FOTO Cum a apărut Emma Răducanu la premiera filmului "No Time To Die"

de I.A.     HotNews.ro
Miercuri, 29 septembrie 2021, 13:07 Life | Showbiz


Emma Raducanu
Foto: David Fisher / Shutterstock Editorial / Profimedia
Emma Răducanu este omul momentului în tenisul mondial, iar după titlul cucerit la US Open a intrat serios și în atenția sponsorilor importanți. Jucătoarea de 18 ani a participat la premiera filmului "No Time To Die" și a atras toate privirile.

În fapt, "No Time To Die" este cel mai recent film din seria James Bond. Pelicula a fost lansată cu o întârziere de 18 luni din cauza pandemiei de coronavirus (Bond 25).

Daniel Craig (actorul principal) și toți cei care au luat parte la realizarea filmului s-au aflat pe covorul roșu de la Royal Albert Hall din Londra.

Printre personalitățile prezente s-a numărat și Emma Răducanu.











Sursa foto:
David Fisher / Shutterstock Editorial / Profimedia
Richard Young / Shutterstock Editorial / Profimedia
i-Images / Eyevine / Profimedia
Doug Peters / PA Images / Profimedia.

Emma Răducanu s-a născut în Toronto, Canada, dintr-un tată român şi o mamă chineză, a crescut în Kent, Marea Britanie, şi a uimit lumea tenisului la New York, unde a câştigat US Open, la 18 ani.

S-ar putea să te intereseze și:






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4769 vizualizari

  • -4 (10 voturi)    
    daca o tine ca fasoane si briz-brizuri, (Miercuri, 29 septembrie 2021, 13:42)

    bancher [utilizator]

    va pati ca Adrian Mutu: talentata dar ratata in sport.

    Rolul sportivului este sa se antreneze si sa faca performanta, nu sa apara pe la evenimente mondene.
    • +4 (6 voturi)    
      Asta e legea lu' bancheru'? (Miercuri, 29 septembrie 2021, 16:24)

      Parzivall [utilizator] i-a raspuns lui bancher

      Auzi ;la el, rolul sportivului, hahahahaha....Fata are dreptul sa faca ABSOLUT orice vrea ea!!!
      • -2 (4 voturi)    
        Nu-i contesta nimeni dreptul acesta. (Miercuri, 29 septembrie 2021, 20:26)

        ty [utilizator] i-a raspuns lui Parzivall

        Cred ca a fost luata brusc de valul celebritatii cea ce ii va dauna carierei sportive.
      • -3 (3 voturi)    
        sa faca, nu zice nimeni sa nu faca, (Joi, 30 septembrie 2021, 8:40)

        bancher [utilizator] i-a raspuns lui Parzivall

        dar sa o vedem cand va lua bataie pe banda de la tot felul de no-name-uri, ce explicatie va gasi?
        Intelege ca sportul de performanta cere sacrificii enorme, cantonamente, munca si sudoare. Daca participi la tot felul de evenimente, nu mai ai timp sa te antrenezi, iesi din forma, te bat tot felul de necunoscuti (mai putin talentati, dar mai muncitori).
        Fata vad ca e atrasa de mirajul scenei si al reflectoarelor, aceasta pierdere de timp va dauna grav performantei.
  • +7 (7 voturi)    
    si cu ce a atras (Miercuri, 29 septembrie 2021, 13:51)

    gopo2016 [utilizator]

    privirile, da este campioana e frumoasa, dar nu a venit goala sau mai stiu eu cum imbracata, e o fata simpla
    • +2 (2 voturi)    
      are charm (Joi, 30 septembrie 2021, 0:20)

      ..13 [utilizator] i-a raspuns lui gopo2016

      are stralucire in privire si tinuta distinsa...
      • 0 (0 voturi)