VIDEO Odă conducătorului iubit: Gabriela Stan, consilier PSD, îi dedică o melodie primarului Mutu: ”La oameni le-ai arătat, cât de mult te-ai implicat/ Străzile le-ai asfaltat, blocuri le-ai reabilitat”

de I.B.     HotNews.ro
Vineri, 12 iunie 2020, 20:02 Life | Prin oraş


Gabriela Stan, cântec pentru Mutu
Foto: Facebook
”Sfaturi bune Mutu-a dat, măi / Și pe toți ne-a protejat, măi / Ne spune să stăm în casă, pandemia s-o stârpească”. Consiliera PSD sector 6, Gabriela Stan, i-a dedicat o melodie primarului sector 6, pesedistului Gabriel Mutu.

”A fost inițiativa mea. Având în vedere... să scot în evidență tot ce s-a făcut în sector. Doar cine nu vrea să vadă, nu se vede ce s-a făcut în sector. Se vede clar cu ochiul liber ce s-a făcut și parcurile și absolut la toate s-a implicat. Este alături de toți cetățenii sectorului.”, a declarat Gabriela Stan, potrivit Digi 24.

S-a dus vestea în București măi,
La șase-i primar isteț, măi,
Gabriel Mutu se știe,
e primar de omenie,
El știe, vrea și poate,
măi primare, măi primare
Ca să le facă pe toate...

Clipul a fost distribuit de jurnalistul Cristian Andrei:



  • Florina Cercel, oda conducatorului iubit la Antena 3: Domnule Ponta, m-am simtit brusc bine cand am dat mana. Sunt senzitiva si simt aura oamenilor/ Ferice de mama care v-a nascut/ USL, un proiect care m-a fascinat







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















7218 vizualizari

  • +39 (47 voturi)    
    romanie... (Vineri, 12 iunie 2020, 20:08)

    exilatul [utilizator]

    romanie , ce ai fost si ce ai ajuns!!!....ai fost de ris si ai ajuns de ...batjocora...
    • +37 (43 voturi)    
      Da, patetic si scarbos (Vineri, 12 iunie 2020, 20:35)

      Excelsior [utilizator] i-a raspuns lui exilatul

      Bleah...
  • +39 (43 voturi)    
    Dezgustator (Vineri, 12 iunie 2020, 21:20)

    ctrlm [utilizator]

    o combinatie mai penibila de lingusire, kitsch si levantinism e mai greu de gasit
    • +11 (17 voturi)    
      Cred ca asta e motivul (Sâmbătă, 13 iunie 2020, 8:31)

      Kecske [utilizator] i-a raspuns lui ctrlm

      pentru care psd-ul nu doreste desfiintarea Institutului Levantului. Cine sa mai studieze asa penibilitati daca il desfiinteaza?
  • +33 (37 voturi)    
    Farah numar, farah numar!!! (Vineri, 12 iunie 2020, 21:28)

    Luk [utilizator]

    Ciudata natie, zau. Toata lumea are prosti si penibili, dar noi avem varfuri in prostie si nuante de penibil pe care ceilalti nu le vor gasi secolul asta sau urmatorul.
    Suntem chiar deosebiti.
    • +14 (18 voturi)    
      Si ne mai miram (Sâmbătă, 13 iunie 2020, 11:52)

      democtrates [utilizator] i-a raspuns lui Luk

      ca toata europa rade de noi, vai de capul nostru. Dar efectiv cine este acesta "simpatica" doamna Gabriela Stan , saraca este clar dusa cu pluta.
  • +32 (38 voturi)    
    Numa 6-i norocosuuu (Vineri, 12 iunie 2020, 21:35)

    billy34 [utilizator]

    cu metrou cel frumosuuu
    mutulica nici nu-i negruuu
    dar e hahaler integruu
    stoarce bani pentru partiduuu
    chiar si-n ciuda lu coviduuu
  • +30 (36 voturi)    
    lingusire (Vineri, 12 iunie 2020, 21:36)

    Ilidia [utilizator]

