Fiul Vioricăi de la Clejani, după ce a fost prins drogat la volan: Mama mea știe că sunt pui de șmecher, că mama mea e șmecheră VIDEO

de Redactia     HotNews.ro
Duminică, 30 mai 2021, 19:40 Life | Showbiz


Dan Manole, fiul Vioricai de la Clejani
Foto: Captura video
Dan Manole, fiul Vioricăi de la Clejani, este cercetat penal după ce a fost prins drogat la volan, sâmbătă noaptea, în București, însă nu și-a exprimat vreo grijă cu privire la ce părere ar putea avea mama sa, spunând că ea știe că este ”pui de șemecher”.

„Un tânăr în vârstă de 23 de ani a fost depistat conducând pe o stradă din sectorul 3 al Capitalei sub influența substanțelor psihoactive. În urma testării cu aparatul DrugTest a indicat faptul că aceasta a consumat canabis. În cauză a fost condus la sediul I.N.M.L. în vedere prelevării de probe biologice și a fost întocmit dosar de cercetare penală sub aspectul săvârșirii infracțiunii prevăzute și pedepsite de art. 336 alin. 2 din Codul Penal”, se arată în comunicatul Poliției.

După ce a fost condus de polițiști la INML pentru recoltarea probelor biologice, Dan Manole, supranumit Fulgy, s-a întreținut pentru puțin timp cu jurnaliștii.

Când a fost întrebat ce va spune mama lui despre aducerea lui la INML, tânărul a răspuns: „Mama mea știe că sunt pui de șmecher, că mama mea e șmecheră și tu nu ai haine de stat să mă întrebi tu! Așa că nu mă mai întreba tu și întreabă-mă ceva normal. Dacă nu, pleacă! Scuze. Deci v-am lăsat fără cuvinte.”









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















17383 vizualizari

  • +36 (36 voturi)    
    proverb (Duminică, 30 mai 2021, 19:48)

    Bintea Haiducul [utilizator]

    Cine sare multe garduri recepționează un par în sfincter până la urmă.
    • +7 (7 voturi)    
      Așa mamă, așa fiu. (Luni, 31 mai 2021, 15:20)

      asavreau [utilizator] i-a raspuns lui Bintea Haiducul

      Putea și avea cu ce, să învețe carte, să ajungă un om important pentru comunitatea lor. //Mami // a preferat un băiat, //mânca-la-r mama//, prost și înfumurat. Are ce și-a dorit.
    • +2 (2 voturi)    
      Bravo lui (Luni, 31 mai 2021, 16:46)

      Fanel01 [utilizator] i-a raspuns lui Bintea Haiducul

      Bravo lui , la fel ca si Mario Iorgulescu fac ce vor ca sunt pui de smecheri !
  • +38 (44 voturi)    
    din pacate (Duminică, 30 mai 2021, 19:50)

    f512 [utilizator]

    nu o sa stea la parnaie. daca furi doi cremvusti sa le dai copiior, faci 7 ani pentru furt calificat, dar daca esti smecher esti si decorat..

    mi-e scarba!
    • +21 (21 voturi)    
      baiatul a raspuns clar (Luni, 31 mai 2021, 0:07)

      vivatcrescatfloreat [utilizator] i-a raspuns lui f512

      Trebuie sa ai o mama smechera; cine fura 2 cremvurshti si face 7 ani inchisoare caci NU are mama smechera. Ce e neclar in declaratia lui???
  • +27 (27 voturi)    
    acum cva ani (Duminică, 30 mai 2021, 19:52)

    beeeeeenar [utilizator]

    pareau la tv si se plangeau ca nu au liniste ca se construia bloc pe strada lor.
    ei fiind niste oameni linistiti si cumsecade.
  • +37 (41 voturi)    
    Pana nu omoara pe cineva, nu se opreste (Duminică, 30 mai 2021, 19:54)

    emil bobu [utilizator]

    Stie ca legile in Romania sunt optionale, ca Politia nu e serioasa, ca Bode e slab si ca interlopii fac legea in tara.

