Actorul Elliot Page publică prima poză cu el la bustul gol după mastectomie FOTO

de N.O.     HotNews.ro
Marţi, 25 mai 2021, 19:56 Life | Showbiz


Elliot Page
Foto: Captura Instagram
Elliot Page a publicat prima poză cu el în pantaloni scurți și la bustul gol, după operația de mastectomie, după ce a anunțat că este transgen, relatează BBC.


O postare distribuită pe Instagram de actor îl arată zâmbind în timp ce iese dintr-o piscină în pantaloni scurți de înot alături de cuvintele #transjoy și #transisbeautiful.




Page, 34, a descris anterior operația sa de sus - mastectomie masculinizantă - ca fiind „salvatoare”.

Vorbind cu Oprah Winfrey luna trecută, el a spus că l-a făcut „să se simtă confortabil” în corpul său „probabil pentru prima dată”.

Vedeta Umbrella Academy a explicat cu lacrimi de ce pieptul său îi adusese „cea mai mare bucurie” în tranziție.

„Ieși din duș, iar prosopul îți este în jurul taliei și te privești în oglindă și ești „ Iată-mă ”. Nu mai sunt panicat, " a spus el în timpul interviului de la Apple TV.









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















19116 vizualizari

  • +19 (27 voturi)    
    dar (Marţi, 25 mai 2021, 20:02)

    codyrocco [utilizator]

    cui NAIBA ii pasa de asta, pe bune?
  • +15 (23 voturi)    
    ahm... (Marţi, 25 mai 2021, 20:11)

    nellino [utilizator]

    si asta este o stire pentru ca?...
  • +16 (22 voturi)    
    Asa ma bucur (Marţi, 25 mai 2021, 20:16)

    mitg [utilizator]

    Ca intru pe hotnews si gasesc stiri de calitate cu un impact semnificativ asupra prosperitatii si sigurantei natiunii, continentului si lumii intregi.
  • +4 (14 voturi)    
    așa ceva nu s-ar întâmpla (Marţi, 25 mai 2021, 20:35)

    anton_carpati [utilizator]

    dacă n-ar exista prejudecăți în ce privește bărbații cu sâni.
  • +13 (19 voturi)    
    Tranzitiile astea... (Marţi, 25 mai 2021, 21:05)

    Hanonim [utilizator]

    O femeie isi taie tzatzele si devine barbat.

    Un barbat isi taie instalatia si devine femeie.


    Daca tai urechile la iepure devine hamster ?
    Probabil ca nu. Dar daca _crede_ ca este hamster, nici macar nu trebuie sa ii tai urechile...
    • +3 (5 voturi)    
      ideea e (Marţi, 25 mai 2021, 21:45)

      brianduffy [utilizator] i-a raspuns lui Hanonim

      ca ambele animale mananca aceleasi verdeturi :)
  • +5 (7 voturi)    
    da (Marţi, 25 mai 2021, 21:05)

    rick777 [utilizator]

    ce abdomen lucrat are !
    Acuma ii mai trebuie si niste pectorali !
    Nu din aia la care chiar acum a renuntat ! din ceilalti !
  • +3 (3 voturi)    
    To each their own (Marţi, 25 mai 2021, 22:02)

    utilizator1 [utilizator]

    .
  • +3 (5 voturi)    
    Page, 34 (Miercuri, 26 mai 2021, 4:30)

    Setalcott [utilizator]

    Page 34
    Traducerea corecta e pagina 34
    • 0 (2 voturi)    
      Vrei sã spui « Page, 34 de ani ». (Miercuri, 26 mai 2021, 9:39)

      brifcor [utilizator] i-a raspuns lui Setalcott

      Cred…
      • -1 (1 vot)    
        Vai de limba noastră (Miercuri, 26 mai 2021, 12:40)

        Setalcott [utilizator] i-a raspuns lui brifcor

        Am vrut sa spun Page, în varsta de 34 de ani.
        Ca dacă vreau sa traduc învers n-o sa spun Page, who haș the age of 34 years old.
        Nu toate lucrurile se spun la fel de scurt în toate limbile.
    • +2 (4 voturi)    
      simtul umorului (Miercuri, 26 mai 2021, 10:07)

      Razvan_M [utilizator] i-a raspuns lui Setalcott

      este banat de cultura woke. Presimt ca or sa reapara banCURile cu Bula - cel poponar sau travestit.
  • +2 (4 voturi)    
    el? (Miercuri, 26 mai 2021, 12:27)

    marie-cu-palarie [utilizator]

    Pe această doamnă o cheamă Ellen Page. Și este o ea, nicidecum un el.

    Faptul că doamna Page a decis să se supună unei intervenții chirurgicale elective (și medical inutile) nu schimbă faptul că este o ea.

    Altfel, când ne dă Hotnews știri și despre poze la bustul gol și cu alte doamne?
  • -2 (2 voturi)    
    Aplauze (Miercuri, 26 mai 2021, 14:26)

    Imperialistu [utilizator]

    pentru mutilare.