VIDEO Cheryl Cole este cea mai sexy femeie din lume - sondaj FHM

de Marius Mihaiescu     HotNews.ro
Joi, 23 aprilie 2009, 13:54 Life | Showbiz

Cheryl Cole
Foto: youtube.com
Cheryl Cole, vedeta formatiei Girls Aloud si a emisiunii X Factor, a fost aleasa cea mai sexy femeie din lume de catre cititorii revistei FHM, relateaza BBC News.

Cole, care a declarat ca detesta sa fie atat de slaba, este prima britanica ce detine locul I in acest clasament in ultimii trei ani, dupa ce a surclasat-o pe castigatoarea de anul trecut, Megan Fox, clasata acum pe locul 2.

In urma unei campanii online a fanilor, Britney Spears a reusit sa urce de pe locul 31 pe locul 4.

Cole, in varsta de 25 de ani, desemnata recent de revista Glamour drept cea mai bine imbracata femeie din lume, a ocupat locul 7 in clasamentul din 2008.

Numarul 1 din 2007, Jessica Alba, ocupa acum locul 3, in timp ce vedeta din  Slumdog Millionaire, Freida Pinto, a intrat direct pe locul 10 in acest clasament.

Castigatoarea celei de-a 15-a editii a topului FHM a fost aleasa in urma votului a aproape 10 milioane de oameni din intreaga lume. 

Girls Aloud



Citeste mai multe despre   























6578 vizualizari

  • +4 (10 voturi)    
    N-are nimic deosebit ... (Joi, 23 aprilie 2009, 14:08)

    raz [anonim]

    de unde atata sexy la o fata care arata ca alte 1000. La noi mai gasesc inca 10 asemanatoare dc merg pe jos de la romana pana la unirii
    • -2 (10 voturi)    
      heheh (Joi, 23 aprilie 2009, 14:52)

      rakkone [utilizator] i-a raspuns lui raz

      Pai nici comentariul tau nu are nimic deosebit, aceiasi struguri acri la un nene frustrat :)
    • +4 (4 voturi)    
      dar uiti .... (Joi, 23 aprilie 2009, 15:00)

      eugen [anonim] i-a raspuns lui raz

      ... ca e englezoaica. avanda in vedere ca nu e roscata (de la natura), pistruiata si masiva e chair sexy. asta a fost un rautacism.
      • +2 (2 voturi)    
        Englezoaicele (Joi, 23 aprilie 2009, 22:52)

        Adonis [anonim] i-a raspuns lui eugen

        Este absolut megaultrasuperba. Englezoaicele frumoase seamna cu docherii de prin Romania, iar femeia medie din GB, daca o dezbraci si o pui intr-un pom, toata lumea crede ca este maimuta!
        Despre cele urate, care abia daca ating proportia de 90% din populatia feminina, nici nu pomenesc, sunt numa' bune de pus pe post de sperietori pe campuri. Da' nu ca sa sperie ciorile, ci insasi Moartea!
    • +2 (2 voturi)    
      nu e asa (Joi, 23 aprilie 2009, 15:15)

      a [anonim] i-a raspuns lui raz

      din cate stiu eu despre topul ala, se iau in considerare persoanele cunoscute, vedetele. degeaba gasesti tu 10 asa frumoase, daca nu le stie nimeni.
      deci o conditie e sa fie cunoscute, sunt milioane de femei poate mai frumoase ca ea, dar na, nu sunt si vedete.

      asa ca nu e nimic in neregula. dupa mine aia care a fost nr.1, megan fox e si mai frumoasa.
  • +1 (3 voturi)    
    imi place (Joi, 23 aprilie 2009, 14:49)

    marius [anonim]

    pare desteapta...
    • 0 (0 voturi)    
      :) (Joi, 23 aprilie 2009, 15:45)

      blizz4rd [anonim] i-a raspuns lui marius

      good old Friends...
  • +3 (3 voturi)    
    Cheryl Cole (Joi, 23 aprilie 2009, 15:11)

    TripleX [anonim]

    Dar aparentele pot fi foarte inselatoare......

    P.S Pentru o englezoaica arata chiar bine!;)
  • +1 (1 vot)    
    Da (Joi, 23 aprilie 2009, 15:16)

    anonim [anonim]

    Dincolo de 'rautacismele' unora, fata arata foarte bine. Ca sa ajungi in top nu e suficient sa arati bine in metrou la Pacii, trebuie sa ai putina expunere.
    • +2 (2 voturi)    
      asa e, (Joi, 23 aprilie 2009, 16:04)

      if0014 [utilizator] i-a raspuns lui anonim

      Cred ca arata la fel de bine pe cat de bine canta. Si, ca sa reiau un comentariu de mai sus, si pe cat de desteapta pare.
  • 0 (0 voturi)    
    cheryl cole (Luni, 4 mai 2009, 22:33)

    cheryl [anonim]

    Nu stiu de ce spuneti ca nu are nimic special de mult imi place si mi se pare cea mai frumoasa femeie pe care am vazuto si e ff desteapta si a relizat multe nu poti decat sa o admiri si sa vrei sa fii ca ea