    Face un Mario Iorgulescu si gata.
    • +19 (19 voturi)    
      Pana atunci, ce ne pasa de un neica-nimeni ? (Duminică, 30 mai 2021, 22:36)

      Ritzi Pitzi [utilizator] i-a raspuns lui emil bobu

      Un "barosan" cu bani de la parinti, infractor in devenire, care terfeleste niste jurnalisti luandu-i la pertu si peste picior si care ar muri de foame daca ar trai doar din banii pe care ii "produce" ca producator muzical.

      Imi pare rau ca am pierdut timpul urmarind elucubratiile unui... nimic.
      • 0 (0 voturi)    
        subscriu fara rezerve... (Marţi, 1 iunie 2021, 13:48)

        dekar [utilizator] i-a raspuns lui Ritzi Pitzi

        Videoclipul ofera imaginea si remarcile unui nemernic infatuat,,cu mult tupeu,teribilist si foarte nesimtit.Sunt cam multi printre noi.Sa mori izbit de masina unui asemenea specimen e o probabilitate mare.Vizionand clipul m-am simtit jignit,si umilit ,furios si trist .
    • +7 (9 voturi)    
      ce-i amuzant e ca (Luni, 31 mai 2021, 11:32)

      alex34 [utilizator] i-a raspuns lui emil bobu

      toti interlopii zic ca romania e o tara de rahat, dar pentru ei e de fapt rai, locul unde li se permite sa fie jmecheri..., in vest ar fi pusi rapid cu botul pe labe...
  • +22 (26 voturi)    
    Cinste lui! (Duminică, 30 mai 2021, 19:56)

    Jegul Cristian Ioan [utilizator]

    Are un frumos viitor in calitate de politician, multe felicitari celor care il vor vota!
  • +29 (29 voturi)    
    . (Duminică, 30 mai 2021, 20:00)

    Toate nickname-urile erau luate [utilizator]

    Nu-s adeptul violenței, dar ăsta e destul de mare și de în cunoștință de cauză ca să-i f* vreo două peste ochi și ceafă.
  • +31 (33 voturi)    
    Carnetul retinut definitiv, si (Duminică, 30 mai 2021, 20:02)

    sorance2000 [utilizator]

    interzis la volan pentru tot restul vietii.
    • +11 (13 voturi)    
      Creierul mucilogen de la iarba (Luni, 31 mai 2021, 0:18)

      gigilu [utilizator] i-a raspuns lui sorance2000

      Asta daca-l avea.Ca unii sar pentre detaliul asta si circula la liber, fara sa fie in posesia unui carnet de sofer.
      • +10 (12 voturi)    
        Buna dimineata! (Luni, 31 mai 2021, 8:44)

        Jegul Cristian Ioan [utilizator] i-a raspuns lui gigilu

        SIgur ca da, unii sar peste detaliul acesta!
        SI nu este nevoie sa fii copil de VIP pentru asta.
        Prin 2006-2009, pe lungul drum spre fabrica din Voluntari, ascultam stirile la raidoul din masina.
        Spunea de un bucurestean ce are 30 de dosare penale pentru conducere fara permis!
        Intr-o tara normala facea puscarie, hai nu la prima infractiune, dar sigur la a doua, asa ca era IMPOSIBIL sa aiba 30 de dosare!
        La noi insa, SE POATE!
        Si acele era un anomnim, nu ilustrul fiu au celebrei Viorica din Clejani ...
    • +6 (6 voturi)    
      He, he, he... (Luni, 31 mai 2021, 10:59)

      Bibishor [utilizator] i-a raspuns lui sorance2000

      ...n-ai sa vezi. In Romania? Unde interlopii fac legea??
  • +23 (23 voturi)    
    din pacate (Duminică, 30 mai 2021, 20:02)

    lokkos [utilizator]

    ... asta e Romania.
  • +21 (25 voturi)    
    Iata (Duminică, 30 mai 2021, 20:07)

    ipolitic [utilizator]

    un aproape-intelectual cara face aluzii la hainele de stat, presimtind ca va primi in curand niste haine de la stat. Daca asa e fiul, cum va fi nepotul?
  • +20 (26 voturi)    
    hehe (Duminică, 30 mai 2021, 20:14)

    jeanvaljeanro [utilizator]

    o familie de toata jena...de altfel avand in vedere ce sunt, nici nu e de mirare.
  • +6 (28 voturi)    
    JKI (Duminică, 30 mai 2021, 20:30)

    cartofiprajiti [utilizator]

    doamne pui de rom ,prost ...ca si mitici su/lei
  • +21 (29 voturi)    
    ! (Duminică, 30 mai 2021, 20:34)

    tudorr [utilizator]

