SUA: Harry şi Meghan i-au adus un omagiu virtual prinţului Philip

de I.B.     HotNews.ro
Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 2:12 Life | Showbiz


Printul Harry si Meghan Markle
Foto: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia
Prinţul Harry şi soţia sa Meghan Markle au adus un omagiu prinţului Philip, care a încetat din viaţă vineri, pe site-ul organizaţiei lor Archewell, în timp ce speculaţiile curg în privinţa participării cuplului la înmormântarea din Marea Britanie, transmite AFP.

Pe un fundal întunecat, un singur mesaj în relief, scris cu litere albe: "În memoria Alteţei Sale Regale, Ducele de Edinburgh, 1921-2021", a fost afişat pe site-ul web al Archewell, organizaţia de caritate şi de producţie audiovizuală fondată de cuplu anul trecut.

"Vă mulţumim pentru devotament ... ne veţi lipsi foarte mult" se arată în tributul virtual adus bunicului prinţului Harry.

Prinţul Philip, care s-a stins în pace la vârsta de 99 de ani în Castelul Windsor de lângă Londra, a doborât în 2009 recordul de longevitate al consorţilor monarhilor britanici, deţinut până atunci de Charlotte, soţia regelui George al III-lea.

Anunţul morţii sale a declanşat numeroase speculaţii în presă cu privire la participarea la funeraliile din Marea Britanie a cuplului Harry - Meghan, care locuieşte în prezent în Los Angeles, potrivit Agerpres.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5576 vizualizari

  • -2 (6 voturi)    
    Mascarici (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 7:22)

    Luk [utilizator]

    .
  • -2 (8 voturi)    
    Orice fac, li se va reprosa ! (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 8:47)

    Cugetator [utilizator]

    Orice ar face Printul Harry si sotia sa Meghan Markle, li se va reprosa, pentru ca au multi dusmani, inclusiv in Romania, ceea ce este usor de inteles, pentru ca multi scriu numai ca sa arate, ca stiu sa scrie !
    • +1 (5 voturi)    
      Bullshit (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 10:21)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui Cugetator

      Prostanacii astia n-au niciun dusman, se descalifica singuri si n-au nevoie de nimeni pentru asta :))
      Doar nu i-au impins dusmanii sa-si balacareasca familiile in public.
  • +1 (5 voturi)    
    Pentru utilizatorul Luk ! (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 12:07)

    Cugetator [utilizator]

    Poate ca aveti ceva dreptate in stilul bolovanos practicat. Sunteti un cunoscator foarte avizat asupra acestei familii si a intregii familii regale , daca ii faceti prostanaci, doar dupa ragetele unei prese ostile. Cred ca nu ati vazut interviul incriminat si in care Harry si Meghan nu au balacarit pe nimeni din familie !
    • -1 (3 voturi)    
      Mda (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 16:38)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui Cugetator

      Nu stiam ca discut cu un "cunoscator adevarat al familiei regale britanice". Nu e doar despre interviul acela, doamna actrita se balacareste cu propria familie de multa vreme, poate ca nu stiati.
      E jenant pentru orice familie, nu doar pentru cea regala.
      Reiterez: niste prostanaci.
  • +1 (3 voturi)    
    Dear Meghan, (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 13:42)

    John M. [utilizator]

    You are not royal. You are a commoner, like those who labor at McDonald's or Burger King. There is nothing connecting you to royalty- any royalty- including those in the South Pacific Islands or in Brazil's Rain Forest. Looking at you, royalty never comes to mind.
    Harry is a good kid, but he met the wrong woman. Sooner or later he'll wake up and you'll be history. A sad one...
    • +2 (2 voturi)    
      Uite ca (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 20:39)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui John M.

      Uite ca omul a luat decizia corecta si nu isi ia scorpia la inmormantare. Frumos din partea lui, rusinos ca i-a permis actritei sa ii ponegreasca familia.
  • -1 (3 voturi)    
    Mi se confirma tot ce am spus pana acum ! (Sâmbătă, 10 aprilie 2021, 22:57)

    Cugetator [utilizator]

    In continuare utilizatorul Luk profereaza fata de Meghan Markle numai enormitati datorate unei uri stupide , la fel ca si utilizatorul John M.,dar acesta in engleza, ca e mai snob. Desigur nu cunosc in mod direct viata familiei regale britanice, dar am un punct de vedere obiectiv si aprofundat prin lecturi extinse, iar in privinta familiei lui Meghan din partea tatalui , acesta a tradat-o inainte de nunta, iar fratii vitregi au atacat-o sistematic, inclusiv prin carti calomniatoare !
    • 0 (0 voturi)    
      Ia o pauza (Duminică, 11 aprilie 2021, 8:05)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui Cugetator

      Prea te iei in serios, zau asa :))
    • 0 (0 voturi)    
      Mah, cetatene (Duminică, 11 aprilie 2021, 8:18)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui Cugetator

      Nu eu am sfatuit familia regala sa n-o primeasca la inmormantare, nu eu am sfatuit actrita sa ponegreasca familia in care a intrat si nici acum n-am sfatuit-o sa nu se duca la inmormantare. Nu te mai certa cu realitatea ca ma plictisesti teribil.
      Actrita a fost sfatuita sa nu acorde interviul, iar Regina a fost si este "indurerata" de declaratiile mocofancei. E drept ca nu-i vina ei, ea asa a fost crescuta, dar sotul actritei ar fi trebuit sa stie mai bine si sa nu-i permita sa vorbeasca despre familia lui sau, macar, sa nu participe la jegul ala.