomenit asa ceva?

      Ma mir ca nu modifica legea "daca nu are curat si strans in casa, politia nu are voie sa intre".
      • 0 (0 voturi)    
        ma intrebam, (Luni, 10 februarie 2020, 20:36)

        iodixit [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        cam cine n-a fost de acord cu tine?
        cine ar putea, decit niste cretini jegosi de psd-isti, sau adepti de-ai lor.
        sa faca o afacere cinstita (chiar cu bani de la stat), nu se pricep, in schimb la hotii nu-i intrece nimeni!
  • +18 (28 voturi)    
    Mda (Duminică, 9 februarie 2020, 13:43)

    Fanel01 [utilizator]

    Imi pare rau de ea ca e hazlie dar astea sunt riscurile meseriei practicate de ea. NCSF
  • +23 (29 voturi)    
    Who the hell is Daniela Crudu?! (Duminică, 9 februarie 2020, 13:45)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Stirea putea sa se limiteze la asta:

    „La data de 09 februarie a.c., în jurul orei 5:30, Secția 25 Poliție a fost sesizată prin apel 112 de către o femeie, de 30 de ani, cu privire la faptul că este agresată fizic de iubitul ei. Polițistii sosiți la fața locului, au luat legătura cu persoana vătămată care și-a rezervat dreptul de a depune plângere la acel moment”, informează Poliția Capitalei.

    Cand e un neica nimeni nu vad ca apare numele in titluri si de mutle ori nici in articol. Chiar e relevant daca e Daniela Crudu sau Daniela Milostiva?!

    Daca ajungeti sa faceti reclame si sa preluati cancan nu stiu ce sa zic.

    Logic ca imi pare rau ca a fost agresata, dar numele ei nu e relevant pentru o stare sau reactie absolut normala. Daca imi spuneti ca Popescu Maria din blocul X de pe strada Y a fost batuta imi va parea la fel de rau dar sincer, ma indoiesc ca o sa puneti numele unei necunoscute in titlu.
  • +18 (22 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 9 februarie 2020, 14:13)

    [anonim]

  • -6 (30 voturi)    
    Când oamenii onești au nevoie de autorități, (Duminică, 9 februarie 2020, 15:13)

    spirache [utilizator]

    acestea pierd timpul și resursele cu o panaramă.
    • -6 (22 voturi)    
      True (Duminică, 9 februarie 2020, 15:41)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui spirache

      Comentariul Zilei
  • +14 (14 voturi)    
    Ce nu am înțeles. (Duminică, 9 februarie 2020, 15:48)

    asavreau [utilizator]

    Daniela Crudu era acasă la ea sau la//iubit//?
  • +5 (21 voturi)    
    judecand dupa aspect (Duminică, 9 februarie 2020, 15:53)

    dessik [utilizator]

    Probabil a exagerat cu figurile de piti si nu a tinut cont de eventualele riscuri.
  • +14 (16 voturi)    
    Victimele pot fi amenintate sa nu depuna plingere (Duminică, 9 februarie 2020, 18:52)

    D-or [utilizator]

    Parchetul trebuie sa se autosesizeze si sa ancheteze.
    Acordul victimei nu exonereaza criminalul.
  • -3 (7 voturi)    
    Trebuie neaparat s-o consolam... (Luni, 10 februarie 2020, 1:53)

    Sparafucile [utilizator]

    Maria Antoaneta a patit-o mai rau. Si nici nu s-a mai putut privi in oglinda.