Michael Jackson, un simt macabru al umorului

de E.M.     HotNews.ro
Duminică, 5 iulie 2009, 17:44 Life | Showbiz

Jacko, la 21 de ani, pozeaza intr-un sicriu la Madame Tussaud's (captura NOTW)
Foto: newsoftheworld.co.uk
La 21 de ani, aflat intr-o calatorie in Marea Britanie, Michael poza intr-un sicriu, incadrat de ucigasi celebri din ceara, la Muzeul Madame Tussaud. Aceasta fotografie, dar si altele in care Jacko il imita pe idolul sau Charlie Chaplin, au fost publicate sambata, in premiera, pe site-ul News of the World.

Vezi mai multe fotografii pe site-ul News of the World:
Michael, in chip de Charlie Chaplin si incadrat de ucigasii din ceara

Acelasi site prezinta si fotografii de familie cu Debbie Rowe, care ar putea inclina batalia pentru custodia copiilor in favoarea acesteia.
Fotografii de familie: Michael Jackson, Debbie Rowe, Prince si Paris


Citeste mai multe despre   























8390 vizualizari

  • -1 (3 voturi)    
    Si Adrian Nastase a vizitat Gherla, (Duminică, 5 iulie 2009, 18:44)

    Ovidiu [anonim]

    dar aia nu inseamna ca are simtul umorului...
  • +7 (9 voturi)    
    Asa şi? (Duminică, 5 iulie 2009, 18:47)

    diu1so [utilizator]

    Sunt fan MJ, dar chiar nu înţeleg rostul acestui articol. E scris doar pentru a mai agăţa nişte cititori.

    Să fim serioşi, aproape orice om are cel puţin o poză în vreun cimitir, la vreo înmormântare, sau dacă a fost la expoţii cu figurine de ceară, iar are poze.
    • +2 (2 voturi)    
      poze in cimitir (Duminică, 5 iulie 2009, 19:00)

      cocosila [utilizator] i-a raspuns lui diu1so

      tu esti ma ala care mi-ai omorat pisica in cimitir?
    • +1 (1 vot)    
      invitat special (Duminică, 5 iulie 2009, 19:12)

      misuser [anonim] i-a raspuns lui diu1so

      Da ma, da' de obicei doar invitatu de onoare e in sicriu :))
      Eu zic s-o dam pe ciudateniile geniului.
    • +1 (1 vot)    
      EXACT (Duminică, 5 iulie 2009, 19:22)

      iulia [anonim] i-a raspuns lui diu1so

      ok. In mod sigur toti care au calcat in vreun Muzeu Madame Tussaud si-au facut poze imitand statuile de acolo.
      Am fost si eu in cel din Amsterdam cu mai multi prieteni si toti ne-am "prostit" imitand statuile.
      DA, ASTA E SIMTUL UMORULUI! Era intr-un muzeu al figurilor de ceara, nu intr-un CIMITIR! Si imita niste STATUI , nu niste oameni mori. Intelegeti diferenta?

      Eu nu vad nimic macabru. Atunci ar tb sa spuneti ca si cei de la Muzeele Madame Tussaud sunt macabri...
    • 0 (0 voturi)    
      nimic, nimic pt tine pe lumea asta.. (Luni, 6 iulie 2009, 22:03)

      lume imbecila [anonim] i-a raspuns lui diu1so

      "Să fim serioşi, aproape orice om are cel puţin o poză în vreun cimitir, la vreo înmormântare [...]"

      noi astia <anormali> n-avem asa ceva. Te poti sinucide tu si ceilalti "fanei" MJ cum zice ala de mai jos. In rest, nu cred ca as vrea sa mai citesc comentarii imbecile.
  • -3 (3 voturi)    
    Michael (Duminică, 5 iulie 2009, 18:55)

    Ovidiu [anonim]

    Ce cretin.Si atunci avea creierul bolnav.Asta numiti voi simtul umoruluii chiar daca macrab?
  • +1 (3 voturi)    
    Si ce daca? (Duminică, 5 iulie 2009, 18:56)

    Calin [anonim]

    Si ce daca s-a pozat in sicriu la muzeul ala? Oricine poate face asta in muzeul Madame Tussaud. Probabil ca 70% dintre vizitatori chiar se fotografiaza.
    Ce-ati patit, nu mai aveti subiecte?
  • +2 (4 voturi)    
    destul (Duminică, 5 iulie 2009, 19:06)

    Cosmin Ratiu [utilizator]

    Va rog frumos, opriti-va cu stirile despre el.

    Parerea mea e ca sunt lucruri mult mai importante decat sa disecam fiecare lucru pe care l-a facut in viata lui.
  • 0 (0 voturi)    
    un copil... (Duminică, 5 iulie 2009, 19:17)

    florin [anonim]

    precum un copil jucaus, MJ face poze care nu au nimic morbid , din contra ele reflecta un tanar care si-a pastrat copilul interior si care trecand peste orice aer de vedeta isi permite sa se joace...
    ce-are a face cu "simtul macabru al umorului"?
  • +2 (2 voturi)    
    Macabru pe naiba (Duminică, 5 iulie 2009, 19:25)

    msrp [utilizator]

    Spatiul ala gol intre alte 2 spatii cu figurine de ceara este special pentru ca vizitatorii sa faca astfel de poze. Fac pariu ca multi din cei care au vizitat muzeul ala s-au fotografit acolo.
  • +2 (4 voturi)    
    Mai ca-l diseca pe Michael! (Duminică, 5 iulie 2009, 20:05)

    un om din popor [anonim]

    Cica in trecut Michael Jackson a baut un pahar de apa! Incredibil, se pare ca starului ii era sete!!! Senzational, dupa aceea s-a dus la toaleta!!! Nemaivazut! Ce mizerabil, sa te duci sa faci la WC!!!
  • -2 (2 voturi)    
    the brain (Duminică, 5 iulie 2009, 21:12)

    morbid [anonim]

    Ultima bomba:lui mai-cal i s-a extirpat creierul.Unde l-au gasit?Si daca l-au gasit are vreo circumvolutiune pe el ?.Cred ca nu.
  • +1 (1 vot)    
    Suna crazy (Duminică, 5 iulie 2009, 22:11)

    mirrax [anonim]

    dar ar fi un eveniment megaepocal ca Michael Jackson sa apara, marti, viu si activ, confirmand ce-a spus odata: ...and you've seen nothing yet! Dar....
    • 0 (0 voturi)