Presa: Vladimir Putin ar avea un copil cu fosta gimnasta Alina Kabaeva

de D.G.     HotNews.ro
Vineri, 29 mai 2009, 20:25 Life | Showbiz

Fosta gimnasta Alina Kabaeva, despre care s-a spus ca ar avea o aventura cu premierul Vladimir Putin, a nascut un baietel la inceputul acestei saptamani, scrie www.readrussia.com. Bloggerii din Rusia considera aproape in unanimitate ca Putin este tatal copilului.

Presa din Rusia a pastrat in mod evident tacerea in privinta sarcinii si a vietii personale a gimnastei.

De altfel, rezervele jurnalistilor rusi in privinta acestui subiect sunt justificate. Publicatia Moskovski Korrespondent a relatat, anul trecut, ca Putin a divortat in secret de sotia sa si se va casatori cu Alina Kabaieva, campioana olimpica la gimnastica ritmica.

Liderul de la Kremlin a reactionat foarte dur cand a fost intrebat despre acest lucru la o conferinta din Sardinia.

"Am reactionat intotdeauna negativ fata de cei care, cu nasurile lor mucoase se implica in viata altora", a adaugat fostul spion KGB.

La scurt timp dupa ce Putin a dezmintit informatiile privind divortul de sotia sa si legatura cu fosta gimnasta ziarul a fost inchis.


Citeste mai multe despre   






















1841 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Daca numai Putin a umblat la fatuca,el e tatal ! (Vineri, 29 mai 2009, 20:39)

    Arhimede [anonim]

    Daca a umblat si KGBul la Kabaeva , atunci vor fi discutii si interpretari ...
  • -1 (3 voturi)    
    asa, si? (Vineri, 29 mai 2009, 20:54)

    clujean [anonim]

    asta il face pe Putin mai putin redutabil?
    • +1 (1 vot)    
      macar putea (Vineri, 29 mai 2009, 21:56)

      dan63 [utilizator] i-a raspuns lui clujean

      sa foloseasca cel putin un prezervativ, nu?
      Iar discutiile in presa libera din vest nu s-ar fi lasat cu incghideri de ziare, dar Rusia este, ca INTOTDEAUNA, o tara a lagarelor ascunse. Retineti: urss a inceput sa decada imediat dupa ce secretarii generali ai pcus au desfiintat lagarele de munca din urss, MOTORUL ECONOMIEI sovietice.
  • -1 (3 voturi)    
    Putin the Best! (Vineri, 29 mai 2009, 21:57)

    VDN [anonim]

    Ati vazut-o pe Alina? cu mingea ei? http://images.google.ro/imgres?imgurl=http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/04_03/AlinaKabaeva1L_468x317.jpg&imgrefurl=http://www.dailymail.co.uk/news/article-560278/So-Mr-Putin-nubile-24-year-old-rhythmic-gymnast.html&usg=__T7de2hDUq2MD7-ihatB-8PLnI4w=&h=317&w=468&sz=33&hl=ro&start=6&um=1&tbnid=7IYojIfoFKxWTM:&tbnh=87&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dalina%2Bkabaeva%26hl%3Dro%26sa%3DX%26um%3D1
  • -1 (3 voturi)    
    Are doua fete (Vineri, 29 mai 2009, 22:06)

    VDN [anonim]

    A vrut si un baiat. Felicitari Putin!
  • 0 (0 voturi)    
    Banuiesc... (Vineri, 29 mai 2009, 23:48)

    Mihai [anonim]

    ...ca-i un copil reusit, are cu cine sa semene!
    De asemenea, nu cred ca are probleme de exprimare si stapaneste limba materna!
  • 0 (0 voturi)    
    Vladimit Putin (Marţi, 2 iunie 2009, 11:59)

    liliana [anonim]

    Un destrabalat, ca multii altii de varsta lui. Si sotia lui este credincioasa si inca frumoasa dar ce sa-i faci cand sunt asa de multe pitipoance si esti atat de slab? Mare dezamagire... dintr-un om puternic a ajuns un om slab