    Ce sobolani si scursuri... Pleava societatii! Ar merita exilati pe viata in Siberia daca nu aduci un aport pozitiv in societate!
    • -6 (22 voturi)    
      Ciobul râde (Duminică, 30 mai 2021, 21:45)

      NoFive [utilizator] i-a raspuns lui tudorr

      Ce tare esti: "a aduce un aport" inseamna a aduce o aducere, adica ditamai pleonasmul. Deci cred ca ai fost coleg de neșcoală cu mitocanul ala.
      • +1 (5 voturi)    
        ! (Luni, 31 mai 2021, 14:35)

        tudorr [utilizator] i-a raspuns lui NoFive

        Bossulica, verifica DEX-ul si te astept cu scuzele de rigoare!
        • -5 (5 voturi)    
          Îndemn (Luni, 31 mai 2021, 15:30)

          NoFive [utilizator] i-a raspuns lui tudorr

          La școală, repetentule! Prostul, dacă nu-i fudul, nu-i prost destul. Nu e in DEX asta.
  • +22 (24 voturi)    
    Cine pm mai e si Viorica asta (Duminică, 30 mai 2021, 23:34)

    Zero_Kelvin [utilizator]

    De la Clejani ?!? E plina tara de Viorici !
    Vad ca toata lumea comenteaza vizavi de maimuta asta, NIMENI de maimutele care au facut legile de cacat !
    In America, daca erai prins drogat la volan...ti se spunea Miranda warning !
    • 0 (6 voturi)    
      Viorica Manole de la Clejan (Luni, 31 mai 2021, 7:32)

      Dilematic [utilizator] i-a raspuns lui Zero_Kelvin

      este cantareata de muzica lautareasca.
      • +16 (16 voturi)    
        Daca o asculti, stii cine e, o analfabeta... (Luni, 31 mai 2021, 8:47)

        Ritzi Pitzi [utilizator] i-a raspuns lui Dilematic

        Ba mai e si fudula si dornica sa-si faca, pe bani, copiii "vedete". Au ajuns vedete la "Asa NU !"
  • +2 (2 voturi)    
    Ce se naste din pisica (Luni, 31 mai 2021, 13:31)

    Nimeninimic [utilizator]

    soareci mananca.
  • +3 (3 voturi)    
    Beizadea (Luni, 31 mai 2021, 14:58)

    gibon47 [utilizator]

    Baizadea drogat și analfabet, am înțeles că vrei sa pleci în Las Vegas. Să te întorci când o să te rog eu !
    Așa beizadea, așa babaci.
  • +4 (6 voturi)    
    wow (Luni, 31 mai 2021, 16:06)

    O.V. [utilizator]

    stire de CanCan sau Liberatea.
    Ce nivel... Stofa de site de stiri serios, domnule!
  • -1 (1 vot)    
    Din America, l-am intrebat odata la telefon pe (Marţi, 1 iunie 2021, 13:10)

    John M. [utilizator]

    "tatal Constitutiei", (sincer, nu-mi aduc aminte cum il chema, era din Ploiesti si a murit de cancer), de ce in cazul justitiei n-a mers pana la cap si pe langa prezumtia de nevinovatie, n-a legiferat si procesul cu jurati, cei care urmaresc procesul "live" si dupa deliberari, dau verdictul.
    Stiti ce mi-a spus?! Ca romanii nu sunt gata pentru acest tip de justitie...
    Cred ca romanii acum sunt gata si sistemul juridic ar trebui adaptat la formula universala "We the People"...in care oameni obisnuiti judeca oameni obisnuiti si dau verdicte de bun simt in folosul societatii.
  • -1 (1 vot)    
    dusmani (Marţi, 1 iunie 2021, 13:26)

    hanu [utilizator]

    ii poart-a pica da na-re valuarea lui.
  • 0 (0 voturi)    
    Vorba lu ala (Marţi, 1 iunie 2021, 13:50)

    Costi888 [utilizator]

    Romania e o tara sigura :)))