Ricky Martin a recunoscut in premiera ca este gay

de Alina Neagu     HotNews.ro
Marţi, 30 martie 2010, 9:43 Life | Showbiz

Ricky Martin
Foto: Reuters
Cantaretul portorican Ricky Martin, in varsta de 38 de ani, a recunoscut, in premiera, ca este gay, dupa ani intregi de tacere in legatura cu viata sa personala si de speculatii ale presei pe aceasta tema. "Sunt mandru sa spun ca sunt un barbat homosexual norocos. Sunt binecuvantat sa fiu ceea ce sunt", a afirmat starul, pe site-ul personal, scrie The Guardian.

Cantaretul a luat decizia de a recunoaste public faptul ca este homosexual dupa ce a inceput sa isi scrie memoriile.

Zvonurile privind inclinatiile sale sexuale circula de mai multi ani, insa au luat amploare odata cu nasterea celor doi baieti gemeni ai lui Ricky Martin, in urma cu doi ani, de catre o mama purtatoare.

In plus, un prieten al cantaretului a dezvaluit, in urma cu mai bine de doi ani, ca acesta este gay.


Citeste mai multe despre   























3987 vizualizari

  • 0 (8 voturi)    
    A inebunit lumea, fratilor ! (Marţi, 30 martie 2010, 10:27)

    Nutzu [anonim]

    Woooooww !!! Super-dezvaluire, nimeni nici n-ar fi banuit... Hai sa fim seriosi, nu cred ca era cineva din lumea asta care sa creada altceva despre ricky martin.
    Ma intreb ce-o avea el de spus in memorii, sau de ce crede el ca altcineva ar fi interesat de amintirile lui?
  • +5 (5 voturi)    
    senzational (Marţi, 30 martie 2010, 10:50)

    Tataie [anonim]

    Nasol. Who cares ?!
  • 0 (8 voturi)    
    SA VEORBIM DESPRE DEFECTE (Marţi, 30 martie 2010, 11:19)

    Mirela [anonim]

    Consider ca este mai putin pacatos sa fi homosexual cinstit decat sa fi un nenorocit de hot heterosexual.
    • 0 (0 voturi)    
      sa vb despre defecte (Vineri, 16 aprilie 2010, 10:58)

      efi [utilizator] i-a raspuns lui Mirela

      da, ma dezgusta mai mult comentariile "perfectiunilor de Romania" care se ascund in spatele unui nume fals....si in continuare scuipa seminte in timp ce isi eataleaza ceasul pe geamul masinii .....
      RM sa fie sanatos , sa-si cresca copiii frumos si sa mai scoata niste albume -pt asta a devenit cunoscut .
  • +3 (5 voturi)    
    Extraordinar! (Marţi, 30 martie 2010, 11:36)

    none [anonim]

    Incredibil!! Ricky Martin are blog!!
  • +1 (1 vot)    
    nuu, am vrut sa nu cred, (Marţi, 30 martie 2010, 16:11)

    cristi [anonim]

    chiar cand am vazut cum se tinea de mana cu un tanar chipes pe plaja acum 6 ani...

    wtf, ce veste...
    • 0 (0 voturi)    
      De atunci (Miercuri, 31 martie 2010, 11:14)

      AntonH [utilizator] i-a raspuns lui cristi

      si eu eram ferm convins de acest fapt. Urmeaza Matthew Mcconaughey?
  • -2 (4 voturi)    
    Inadmisibil asa ceva (Marţi, 30 martie 2010, 20:57)

    dan [anonim]

    In opinia mea este rusinos acest lucru si sa te si mandresti cu asa ceva ? Lipsa de omenie sa te lauzi cu asa ceva
  • +1 (1 vot)    
    ? (Miercuri, 31 martie 2010, 9:47)

    Lilia73 [utilizator]

    Chiar intereseaza pe cineva ?
  • -1 (1 vot)    
    ! (Miercuri, 31 martie 2010, 17:50)

    ileana [anonim]

    Eu am alta intrebare: ,ai sunt "gemenii lui".?