VIDEO Modul inedit în care actrița Jennifer Lawrence a sărbătorit victoria lui Joe Biden pe străzile din Boston

de Red. Life     HotNews.ro
Luni, 9 noiembrie 2020, 9:11 Life | Showbiz


Jennifer Lawrence
Foto: Captura Instagram
Joe Biden a devenit al 46-lea președinte al SUA, acesta învingându-l pe Donald Trump. Actrița Jennifer Lawrence a sărbătorit într-un mod unic pe străzile din Boston, iar postarea a adunat peste un milion de like-uri pe contul de Instagram al celor de la People.

Joe Biden a câștigat alegerile prezidențiale din SUA: Voi fi un președinte pentru toți americanii, chiar dacă m-ați votat sau nu

Reacția de peste un milion de like-uri a actriței americane:
Postarea artistei de pe Twitter, preluată apoi de presa din toate colțurile lumii:
FOTO Porția zilnică de alcool consumată în izolare de una dintre cele mai sexy actrițe de la Hollywood: "Cred că beau vin pentru ușuratice"








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















9205 vizualizari

  • -10 (40 voturi)    
    :D (Luni, 9 noiembrie 2020, 9:25)

    sentenced [utilizator]

    Ca orice barbat normal o plac pe Jennifer, mi-au placut in special pozele leak-uite cu ea. :)
    Dar reactiile astea ale libtarzilor e greu sa nu le asociezi cu ceva perturbari mentale serioase.
  • -19 (41 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 9 noiembrie 2020, 9:46)

    [anonim]

    • -12 (26 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Luni, 9 noiembrie 2020, 10:18)

      [anonim] i-a raspuns lui

      • +14 (20 voturi)    
        Tehnic ai dreptate (Luni, 9 noiembrie 2020, 10:40)

        TurmentatuTheThird [utilizator] i-a raspuns lui

        Tehnic, Biden nu a fost confirmat încă președinte. În același timp, e ca și cum ai spune: Nicușor Dan nu e încă primar până nu se judecă toate contestațiile (care au fost puse la miștocăreală).

        Nu ți-am dat minus, dar:
        1. Presa aservită, printre care și foxnews?
        2. Apelurile în justiție ale lui Trump sunt doar de formă. Nu are nici o dovadă. Cam așa și suporterii care ziceau "Stop counting!". Nu există nici o bază legală pentru a opri numărarea. Doar tantrum-ul lui Trump de pe twitter.

        Ca să zici că Biden nu va fi președinte din cauză că Trump nu știe să piardă... pentru asta meriți minusuri.
        • -11 (21 voturi)    
          Comentariu sters de utilizator (Luni, 9 noiembrie 2020, 10:55)

          [anonim] i-a raspuns lui TurmentatuTheThird

          • +7 (9 voturi)    
            Toti tradeaza? (Luni, 9 noiembrie 2020, 11:34)

            justin [utilizator] i-a raspuns lui

            Sau mai degraba isi dau seama de realitate? Stiu,e greu sa iti dai jos ochelarii de cal, mai ales dupa ce ai fost supus atator fakeuri de nu mai stii ce sa crezi. Bine ai revenit in lumea reala!

            Printre ultimele imbecilitati auzite mai e si aia cu, au cedat in lupta la Senat si House pentru a folosi asta ca argument ca alegerile au fost corecte. Cat de incuiati pot fi unii oameni? Cred ca e necesar ca societatea sa ia masuri, sa rezolve aceste probleme. idiocracy devine realitate pe zi ce trece
            • -8 (10 voturi)    
              Comentariu sters de utilizator (Luni, 9 noiembrie 2020, 11:42)

              [anonim] i-a raspuns lui justin

      • +1 (1 vot)    
        Ce sa luminezi???Acolo e (Duminică, 15 noiembrie 2020, 11:25)

        persuasiv [utilizator] i-a raspuns lui

        noapte mintii.
    • +2 (2 voturi)    
      Nu,a pierdut Trump (Duminică, 15 noiembrie 2020, 11:24)

      persuasiv [utilizator] i-a raspuns lui

      e mai bine asa ???
  • -5 (11 voturi)    
    în pijama (Luni, 9 noiembrie 2020, 12:24)

    chiuariu [utilizator]

    s-a luminat de ziua de citeva ore bune iar purtatorii de pijama la o asemenea ora au toate motivele sa se bucure. pe cei care si muncesc nu o sa-i vezi dansand ca bezmeticii in miezul zilei.