FOTO Nicholas Cage s-a căsătorit cu o japoneză de 26 de ani. Actorul este la a cincea căsnicie

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 7 martie 2021, 10:27 Life | Showbiz


Nicholas Cage si Riko Shibata
Foto: Elder Ordonez / SplashNews.com / Splash / Profimedia
Actorul Nicolas Cage, cunoscut din filme ca „Leaving Las Vegas” şi „Willy's Wonderland”, s-a căsătorit pentru a cincea oară, potrivit The Hollywood Reporter, preluat de News.ro.

Cage, în vârstă de 57 de ani, şi Riko Shibata, în vârstă de 26 de ani, s-au căsătorit pe 16 februarie în Las Vegas.

„Este adevărat şi suntem foarte fericiţi”, a transmis actorul.




Potrivit unui reprezentant al lui, cei doi s-au cunoscut în urmă cu un an, în Japonia.

Cage a mai fost căsătorit cu actriţa Patricia Arquette şi cu Lisa Marie Presley, fiica lui Elvis Presley. El are doi fii: actorul Weston, din căsătoria cu Christina Fulton, şi pe Kal-El, din căsătoria cu Alice Kim.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















31159 vizualizari

  • +12 (22 voturi)    
    Nu mi-aduc acum bine aminte... (Duminică, 7 martie 2021, 10:30)

    Zapateado [utilizator]

    Tariceanu al nostru in ce filme a jucat?
    • +1 (7 voturi)    
      Motoriceanul (Duminică, 7 martie 2021, 12:07)

      POMPIERUL [utilizator] i-a raspuns lui Zapateado

      vostru a jucat doar.... live fara ... duble, repetitii... , dar dupa scenarii de ne doare pe noi capul. Asa ca dpdv artistic e mai tare Motoriceanu.
  • +8 (14 voturi)    
    japoneza (Duminică, 7 martie 2021, 10:45)

    Walking_dead [utilizator]

    Mai tinara n-a gasit?
    • +11 (19 voturi)    
      N-are decat 57 de ani (Duminică, 7 martie 2021, 11:18)

      feroviarul123 [utilizator] i-a raspuns lui Walking_dead

      De la 75 începi cu de alea de 14 ani.
    • +16 (22 voturi)    
      Ba da (Duminică, 7 martie 2021, 11:38)

      Beer-gummy-bear [utilizator] i-a raspuns lui Walking_dead

      dar nu avea chef sa o ajute la teme!
    • +2 (8 voturi)    
      La varsta si experienta lui (Duminică, 7 martie 2021, 15:51)

      Parzivall [utilizator] i-a raspuns lui Walking_dead

      Ii trebuia si o gheisha cu experienta!!!
  • -1 (5 voturi)    
    Femeia (Luni, 8 martie 2021, 0:22)

    POMPIERUL [utilizator]

    Pana la 18 ani e gasculita, pana la 30 ani e naiva, iar dupa 30 nu mai pune 'bot-ul' la vrajeala ieftina.
    • +2 (2 voturi)    
      Wow! (Luni, 8 martie 2021, 8:36)

      _Un stelist_ [utilizator] i-a raspuns lui POMPIERUL

      Femeia până la 18 ani nu e femeie, băi distrusule!
  • 0 (0 voturi)    
    ..... (Marţi, 9 martie 2021, 10:39)

    mahnit [utilizator]

    nu cred ca are mai mult de 12 ani!