Primele fotografii ale Madonnei in hotelul Radisson - pe Evenimentul Zilei

de M.M.     HotNews.ro
Miercuri, 26 august 2009, 14:49 Life | Muzică

Fotoreporterii Evenimentul zilei au reusit sa o suprinda pe diva pop in camera de hotel unde este cazata. Ea a aparut la fereastra apartamentului de la etajul sapte al hotelului Radisson SAS pentru a se uita pe fereastra la copiii care se jucau in curtea interioara a cladirii in care se afla. Mai sunt doar cateva ore pana la concertul din aceasta seara, iar Madonna pare ca se relaxeaza inainte de reprezentatia pe care o s-o dea pe scena montata in Parcul Izvor.

Aceste prime imagini reusesc sa sparga gheata misterului creat in jurul sosirii vedetei in Romania.

Pentru cateva clipe, cel mai mic dintre copiii "Reginei muzicii pop", Mercy James, in varsta de patru ani, a admirat, de la geamul celui de-al saptelea etaj al hotelului, Bucurestiul.

Intra pe evz.ro pentru a vedea imaginile surprinse de fotoreporteri.


Citeste mai multe despre   






















7225 vizualizari

  • +12 (12 voturi)    
    Non-stire (Miercuri, 26 august 2009, 15:15)

    smc [utilizator]

    Zero stire.

    "S-a uitat Madona pe geam! Ce interesant, mai oameni buni!"
    • +6 (6 voturi)    
      Intrebare (Miercuri, 26 august 2009, 16:02)

      ion [anonim] i-a raspuns lui smc

      Da' la toaleta o fi fost ? Ca si asta e stire de prima pagina ....
      Ziaristii lu' Peshte din Ro.
  • +7 (7 voturi)    
    Pare că... (Miercuri, 26 august 2009, 15:15)

    aqualung [utilizator]

    Madona pare că se relaxează, iar reporterii par că nu vor s-o lase.
  • +6 (6 voturi)    
    Wiuawuauwua (Miercuri, 26 august 2009, 15:18)

    gososan [utilizator]

    Ce super tare.....!! abia astept sa nu o vad pe diva cum ea nu canta .
  • +3 (3 voturi)    
    stirea asta trebuia incadrata la carul cu vedete (Miercuri, 26 august 2009, 18:22)

    jaston [utilizator]

    Oare de cate ori a mers Madonna la toaleta de cand a sosit in Romania?
    ma mir totusi cum ziaristii de la hotnews n-au retras inca aceasta stire penibila...
    e mare diferenta cand gresesti si te corectezi, decat atunci cand gresesti si continui mai departe fel
  • +3 (3 voturi)    
    lumeee... (Miercuri, 26 august 2009, 21:12)

    kjh [utilizator]

    Moaama , ce stire interesanta !!! I-a auziti oameni buni s-a uitat Madonna pe geamul hotelului ! Extraordinar ,ne mai intilnit ,paranormal !!!
    Ma , voi vorbiti serios sau glumiti ???Chiar s-a uitat pe geam ???
  • +1 (1 vot)    
    Concert Madonna (Joi, 27 august 2009, 0:21)

    Alex part 1 [anonim]

    In primul rand imi cer scuze: sunt putin offtopic, dar sper sa intru in gratiile voastre cu cateva pareri asupra concertului susnumitei la care tocmai am fost.
    Punctual, voi descrie ce m-a deranjat (trecand peste Paul Oakenfold) !!!
    1. Intrarea "megadivei" pe scena trebuia sa fie la 20:30. Surpriza !!! Noi, gunoaiele, am asteptat pana la aproximativ 21:45, sper sa nu ma insel... caci cred ca a intarziat mai mult de atat.
    2. Pe parcursul "asteptarii" s-a sters scena (in sensul de curatenie efectiva a platoului) in cele mai neinchipuite moduri si unghiuri, incluzand genunchii torutrati ai unui aghiotant. Adaug aici si huiduielile multimii nemultumite de intarzierea interminabila. Totusi, este un parc... cu damburi... si pietre si etc. nu tocmai confortabil coloanei.
    3. A inceput ! Lumea, inca, este nelamurita. Nu ne venea sa credem ca ea arata cum arata in ciuda varstei.
    4. Melodiile - singura care si-a pastrat intr-o oarecare originalitatea ar fi 4 minutes (feat Timbaland) in rest, toate fiind un fel de DJ set (pt cunoscatori) nerespectand dorintele nostalgicilor, care reprezentau un numar destul de considerabil.
    5. Cu toate ca am stat la Gazon A, la iesire, precipitata de altfel, am observat ca cei care au stat la Gazon B, au fost total privati de concertul ei ! Erau asezati la o distanta enorma de scena, iar singurul mijloc de amuzament au fost niste ecrane ce ar putea fi intrecute cu usurinta de cele mai mari plasme comercializate in magazinele autohtone. Insuficiente !
    6. Mi-am dat seama ca show-ul este ridicol in momentul in care pe scena era o mare balaceala hiperbolizata, iar publicul era impasibil !!!
    7. NU A CANTAT LIVE !!! Cateva tipete presarate ici-colo... ATAT !!!
    8. Destul de dezinformata !!! la un moment dat, ca taica-miu cand inghitea Rudotel, a inceput sa o ia razna ca i-a fost adus la cunostinta cum ca... vezi tu... tigani & stuff... au oprit-o al doilea set de huiduieli... Ne-a spus sa ne iubim ! Si ca o completare a singurelor
  • 0 (0 voturi)    
    Concert Madonna (Joi, 27 august 2009, 0:24)

    Alex part 2 [anonim]

    vorbe relativ sincere a stins treaba cu manele... sau muzica tiganeasca... un fel de Goran Bregovici.

    Moment in care m-am carat !!! Nu am mai suportat.

    Mi s-a parut o super mare pacaleala... As fi preferat sa mi se zica de la bun inceput la ce naiba sa ma astept... Nu a fost cazul !

    Despre organizare nu am mai vrut sa scriu... imi vine sa vomit !
  • -1 (1 vot)    
    raspuns lui alex anonim... (Joi, 27 august 2009, 2:40)

    zgubilitix [utilizator]

    Alex, exagerezi. In primul rand nu sunt fan Madonna, asta ca sa nu se creada ca ii iau apararea cu orice pret.

    Am fost la concert si,,, organizarea mi s-a parut ok, personalul (inclusiv cei care verificau bilete) relaxat, amabil si chiar glumetz. Nu includ jandarmeria, smurd-ul etc, nu stiu cum au fost, ei.

    Daca te-ai fi informat un pic pe net ai fi vazut ca ora de incepere intarziata face parte din "normal" - nu numai in cazul Madonnei ci si in cazul majoritatii spectacolelor, inclusiv cu vedete autohtone.

    Desigur o oarecare frustrare e fireasca, noi pe langa ca platim bilet stam in picioare pe "gazon" (a se citi pamant uscat care degaja nori de praf) pe cand ea incaseaza banii si se mai si lafaie cu 'jdemii de canapele, sala de fitness & bucatar personal - dupa cum citim in presa.

    Despre tigani zic ca a avut dreptate. Desi nu prea a nimerit-o cu toleranta vizavi de ei, homosexuali etc. in Romanica. Mai dureaza pana sa ajungem acolo, totusi indemnul ei este firesc. Si reactia a fost pe masura - nula.

    Melodiile, intr-adevar, (re)mixate si nu tocmai pe gustul nostalgicilor, cum spui tu, iar de data asta ai dreptate. Eu as da mai degraba ca exemplu "like a prayer" care a fost mixata ok, oarecum in ton cu stilul original al piesei.