    O lingusire scarboasa indiferent ce-o fi facut individul...
    • +14 (20 voturi)    
      a (Sâmbătă, 13 iunie 2020, 7:24)

      adrian67 [utilizator] i-a raspuns lui Ilidia

      N-a facut nimic bun. A umplut stradutele cu blocuri, a transformat parcarile in anasambluri rezidentiale, a transformat o piata in parcare cu 110 lei pe luna tarif. A semnat contract de dispensere cu o firma din Teleorman cu un singur angajat. Cam asta face Mutu.
      Aa, da si incearca sa-i scoata sarma cu limba Fierei.
  • +16 (26 voturi)    
    ridicolul in psd (Vineri, 12 iunie 2020, 21:44)

    panduru [utilizator]

    nu are limite!
    Pacat ca o melodie frumoasa este stalcita astfel de aceasta "duamna". Pacat, de asemenea, ca duamna respectiva, desi are o voce placuta, nu are si un graunte de minte...
    Dar acestia sunt cei pe care i-am votat, e vointa populara...
  • +13 (19 voturi)    
    Eheee... (Vineri, 12 iunie 2020, 22:34)

    DurAndrei [utilizator]

    Mai Mischie, mai Mischie / Ca esti om de omenie!

    Ponta, o galaxie in devenire!

    pisiedieul e plin de poeti, chiar daca ei habar nu au sa scrie si sa citeasca!
  • +12 (18 voturi)    
    Love (Vineri, 12 iunie 2020, 22:46)

    Godzillagrrr [utilizator]

    Gabriela + Gabriel = Love
  • +17 (21 voturi)    
    Acum e explicabilă (Vineri, 12 iunie 2020, 23:07)

    dan63 [utilizator]

    viralizarea de vreo trei săptămâni încoace a unui clip cu melodia „Constantine, Constantine” ! Pe FB, pe WhatsApp, și cred că nu numai!
    Scârboasă chestia, oricum ar fi! E ca și cum ai cânta bancomatului că-ți dă banii!
  • -18 (20 voturi)    
    <br> (Vineri, 12 iunie 2020, 23:51)

    mmagic [utilizator]

    Nu imi place melodia, nu prea imi place muzia populara.

    Doar cine nu locuieste in sectorul 6 si nu a vazut bulevardul iuliu maniu, piata veteranilor, parcul moghioros, zona afi, poate sa nu aprecieze eforturile facute de acest primar. A asfaltat bine tot bulevardul Iuliu Maniu, a izolat 60% din blocuri, a asfaltat trotuarele, reparat toate gropile, reamenajat copacii, a facut benzi pentru autobuze, a scos buticurile ilegale care poluau pietele

    Traiesc in Bucuresti din 1998 si este extraordinar cat de mult s-a schimbat in bine, sectorul 6 in vreme primarului MUTU.

    Nu imi place PSD, dar ca primar MUTU este ne nota 10 fata de orice am avut pana acum si am prins inca vreo 5 primari din 1998.
    • +3 (7 voturi)    
      @mmagic (Sâmbătă, 13 iunie 2020, 18:50)

      sile1 [utilizator] i-a raspuns lui mmagic

      Chestia asta cu nu-mi place PSD dar imi place psdistul Mutu e o vrajeala ieftina de troll care ar putea merge la unii mai inceti in gandire ! Poate pe asta te si bazezi.

      Spune-i sa iasa din PSD si sa candideze independent ca sa vezi cati or sa-l mai voteze.

      O sa ramana cu doar cateva voturi luate de la cei ca tine pentru ca n-or sa-l mai voteze nici nucleul dur al PSD...si el stie treaba asta !

      Ca fapt divers Mutu a facut mult mai putin decat trebuia sa faca un primar intrun sector de capitala europeana !
  • +14 (18 voturi)    
    In 3 secunde am fost in buda (Sâmbătă, 13 iunie 2020, 6:35)

    Dalinar [utilizator]

    Sa borasc!!!!
  • +2 (4 voturi)    
    hot stuff (Duminică, 14 iunie 2020, 10:07)

    anginsan [utilizator]

    de la pezedea pt pezedei
  • +2 (4 voturi)    
    Gabriela Stan mai vrea odată.Consilier. (Duminică, 14 iunie 2020, 13:34)

    asavreau [utilizator]

    Cum Mutu este mahărul PSD care face lista și stabilește ordinea,Gabriela sa aruncat,să se afirme.Să vedem reacția lui Mutu.