FOTO Cătălina Ponor a spus "Da!" - Cine este și cum arată cel care i-a furat inima

de Red. Life     HotNews.ro
Duminică, 9 august 2020, 9:13 Life | Showbiz


Catalina Ponor
Foto: Captura Instagram
Cătălina Ponor (32 de ani), multiplă campioană la gimnastică, a făcut anunțul: se va căsători cu regizorul Bogdan Jianu, 50 de ani. Postarea Cătălinei de pe Instagram a făcut totul public: "Am spus Da".

Cei doi se află într-o relație din 2018, se cunosc însă, conform lui Jianu, din 2006.

Mesajul Cătălinei

"Astăzi am avut cea mai tare surpriză din viaţa mea. Am spus DA bărbatului cu care vreau să-mi petrec toată viaţa. Te iubesc, Bogdan Jianu!" - a scris Ponor pe Instagram.

Actor, regizor și scenarist, Bogdan Jianu a mai fost căsătorit cu Julia Chelaru (cunoscută din formația Exotic). Mariajul celor doi a durat șase ani, iar relația s-a întins pe durata a 17 ani.

Postarea prin care fosta gimnastă a anunțat că se va căsători:


Cum arată Bogdan Ristea Jianu:




View this post on Instagram

They who kneel before God can stand before anyone.

A post shared by Bogdan Jianu (@bogdan_ristea_jianu) on


View this post on Instagram

....it' my life! \uD83D\uDE09

A post shared by Bogdan Jianu (@bogdan_ristea_jianu) on









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















17996 vizualizari

  • +6 (12 voturi)    
    Iancu Jianu (Duminică, 9 august 2020, 10:05)

    deville2010 [utilizator]

    bestfukerintown,idolul gimnastelor
  • +14 (16 voturi)    
    seamana cu (Duminică, 9 august 2020, 10:05)

    deville2010 [utilizator]

    Miron Cosma in zilele lui de glorie
  • +3 (25 voturi)    
    O, ce veste MINUNATA / De la Catalina se arata!!! (Duminică, 9 august 2020, 11:36)

    Crup [utilizator]

    A spus DA? Catalina Ponor a spus DA?!?
    Superb! Splendid!
    Sunt atat de fericit! Ma dezmembrez de fericire ca nu stiu care fosta gimnasta "a spus DA" nu stiu carui barbat!
    Importanta stire, fabulos impact!
    Cred ca vuiesc agentiile internationale de stiri fiindca asta "a spus da". )))))
    P.S. comentariul meu este in intregime ironic la adresa tabloidizarii unui site de stiri, serios de altfel.
    • +6 (8 voturi)    
      Dap. (Marţi, 11 august 2020, 0:11)

      Prostu' satului [utilizator] i-a raspuns lui Crup

      Si cand te gandesti ca puteau sa mai dea inca o stire absolut vitala despre Covid, doar a 714-a pe ziua de azi... uite cu ce semne de normalitate isi pierde HN vremea.
  • +10 (10 voturi)    
    Geaba (Duminică, 9 august 2020, 13:07)

    coor [utilizator]

    te infoci . Eu , de exemplu chiar m-am intrebat intro doara , daca as putea sa am trecere la femei de 30-40 de ani . Iata un raspuns relevant ! :)
  • +10 (14 voturi)    
    hai (Duminică, 9 august 2020, 17:40)

    Cib Ara [anonim]

    ca nu aveti gusturi rele. nici tu nici el.
    sa fie intr un ceas buna!
    sunteti frumosi foc amandoi, sa faceti rapid urmasi ca e plina lumea de pociti.
    bravo!!!
    • +4 (4 voturi)    
      Bravo, frate... (Marţi, 11 august 2020, 0:10)

      Prostu' satului [utilizator] i-a raspuns lui Cib Ara

      In sfarsit si un mesaj normal, de bun simt.
      Asa e. Catalina a fost intotdeauna o femeie foarte frumoasa, iar omul asta arata pur si simplu incredibil... sau pozele astea-s de-acum 15 ani. Sunt foarte invidios, drept pentru care le doresc toate cele bune.
  • 0 (6 voturi)    
    hmmm (Luni, 10 august 2020, 12:12)

    real didi [utilizator]

    cred ca o sa regrete peste un an, maximum doi... dar hei, fiecare e liber sa faca ce vrea.