VIDEO Neuronul stingher: Fenechiu, filmat de Simion că fuma pe scările Parlamentului: Ești un jeg, fumam cu doi de-ai tăi

de Redactia.     HotNews.ro
Miercuri, 27 octombrie 2021, 1:12 Life | Fun


C-așa-i în Parlament
Foto: YouTube
Liderul senatorilor PNL, Daniel Fenechiu, este prins în offside de George ”LivepeFacebook” Simion cum fumează undeva pe scările Parlamentului. ”Ești un jeg, fumam cu doi te-ai tăi”, a reacționat liberalul care a continuat să-l ”complimenteze” pe copreședintele AUR. C-așa-i în Parlament!








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















7087 vizualizari

  • +17 (21 voturi)    
    (Miercuri, 27 octombrie 2021, 6:34)

    raulito [utilizator]

    Sacu’ și petecu’.
    Fără mască amândoi, specimenu’ celălalt fumeaza si perorează la greu. Apoi se mira ca populația nu are încredere in instituții.
  • +17 (21 voturi)    
    statea pe treptzi cu cafeaua si tzigara.. (Miercuri, 27 octombrie 2021, 7:38)

    richter [utilizator]

    ca in mahala pe treptzi la blocurile alea vechi, murdare, nezugravite; apoi asi arata "stilul" de mare clasa politica
    ...vai si amar de capul lor...si al nostru !
    • 0 (4 voturi)    
      Ai dreptate! (Joi, 28 octombrie 2021, 12:23)

      niciolae [utilizator] i-a raspuns lui richter

      Dar ai uitat limba română. Mai citește și tu DEX și DOOM.
      Din cauza asta, mesajul tău își pierde din valoare...
      • +3 (3 voturi)    
        eu ti-am dat plus (Sâmbătă, 30 octombrie 2021, 2:40)

        richter [utilizator] i-a raspuns lui niciolae

        ai dreptate...dar cu "treptzi" in loc de trepte e mai agramata///
  • +15 (15 voturi)    
    Aproape toți sunt la fel (Miercuri, 27 octombrie 2021, 9:23)

    Lionheart [utilizator]

    Niște mârleți aroganți și disprețuitori, care se cred semizei pe pământ.
  • +3 (3 voturi)    
    Barbatii pot fi ipocriti cu orice, (Miercuri, 27 octombrie 2021, 10:03)

    John M. [utilizator]

    numai cu placerile lor nu. (Parafraza dintr-un filozof francez, Camus, cred)
  • +3 (3 voturi)    
    Romanii au o vorba... (Miercuri, 27 octombrie 2021, 14:47)

    Olyx [utilizator]

    Intotdeauna, pestele de la cap se strica....!!!
  • +3 (5 voturi)    
    Fenechiu (Miercuri, 27 octombrie 2021, 17:28)

    naftuliv [utilizator]

    era singurul „democrat” din adunătura de pe scări, ceilalți erau „ciuma” roșie, galbenă, aurie; el trebuia să dea exemplu ca un „vajnic” democrat.